Yeniden Kemal Abiyle

Ben ceren hikayelerimi okuyanlar bilir. Kemal abiyle yaşadıklarımı ve ayrılmamızı anlatmıştım. Üniversite yüzünden 6 ay boyunca şehir dışındaydım. belki 2 kere evime gelmişimdir. Geldiğim seferlerde de sadece Aydın Abiyle karşılaşmıştım. Bizim okul diğer okullara kıyasla biraz erken tatile giriyor.

ilk dönemi bitirip geldim.

1 buçuk hafta falan oldu. Terminalden annemler almaya geldi ve bişeyler yemek için çalıştığım kafeye ***ürdüler. Şans bu ya şehre adımımı attığım gibi onu görücektim. korkuyordum onu görmekten, 6 aydır hayatıma 1 2 kişi girmişti ama sürekli onu hatırlatıyordu birşeyler,unutamadım. kafeye gittik ortalarda yoktu gözüm onu arıyordu. Mutfak kapısına arkam dönük oturdum. Aydın abi bizim geldiğimizi görünce mutfaktan beri hoşgeldiniz diye seslendi. Onun seslenmesiyle farketmiş olucak ki Kemal Abi de hoşgeldiniz diye seslendi, gördü geldiğimi. Hoşgeldiniz faslından sonra güzelce yedik içtik hesabı öderken Aydın Abi “Ceren sen kalsaydın ” falan dedi ama annemler yolyorgunu diyince ertesi gün için benden söz aldı.

Gitmesem ayıp olacaktı. Eve yarının heyecanıyla gittim. Ertesi gün dolabımı falan yerleştirdim akşamı bekledim çıkmak için. Çıkıp kafeye gittim. Aydın Abi yoktu. Yine yandaki kafelere gitmiş. Bende girdim mutfağa arkadaşlarla sohbet ediyorken Kemal Abi geldi, beni görünce bir duraksadı. çalışanlar dağıldılar biz kaldık mutfakta eski günlerde ki gibi. Tek kelime edemiyorduk ki Aydın Abi geldi. 1 2 saat şamata gırgır geçti. Aydın Abi babasının rahatsızlığından dolayı erken çıktı. Kafeyi Kemal Abi kapatıcaktı. Bende gidemiyordum bir türlü. Kış olduğu için zaten müşteri azalmıştı ve gece olduğundan son masayı bekliyorduk. Kemal abi mutfakta bense masanın birindeydim.

Son müşteri de kalktı ama masayı toplamaya gelmedi Kemal Abi. Biraz bekledim gelicek mi diye ama sonunda ben topladım masayı ve mutfağa girdim. Lavaboya yaslanmış bekliyordu. Gözgöze geldik. Nasılsın diye sordu. dilim tutuldu cevap veremedim.Bir yandan bulaşıkları lavaboya dolduruyordum. Zaten kafede kimse yoktu bizden başka. Koluma dokunup küsmüyüz diyecekti ki ben dokunuşuyla irkilip ona döndüm hemen. Çok yakındık. Dayanamadım yapıştım dudaklarına. Yanıyordum onun için. Elleri belime sarılıydı. Aşağıya doğru inip kalçalarımı sıkmaya başladı. Durdurdum onu ve hala kafe açık unuttun mu dedim. Dudağına tekrar yapıştım ve beni bırakıp kafeyi kapatmaya gitti.Tüm ışıkları kapatıp yanıma geri döndüğünde ben bıraktığı yerdeydim. Kolumdan tutup çekti ve yine deliler gibi öpüşüyorduk. Nefesiyle can bulmuş gibiydim. elleri sırtımdan pantolonumun içine yöneldi. Kalçalarımı avuçluyordu, kendine bastırıyordu.

Bende üstünü çıkarttım. Saniyeler içinde oluyordu tüm bunlar. Beni çırıl çıplak soydu ve yere yatırdı. Kendiside soyunup üzerime çıktı. g*ğüslerimi emip ıssırıyordu. Ben çıldırıyordum elim organındaydı. Çok sert ve ateş gibi sıcaktı. Her zaman yaptığı gibi yine beni yalvartmaya başladı. P*nisini sürtüyordu v*jinama. Ben sok diye yalvarıyordum. Beni özlemedin mi ? bunca zaman nasıl hayal ettim bugünü biliyor musun diyordu. En sonunda boynundan tutup çektim ve dudaklarına yapıştım. O da bir seferde hepsini içime soktu. Onun sokmasıyla bende nefessiz kalmıştım. 2.orgazmımı yaşadım. Daha sonra ayağa kalktı ve hala sert olan p*nisini ağzıma almamı istedi. Bunca zaman sonra ona hayır diyebilir miydim. Hemen kalkıyordum ki dur öyle değil dedi. Ben yatarken o dizlerinin üstüne çöktü ve sanki v*jinama sokar gibi ağzıma soktu. normalde saksonun verdiğinden daha büyük zevk veriyor olacak ki fazlaca inledi boşalırken. biraz uzandık öylece. hiç konuşmadık. Ben arkamı dönüp kaşık şeklinde kıvrılmıştım.

O da arkamdan bana sarılmıştı.

Çırılçıplaktık. bir süre sonra ben yine kalçamı oynatmaya başladım. O da hafiften sürtünüyordu. P*nisini eline alıp k*lçama vurmaya başladı. Hemen sertleşti. Bende k*lçamı iyice arkaya atıp sokması için bekliyordum ki beni çevirip üstüne aldı. P*nisini yavaşça içime alıp oturdum. Zıplamaya hızlanmaya başladım. Ben zıplarken o da g*ğüslerimi tutup sıkıyordu. Çok şiddetli bir şekilde son orgazmımı yaşadım, tabi sadece o gece için. Dinlenip toparlandık. Saat 2 olmuştu.

Ben hızla hazırlanıp çıktım kafeden. O da kafeyi kitleyip yetişti arkamdan, beni eve bıraktı. o gün bugündür en fazla 1 gün ayrı kalabiliyoruz. Tatil bitince yine onu karısına bırakıp dönücem. Ama artık kendimi durduramıyorum.

Ona olan hislerim pişmanlığımı aşıyor.

Mükemmel Üye 14 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları