Yaptığım Hatam

Selam. Zeynep ben. 40 yaşında oldukça bakımlı ve güzel bir bayanım. nedendir bilmem bende hikayemi paylaşmak istedim. evliyim 3 tanede çocuğum var. eşimle normal bi evliliğimiz var. mutlu sayılırız. aramızda şimdiye kadar ciddi bi sorun yaşamadık.

Yaklaşık 10 yıl önce bi firmanın mutfak bölümünde işe başladım. patronumla sadece yemek sırsında karşılaşıyor biraz sohbet ediyorduk. oldukça yakışıklı ve olgun birisi.tam bir aile babası ve sevecen. onun bu tavrı beni ilk görüşte etkilemişti. böyle duygular benim için ayıptı. çünkü evliydim ve boyunca çocuklarım vardı. eşimle görücü usulüyle evlenmiştik. sevgi,hoşlanma tatmadığım,tattıysamda yıllar önce unuttuğum kavramlardı. konumum itibarıyla patronum beni beğeneceği hiç aklıma gelmezdi.

Geceleri kendi kendime onu düşünür dururdum.8 sene böyle geçti. onunla pek fazla konuşmadan. yıllar içinde işi iyice kavradım.çok hırslı,zeki ve meraklı olduğum için işimde iyice ilerledim.selçukla (patronumun adı)daha çok zaman geçirebileceğim bir konuma geldim.artık bütün gün beraberdik.sürekli fikir alışverişinde buluyor bu sayede sohbette ediyorduk. bi gün bi şaka yaptım.çok güldü. elini boynuma koydu .bende gayri ihtiyari elinden tutup öptüm. ikimizde donmuştuk. dizlerimin bağı çözüldü. titreyerek kıpkırmızı bi halde odadan çıktım. bütün gece o anı düşündüm. kendi kendime utanıyor ve kızarıyordum. ertesi gün yüzüne bakamadım. oda utanıyoru. bikaç gün sonra yanıma geldi. benden çok hoşlandığını ama bunların bize yakışmayacağını söyledi.

Utancım bi kat daha arttı.

Sonra beni alnımdan öptü. dudakları alev alevdi. çok üzüldüm. çünkü onda çok hoşlanıyordum. akşam iş çıkışı yüzüne bakmadan eve gittim. 5 dakika sonra beni aradı. bilgisayarı açamadığını söyledi. geri geldim. odasına girdim. masasına oturdum. bilgisayar haketten açılmadı. hem ona hemde bilgisayara kızgınlığımdan ağlamaya başladım. bana arkamdan sarıldı. yanağımdan öptü. titremeeye başlamıştım. öpüşmeye başladık. elleri tüm vücudumda geziyordu. işinde sakin olan adam bi kaplana dönüşmüştü. hemen üstümü çıkardı. g*güslerimi emdi. ben kendinden geçmiş bi halde onun erkekliğini okşamaya başladım.

Çok sertti. fermuarı indirip erkekliğini ağzıma aldım. bunu eşime bile yapmamıştım çok hoşuma gitti. beni kanepeye yatırdı ve üstüme abandı. harika bi duyguydu. ilk kez eşimden başkasıyla sevişiyordum. o kadar ateşli ve s*ks doluyduki anlatamam. güçlü erkekliği içime girdikçe kendimden geçiyordum. beş dakika sonra beraber boşaldık. üzerime yatıp boynumu g*ğüsleri öptü. bu ilk ve son dedi. bişey söylemeden üzerimizi giyindik ve çıktık bi daha yapmamaya karar verdik. Ama olmadı. kopamadık. şimdi yine beraberiz.

Haftada bi gün buluşup deliler gibi sevişiyoruz. onu çok seviyorum. eşimde bulamadığım heyecanı onda buldum.

Mükemmel Üye 7 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
 • 1 Cevap(lar)

  sizin gibi birini ben olsam bende bırakmak istemezdim.ama daha fazla heyecan arıyorsan yalova ya beklerim.

  Acemi Üye 14 Mart 2019 Cevap Yazıldı.
  Yorum Ekle

  Cevabınız

  Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları