Yaşadığım Heyecan

Merhaba Ben Evli 2 Çocuk Annesiyim Yıllardır İçimde Sakladığım Kimseye Anlatamadığım Hikayemi Paylaşıp Rahatlamak İstedim. Eşim İşleri Dolayısıyla Benimle Fazla İlgilenemiyordu Bende Yanlız Kalımıştım.

Yeni Taşındıgımız Evde Çevreyi Tanımak İsterken Birisiyle Karşılaştım, Çok Sakin Sessiz Bir Yerdi İlk Önce Bakışmalarla Başlayan Kalbimi Yerinden Oynatan Birisiydi Adı İbrahimdi Çok Etkilenmiştim Ondan. Oda Benden Çok Hoşlanıyordu Bunu Hissediyordum Ve Bir Şeyi Bahane Edip Tanıştım Böylece Konuşmalarımız Başlamıştı. Ben Ne Zaman Dışarı Çıksam Tesadüfmüş Gibi Karşılaşıyorduk Ve Konuşmaya Başladık Benden Çok Etkilendiğini Hoşlandigını Söyledi Onun Bu İlgisi Sözleri Benide Etkilemişti İyice. Bende Çok Hoşlanıyordum Ondan Yeni Bir Çevre Oldugu İçin Kimse Tanımıyordum Yanlızdım O Yeni Yerede Gelmek İstememiştim Eşim Israr Ettiği İçin Gelmiştik, İbrahimin İlgisi Benim Çok Hoşma Gidiyordu Oda Geçici Olarak Oraya Gelmiş Yanlız Ve Bekardı Yine Bir Gün Karşılaştık Aslında Bunu İkimizde Bilerek Yapıyorduk. Bir Birimizi Görmek İçin Bir Şeyler Bahane Edip Dışarı Çıkıyorduk Evlerimiz Çok Yakındı, Aynı Site İçerisindeydi Beni Evine Davet Etti Bütün Gün Onunla Aynı Evde Kalsam Kimsenin Ruhu Bile Duymazdı.

Bende Bu Davetini Geri Çevirmedim Kabul Ettim.

Dediği Saatte Parkta Buluştuk Park Buluşma Yerimiz Olmuştu Çocuklar Oynarken Bizde Sohbet Ediyorduk Parktan Ayrıldık Onun Evine Dogru Gittik, Çocukları Eve Bırakıp Giyinip Onun Yanına Gittim Binanın İçinde Beni Bekliyordu Geldim Yanına Hadi Girelim İçeri Dedi Merdivenleri Çıktık, Baktım Pantolonuna s*kinin Kalktıgını Görüyordum Kocamandı Benimde a*ımdan Sular Akmaya Başlamıştı. Onu Ne Zaman Görsem a*ım Sulanıyordu, Evin Kapısını Açtı Gir İçeri Dedi Kendisi Önden Girdi İçeri Ama Ben Çekiniyordum Bana Çok Hoşlandıgını Söyleyip Çok Etkileyici Bir Kadınsın Dedi Ve Komşunun Oğluda Boş Değil Sana Karşı Dedi Ve İçeri Dogru Baktm Tam Karşıda Yatak Odası Vardı Ve Yatagı Hazırlamıştı. Ellerimi Tuttup Hadi Gir İçeri Zeynep Dedi Yapamıyordum Korkuyordum Ben Sadece Tek Bir Defa Olmasını İstiyordum, Korkum Devamının Gelmesiydi. Oda Bunu Anladı Ve Bana Ben Artık Günüm Kalmadı Burada Gideceğim Gitmeden Benimle Bir Defa Beraber Ol Dedi. İçimde Fırtınalar Kopuyordu Çok İstiyordum a*ım Çok Yanıyordu Elimi Tutup Kendine Çekti, Dudagımdan Öptü Elimi Çekmek İsterken Elim y*rragına Dokundu Öyle Sert Ve Büyüktükü İçimde Hissettim.

Artık Dayanamadım İçeri Girdim Ve s*kini Çıkarıp Yalamaya Başladım Oda Beni Aldı Yataga g*türdü Yataga Gidene Kadar İkimzinde Üzerinde Hiç Bir Şey Kalmamıştı. Beni Yatırdı Ve Dilini a*ıma Sokup Yalamaya Başladı Deliriyordum Çok Keyf Alıyordum, Bende Onun s*kini Yalıyordum Kocamandı y*rragı Ve Başladım Yalvarmaya Sok İçine Diye. Getirdi s*kini a*ıımın Önüne Değdirip Çekiyordu Ve Birden Bir Geçirdiki hayatımda Böyle Bir Ş*kişme Yaşamamıştım.

Tam Yarım Saat İçinde Kaldı s*ki Çıldırmıştık Ve Dayanamıyorduk Aynı Anda Boşaldık İçimi Sogutmuştu Çok Mutlu Ayrıldık Sonrası Olmadı Çünkü Söylediği Gibi Ayrılmıştı Oradan Tadı Damagımda Kaldı Neredesin ?

Mükemmel Üye 28 Şubat 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları