Yok boyle zevk

Evliliğimin ilk yıllarında aldatıldım. 170 boyunda, 65 kilo, beyaz tenli, sarışın , özgüveni oldukça yüksek bir bayan olarak, aldatılmak bunalıma girmeme neden oldu. İntikam ateşiyle yanıp tutuşuyodum. 

Konumum gereği bunu yaşama şansım yoktu. Üstelik zor beğenen biriyim. Beraber olacağım kişi eşimden üstün olmalıydı. 5 yıl bu bunalımla yaşadıktan sonra nette tanışıp konuştuğum birinden hoşlandım. 

Buluşmaya karar verdik.

Akşam saatlerinde bi otoparkta buluştuk. Araçlarımızı ışık almayan ve tenha olan bir yere çektik. Benim aracıma geldi, arka koltuğa oturdu. Bende yanına geçtim. Oturur oturmaz dudaklarıma yapıştı deli vibi vahşice öpmeye başladı. Dur, ne yapıyorsun, yavaş ol, morartacaksın, yapma….. Dinlemiyordu, boynumu emip yalıyor, bi taraftan da g*ğüslerimi okşuyordu. Kendimden geçmeye başladım. 

Elini bacak arama uzattı ve okşamaya başladı.Nefesi hızlandı.Islanmışsın sen dedi. İnlemeye başladım deli gibi sevişmek istiyordum.Elimi bacak arasına ***ürdüm sertleşmişti ve çok büyüktü. Sertleşmiş bir alete dayanmam imkansızdı. Fermuranı açtım, elime aldım çok kalındı. Yalamaya başladım, elimde döndüre döndüre yalıyor emiyordum. İstiyorum bunu, içimde istiyorumm deyip duruyordum. Alacaksın senin olacak dedi. Saçlarımı eline doladı başımı bastırıp bastırıp çekiyodu. Tutup kaldırdı beni başını eteğimin altına soktu. 

Eliyle tanga*ı yana çekip yalamaya başladı. yalıyor emiyor, parmaklarını içime sokuyordu. Zevkten delirmek üzereydim. Üzerine oturacaım dedim. Pantalonunu indirdi. Arkam ona dönük olarak kucağına oturdum. Offffff o an.İşte o an , o zevk , içimde ilerleyişi yok böyle zevkkk. Sağa sola kıvranarak tamamını içime aldım. Öylece 5 sn kadar bekledim. Elini alıp önüme getirdim, okşamasını istedim. O okşarken ben hafif hafif inip çıkmaya başladım. O sertleştikçe okşarken bende hızlandım. Artık delirmiş gibiydim.

Bir eliyle önümü okşuyor, diğer eliyle g*ğüslerimi sıkıyor yoğuruyordu. Çok sert davranıyordu. Saatlerce s*kmek istiyorum seni diyordu.Evet evet saatlerce s*k beni sakın durma dedim. kasıla kasıla kıvrana kıvrana çığlık çığlığa boşaldım. Kucağından kalkıp yalamaya başladım tekrar. ben yalarken o arka*ı okşamaya başladı.parmaklıyor burayı istiyorum diye inliyordu. koltuğa yatırdı beni bacaklarımın ikisinide aynı omuzuna aldı. sen sok dedi. elime aldım sertçe sürttüm arkadan öne. kafası arkaya daldı. o an bi çığlık attım geri çekti. tekrar soktu.tekrar çığlık attım öne daldı. ama köklemiyordu. kafasını sokup duruyor sonra geri çekiyordu. hdi hadi kökle diye yalvardıkça ben çıkarıp kafasını sokuyor ve hareketsiz duruyordu. 

Çok mu istiyorsun y*rağımı hıııı diye sordu. 

Eveeetttt diye yalvardım hadiii lütfennnn dedim. Delirteceğim seni dedi.Kafasını tuttup ittim koltuğa oturdu.bacaklarımı açıp yüzüm ona dönük olarak kucağına oturdum ve bir kerede köküne kadar içime aldım. Deli gibi hopluyordum. Terden sırılsıklam olmuştuk ikimizde. G*ğüslerim ağzzındaydı elleriyle kalçalarımı kavranış kendine kendine çekiyordu. boşalmamak için direniyordu. Bense daha hızla kalkıp çöküyör, kalçalarımla daireler çiziyordum etrafında. Çığlık çığlığa boşaldık.
Bir kaç dakika sakin sakin öpüştük. 

Ayrılma saati gelmişti. 

Söylediğim tek şey “doyamadım sabaha kadar devam etmeliyiz” oldu. “O da olacak göreceksin seni sabahlara kadar s*keceğim “dedi. Artık o 2 saati düşünmeden geçen bir günüm yok. Her an tekrar yaşamak için yanıp tutuşuyorum. 

Yaşadığımı bana hatırlatan erkeğime minnettarım. Asla pişmanlık ve suçluluk hissetmiyorum.

Mükemmel Üye 22 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları