Yayladaki cobanlar

Her şey lisedeyken yaşandı, 17 yaşında uzun boylu sarışın bir kızım ismim filiz. Alanya da yaşıyorum etrafta sürekli gözle ve sözle taciz ediliyordum. Erkek arkadaşımda ismi deniz çok yakışıklı olduğundan aynı erkekler gibi o da kızlar tarafından taciz yiyordu.

Ben ara sıra ders bahanesiylede olsa onlarda yada bizde kendi odalarımızda doyasıya sevişir s*kişirdik. 6 aydır birlikteydik deniz beni hem önden hem arkadan sürekli yiyordu. en geç 2 gündee bir birleşiyorduk, yaz tatili gelince deniz ailesiyle tatile gitti kıbrısa. Bizimde yayla vardı yaylada toplam 15-20 ev vardı serindi. annem beni çok sever babama karşı savunur güvenir. yazın 1.5-2 ay orda kalıyoruz 7 gün geçmiş ben sıkılıyordum, aslında denizi onun s*kini özlemiştim ufak tefekti ama bana zevk veriyordu.

Babam eve yakın bir yere bizi pikniğe g*türdü ormanlık insanların fazla olmadığı bir yerdi, az ilerde ateş yanmış dumanı bize doğru geliyordu babamda ateşi yakıp mangalı pişirmeye başladı. yemeği yedik annemle babam yerdeki ince halını üzerine uzanmıştı bende yukarı doğru tırmanmaya başladım, babam fazla uzaklaşma filiz dedi, olur dedim. ormanda tek başıma ilerliyor bi r yandan arkama bakıyordum annemle babam temiz orman havasında uyuyacaklardı, az ilerde bi kaç hareketlilik gördüm ormana gelen yangın yolunda bir araba park etmiş. 

3 adam bir kadın vardı.

Adamlar kadına sarkıyor içki içiyolardı, sırayla kadını arabanın içine sokup s*kiyolardı. kadının çığlık seslerini duyuyordum adamlar sırayla mutlu oluyordu kadını s*ken y*rağını dışarda peçeteyle silip temizliyordu, ben çalı arkasına gizlenmiş izlerken biri bana doğru yaklaştı işeyecekti heralde geriye doğru çekilirken beni farketti. ayağımda terlik ve etek vardı adam hızlanmaya başladı, ben geri koşarken yolu şaşırdım terliğim çıktı bir baktım adam karşıma dikilmiş ne yapmalıydım arkamda diğerleri görürse kaçma şansım hiç yoktu. yana doğru hareket ettim adam arkamdan beni yakaladı bağırdım diğerleride beni fark edince aralarında kaldım, çığlık attım ama duyan yoktu.. üzerime çullandılar eteğimin sıyrılıp donumun çıktığını hissettim birini ittirirken diğeri bacak arama öbürü belimi ve p*pomu öpüyor ısırıyordu. 

Biri bacak arama yerleşip içime soktu fazla büyük değildi, diğeri arkamdan parmağını arka deliğime soktu geriye baktım hayvani bir y*rak a*ımıdan önce g*tüme girmeye hazırlanıyordu, içimde o acıyı hissetmemle g*tümün yırtıldığını sandım bağırıp çağırmak fayda etmiyor acı çekiyordum 3. adam ağzıma sokup sakso çektirdi. iki deliğimde sürekli s*kilirken 3. y*rağı ağzımla kaldırtıyorlardı, 1 saat sonra beni bıraktılar neyseki içime boşalmamışlardı ama g*t deliğimin 1 hafta acıdığını biliyorum. annemle babam uyumuşlardı bende yanlarına oturdum.

Aklımdan çıkmayan o koca y*rrağı unutmaya çalışıyordum.

Akşamüstü eve döndük 7 gün sonra acılarım dinmiş kendimi s*ktirecek birilerini arıyordum sankii ilerden geçen koyun sürüsündeki 2 yaşlı çoban beni gözetliyordu, evden ayrılıp ormana doğru yürürken peşime takıldıklarını farkettim hızlandım koşmaya başladım bizim ev zaten kenarda ormana yakındı genç olanı 30-35 yaşlarında ama sakallıydılar diğeri 45 vardı. yakaladılar genç dudaklarımı ısırırken hiç sesimi çıkarmadım yaşlı adam eteğimin içine kafasını sokup donumu sıyırdı a*cığımı adeta dişliyordu.

Ayağındaki şalvarı hızla sıyırdım, işte büyük y*rak ağzımda hızla kaldırdım özlemiştim adamda hemen a*ıma geçirdi.

1-2 dk sokup çekti boşaldı, diğeri geldi içime soktu yaşlı arkamdan g*tümü ve deliğimi diliyle ıslıyor içine sokuyordu arkadan sokacağını anladım belime sarılıp hafif eğilen y*rağı g*tüme geçti ayyyy dedim, yavaşça içime soktukça p*pomu çekmek istedim ama belimden yakalanmıştım.

Köküne kadar geçirdi çobanlar 2-3 günde bir bizim evin oralarda hayvanları otlattılar benide kucaklarında hoplattılar..

Mükemmel Üye 23 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları