Zevkten Öldüm

Merhaba ben Antalya dan Sinem. 26 yaşındayım ve evliyim. Oldukça berbat giden bir evliliğim var. Eşim 29 yaşında avukat. Oldukça alımlı ve seksi giyinen bir sekreteri var. Ama 39 yaşında olduğu için eşimin ona bakacağını hiç mi hiç sanmıyorum.

Başta kötü giden bu evliliği buna bağlamıştım.

Her neyse eşimle s*ks hayatımızın gayet sönük olduğu ve benim azgınlığımın gittikçe arttığı sıralarda eşimin kardeşi yurtdışından tatile gelmişti. İsmi murat 27 yaşında . Bir iki gün bizde kalıp kardeşiyle özlem giderip ailesinin yanına Konya ya dönecekti. Geldiği ilk gün eşimde eve erken geldi, akşam yemeğini yedik. Eşimle Murat biraz kardeş kardeşe konuştuktan sonra Murat yorgun olduğu için duş alıp yatacağını söyledi. Eşim de yatak odasına çekildi. Şeytan bu ya banyonun önünden geçerken deliğinden bakıverdim.

Keşke bakmasaydım müthiş derecede etkilendim.

Onun inik s*kini gördüğüm halde titremeye başladım. Kapının deliğinden bakmaktan bir türlü kendimi alamıyordum. Bornozuna uzandığı zaman koştum ve kendimi yatak odasında buldum. Eşim çoktan uyumuştu. Şaşırmadım her zaman ki gibi. Sabaha kadar doğru düzgün uyumadığımı söyleyebilirim. Ertesi gün kısacık bir kahvaltıdan sonra eşim işe gitti. Muratla kahvaltı masasında baş başa kaldık. Doyduğunu söyleyince hemen toplamaya başladım nasıl davranacağımı bilemiyordum. Ayağa kalktı yanıma geldi iyi misin yenge dedi. Bana yenge demene gerek yok dedim. Bakışlarımda ki anlamı görmüş olacak. Bence fazla konuşmaya da gerek yok dedi.

Belimden kavradı beni ve dudaklarıma yapıştı.

İlk defa öpülüyormuş gibi heyecanlandım. Kendime engel olamadım ve karşılık verdim. Beni kucağına aldı ve yatak odasına taşıdı. Dudaklarımı öperken yavaşca eteğimi sıyırdı ve kilotumun üstünde elini gezdirmeye başladı. sonra birden hızlandı ve bluzumu çıkardı m*melerime yumuldu. Sanki o da uzun süredir hiç s*ks yapmamıştı. Sonra doğruldum ve aletini ağzıma almaya başladım (eşimle hiç denememiştik). Daha önce hiç görmemişim gibi yalamaya başladım. Gırtlağıma kadar alıyor, somuruyor bütün maharetimi gösteriyordum. s*ki iyice kalınlaştı ve ağzıma sığmamaya başladı. Bir an durdum. Hemen kafamdan kavrayıp ağzımı s*kmeye başladı. s*kinin gırtlağıma değdiğini hissediyordum. çok hızlanmıştı artık ağzıma girip çıkan s*ki takip edemiyordum. Ve birden patladı ağzım d*l dolmuştu.

Hemen ağzımdan çıkardım.

Geri kalanını yüzüme boşaldı. Sonra yüzüme baktı yanlış yapıyoruz dedi. Bende öyle kolay değil sıra sende dedim ve yattım bacaklarımı ayırdım. Arasına geçti ve yalamaya başladı. Diliyle deliğimi zorluyor a* dudaklarımı somuruyor zevk sularımı içiyordu. Dayanamadım ve sokmasını istedim. Hiç itiraz etmeden ıslanmış a*cığımın dudaklarını araladı ve s*kini yerleştirdi. Git gel yapmaya başladı. Artık inlemelerin yerini çığlıklar almıştı. Ben daha hızlı daha hızlı diye bağırdıkça kuduruyor. Hızına yetişilmez oluyordu. Çığlıklarım yatak odasını inletiyordu. Bir süre sonra bağırmaktan artık sesim kısılmış ama hala çıkan seslere engel olamıyordum. Elimin hareketlerine hakim olamıyor bir elimle a*ımın önünü okşarken diğeriyle memelerimi sıkıyordum.

tam organzm bu olmalıydı.

Sonra a*ımın derinliklerine d*llerinin ılık ılık aktığını hissettim. Üstüme yığıldı. a*ımın uyuştuğunu hissettim. Daha sonra duş alacağını söyledi ve çıktı. Hemen arkasından gittim doymamıştım. Banyoda arkasından sarılıverdim. Tekrar istiyorum dedim. Güldü tekrar kaldır o zaman dedi. Hemen suyu açtım küvetin köşesine oturttum. Başladım yalamaya başını emerken 31 çekiyor, s*kini vakumluyordum. Mükemmel sakso çektiğimi söylüyordu. Sonra bıraktım ve küvetten tutunarak domaldım. g*t deliğimi zorladığını fark ettim umrumda değildi. Şu anda her yerim onundu Üzerimden su damlaları akmaya devam ederken o da git gellere başladı. Harikaydı bulutarın üstünde uçtuğumu hissediyordum Kendimden geçmiştim. Mükemmel pompalıyordu.

Hayatımın en zevkli anıydı. O sırada ne kadar bağırdığımı zevk çığlıkları attığımı bilmiyorum. Tekrar m*nilerinin yarısını içime yarısını belime boşalttı ve benim dizlerimin artık bedenimi taşıyacak hali kalmamıştı yere yığıldım. Nasıl yaptığnı anlamadım ama g*tüm elimi sokacak kadar genişlemişti. Dışarı çık dedi. Çıktım duş aldı eşyalarını topladı ve gitti. Nereye diye soramadım yüzüme de bakmadı zaten. İşi çıktığını söyleyip eşimle vedalaşıp Konya ya gitmiş. Şu anda iki ay oldu ve ben bir türlü o muhteşem günü unutamıyorum. Aklımdan çıkmıyor. Buraya yazdım çünkü kimseye anlatamıyorum. Nasıl unuturum hiç bilmiyorum. Sanırım bir de hamileyim. Eşime söylersem bu çocuğu ister ve ben kendi başıma aldırmaktan korkuyorum.
Ne yapmalıyım?

Mükemmel Üye 26 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle