İtiraf Kuralları

Sitemiz +18 kullanım için tasarlanmıştır. Sitemize giriş yapan kişiler 18 yaşında olduğunu kabul etmiş sayılır ve tüm sorumluluk kendilerine aittir.

İtiraf ve yorum yazan kişi kendinden sorumludur. Yaşanılacak her türlü kanuni ve manevi problemde Kampus.Gen.Tr sorumlu tutulamaz.

Yapılan yorumlarda insanları kırıp dahada kötü duruma getirmek yerine yapıcı olmanız gerekmektedir. Destek olmayı hedef edinin.

Chat Kuralları

Mesajlaşmada arka arkaya yazmak yani spam yapmak yasaktır.

Kişilere ısrarcı olmak onları taciz eder seviyede rahatsız etmek yasaktır.

Kötü söz, hakaret ve küfür gibi ahlak dışı her türlü şey yasaktır.

Müzik ve sosyal paylaşımlar dışında reklam niteliği taşıyan her türlü link, fotoğraf yada diğer içerikleri paylaşmak yasaktır.

Genel sohbette özel içerikler cinsel konular ve buna eş değer her türlü konuların konuşulması yasaktır.

Uyulması Gerekenler

Sitemizde yayınlanan itiraflara ait kullanıcı bilgileri hiç bir şekilde başka yerlerde açıklanmaz açıklanması talep edilemez. ( Kanuni durumlar hariç )

Sitemiz herkese açık bir platformdur ve yazılan yazılardan Kampus.Gen.Tr sorumlu tutulamaz.

Erotik, pornografik vb. konularda yazılar yazılması yasaktır.İtirafınız bu konuları kapsıyorsa anlatabileceğiniz en kapalı şekilde anlattığınızdan emin olunuz.

Burada amaç herkesin kendinden bir parça bulduğu saygılı bir sanal aile ortamı yaratmaktır.O yüzden yapılan yorumlar bu kural kapsamında küfür ve hakaret içeremez.Herkes insani değerlerini göz önüne alarak yorumlarda bulunmalıdır.

Kampus.Gen.Tr Kullanıcı hesapları üzerinde (silme,bilgi güncelleme) gibi yetkilere sahiptir. Gerek duyulması halinde değişiklik nedenini gizli tutarak işlem yapabilir.

Kampus.Gen.Tr Sistemini Maddi çıkarlarınız için kullanmak yasaktır. Hesabınız süresiz olarak askıya alınır.

Ana Kural

Sitemizde kullanacağınız her türlü bilgi ve içeriğin Kampus.Gen.Tr tarafından iştirak ve ortaklık taşıyan proje, etkinlik vb. konularda kullanma iznini vermiş sayılırsınız.
Sitemiz üzerinde bilgimiz dışında yayınlanan içerikleri iletişim bölümünden tarafımıza bildirerek içeriğin kaldırılması hakkında talepte bulunabilirsiniz.

Kampus.Gen.Tr Sitesinin Hakları Yasalarla Güvence Altına Alınmıştır. (5651 sayılı internet kanuna göre uyar/kaldır sistemine göre yayın yapıyoruz.) Hukuksal Sorun Oluşturduğunu Düşündüğünüz Yazıyı Bize [email protected] Maili Üzerinden Bildirdiğiniz Taktirde 48 Saat Süre Zarfında Kaldırılacaktır. Her Kullanıcı Kendi Yazdığı Gönderiden Sorumludur. Resmi Makamlar Mail Üzerinden Talepte Bulunduğu Zaman Gerekli Tüm Bilgiler Paylaşılacaktır.

Bu kadar kural yeterlidir.Artık ailemize katılmaya hazırsınız.

Sitemize Hoş Geldiniz

Sitemize giriş yapmış olan herkes yukarıda ki kuralları okuyup kabul ettiğini onaylamış bulunmaktadır.