Yemeyenin malini yerler

Kocamla bir yıllık evliyim ama kocam beni kıskanmıyordu. Belki de aşırı güvenden ya da kaybetmektendir ama beni çok sevidiğini biliyorum. Ben ne yapsam katlanır mutluluğum için seslenmezdi, adım ipek 19 yaşındayım, eşim kemal 28 yaşında memur olup kısa boylu şişmandır.

Onla lisedeyken tanışmıştık ben minyon sarışın 53 kiloyum 165 boyundayım. Kemal yeni elbise almıştı başbaşaydık, ona açtım o gece beni sabaha kadar yemesini istiyordum. Ama kemal soğuktu p*pomu ona sürttüm altında kıvrandım zorla bana bir defa kaydı ama işi bitince devam etmedi. Canım sıkıldı hadi bara gidelim dedi. Doğum günümdü o gece, bara gidip eşimle eğlendik ilerleyen saatlerde kemal kafayı zor taşıyor içtikçe gözü görmüyordu. Yeter dedim arka masada bulunan 2 adam bana bakıp gülüyordu babam yaşındalardı ama niyetlerini çözemedim. 

Kemalin bir hafta önce aldığı, kendinin çılgına döndüğü 14 cm lik s*kini içime akıttığı gece elbisenin erkekleri çılgına çevirdiğini anladım, askılı turuncu mavi bir elbiseydi kısacıktı adamlar beni gıcık etmişti bende onları gıcık edeyim dedim. Kemalin arkası dönüktü adamlara kemal kafayı kaldıramaz olmuştu ben bacaklarımı ayırıp yayıldım yanlarından kıvırtarak tuvalete gittim. Gözleri üstümdeydi, arkama baktım adamlar gözlüyolardı. Masaya dönerken gözlerinin içine bakıp geçerken beni adeta yiceklerdi. İstediğimi almıştım onları azdırmıştım. 

Biri masadan kalkıp bizim masaya geldi, bizi kendi masalarına davet etti kemal zor kafayı kaldırıyordu ipek sen blirsin dedi ,kafası geri düştü adam gözlerime bakıyor buyrun dedi. Tşk dedim adam büyük fırsat kaççırıyorsun dedi nasıl yani dedim gel oturalım biraz dedi, kabul etmedim. Düşündüm kemal hazır şarhoşken gidip şunlara biraz takılsam nolur dedim. Kemal masada uyuyodu kalkıp arka masaya geçtim, içerdeki loş renkli ışık bizi başkalarının görmesini zorluyordu adam hoşgeldin dedi, ne içersin farketmez dedim. viski dedi içkim geldi. Adamlar fazla konuşmuyor benim gözümün içine bakıyordu, bir saat oldu ben 3 kadeh içmiştim. Kalkacaktım ısrarla bir kadeh daha ısmarladılar, benimde kafam dönüyordu içip kalkmaya çalıştım zorlandım. Adam eliyle belime sarıldı, kalın vücutlu hafif sakallıydı. Kolumu omzuna attı yürüyorduk nereye gittiğimi bile bilmiyorum bir araba kapısı açıldı beni nereye ***ürüyorsun ya dedim. Gözlerimi açamıyordum bir baktım arkamda bir el donumu yırttı adamı ittirdim, belimden sımsıkı sarılıp domalttı diğeride içereydi dudaklarımı öpüyordu. 

Elimle ittirdim arkama geçen bacak arama dalıp a*ımı diliyle yalıyordu. Birinden kurtulsam diğeri yakalıyordu öndeki adam bacaklarımı omzuna atıp a*ıma birden asıldı. Bağırdım içime sokup çekiyordu yavaş davranıyordu kucağındaydım diğer adam arkamdan yanaşıp p*pomu zorlamaya başladı ağlıyordum, başım çok ağrıyordu bide üstüne p*pom yırtılacaktı. 

Arkama bağırta bağırta girdi.

Aynı anda sırayla yer değiştirip s*ktiler gece 12 ye geliyordu, beni dışarı çıkardılar kemalin masasına kadar taşıyıp oturtular. P*pom o kadar acıyordu ki, sarhoşluğum geçmişti. Altım adamların sıcak sp*rmleriyle ıslanmış vıcık vıcıktı tiksiniyordum. Kemali zorla kaldırıp eve gittik o gece doğum günümü acıyla zevkin birleşmesiydi unutulmucak bir gündü.

3 sonra hiç bişey olmamış gibi yaşamaya devam ettik.

Mükemmel Üye 21 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları