Yeğenim Uyurken Bana …

Selam ben Antalyadan Ahu. 45 yaşında sarışın 1.70 boyunda 70 kilo erkeklerin yolda ,otobüste vb yiyecek gibi baktığı bir bayanım.

Başımdan geçen olay bundan 6 ay önce başımdan geçti. Kocam 2007 de vafat ettiği için ben oğlumla koca dünyada kaldım. Oğlumda bir otelde çalıştığı için eve gelemiyor otelde onlara ayrılan lojmanda kalıyordu. Yiğenim Özgür ablamın oğlu 23 yaşında atletik bir vücuda sahiptir.

Geçenlerde kapı çaldığında karşımda oğlum ve Özgürü gördüğüme çok sevinmiştim.Özgür oğlumun yanına otele gitmiş oğlum izin almış bize gelmişlerdi. Sohbet hasret giderme derken onlara balık yaptım rakıyla beraber akşam yemeğimizi yedik. Onları bilemiyorum ama benim kafam dut gibi olmuştu yatmaya gittim. Tam uykuya dalacakken oğlum Ekrem geldi anne beni otelden aradılar acil çağırıyorlar dedi. oğlum

Özgüre ayıp olcak şimdi dedim.

Anne olmaz yarın onu otelde ağırlayacağım şimdi gitmem lazım ben Özgürü benim odama yerleştirdim dedi. Benim üstümde saten geceliğim vardı yatıyordum. Bir şeyin kalçalarımı okşadığını yaladığını hissettim çaktırmadan göz ucuyla baktım ki Özgür elini kalçalarımda gezdiriyor bazen yalıyor. Yan yatarken sırtımın üstüne döndüm Özgür benim uyuduğumu sanıyordu geceliğim hayli kısa ve bol olduğundan g*ğüslerimi dışarı çıkardı ve yalamaya başladığında benim frenlerim patlamıştı bile bir an için ben onun annesinin kardeşiyim buna izin veremem diye düşünsemde külodumu sıyırıp bacakaramı yalamaya başladığında artık kontrolden çıktım ve ellerimle başından tutup bacak arama bastırdım.

Uyandığımı anladı ve hiç bozuntuya vermedi.

Çok değil bir kaç dil darbesinden sonra sarsıla sarsıla doruklara çıkmıştım. Yanıma gelip boxerini sıyırdı p*nisini görünce çok garip olmuştum 4 senedir erkek yüzü görmemiştim ona oral s*x yaparak onu rahatlattım g*ğüslerime boşaldı. Daha sonra bacaklarımı omzuna alarak bana yarım saat sahip oldu ve göbeğime rahatladı. Banyoda ben temizlenirken er*ksiyon olmuş haliyle tekrar yanıma geldi ve ona domaldım. 2 sefer önceden boşaldığı için çok uzun süre bana sahip oldu ve ben o sürede 6 sefer sarsıla sarsıla zevkten 4 köşe olmuştum ki en sonunda kalçalarıma boşaldı.
O gece Özgürle karı koca gibi aynı yatakta yattık sabah uyandığında er*ksiyonuyla bana tekrar girmiş göbeğime boşalmış fakat ben alkolün ve yorgunluğun etkisiyle anlamamıştım bile… Devamı gelecek…

Mükemmel Üye 26 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle