Yanlış Yapıyorum!

Ben 28 yaşındayım evli mutlu ve çocukluyum. Bir kızım var 15 aylık eşimi severek evlendim 3 yıl önce. Halada çok seviyorum yaklaşık bir yıl önce faceden biri beni bir arkadaşına benzetmiş arkadaşlık teklif etti.

Bende arkadaşı olmadığımı ve tanımadıklarımla görüşmediğimi söyledim. Yabancı birinin fikirlerine ihtiyacı olduğunu söyledi amacı birliktelik değilmiş masumane bir arkadaşlıkmış nişanlı ve nişanlısını seviyormuş ve ilişkileri problemli imiş. öyle anlatmıştı. Ben daha sonra engelledim bunu, aradan 7.8 ay geçtikten sonra mail kutusunda gördüm gelen mailleri durumnu merak ettim soruunlarını halledebildimi diye mesaj attım faceden, hemen döndü nişanlısınıdan ayrılmış felan filan sohbet ettik. Bir iki gün bu şekilde sohbet etmeye devam ettik ve bana niyetini açıkladı bende onunla birlikte olamayacağımı eşimi ve çocuğumu anlattım. herşey benim istediğim gibi olacaktı tavırları davranışları çok etkileyiciydi daha doğrusu ben etkilendim ama olmaz dedim olamaz dedim.

Çok direndim kendime ve ona ama yenildim şimdi eşimin yerine hayallerimde onu koyuyorum, biliyorum eşim böyle birşeyi asla haketmiyor benim yaaptığım hem ailevi olarak hem ahlaki olarak çok yanlış ama kopamıyorum ismi gökhan ist yaşıyor daha hiç yüzyüze görüşmedik ama netten saatlerce konuşuyoruz ve telden. Bana benim için yaptığın fedakarlık çok büyük seni asla yarı yolda bırakmam diyor. Bi dönem daha böyle devam edelim sonra al kızını gel bana diyor. illaki kızımla gidecekmişim çocuğuma kendi çocuğu gibi bakacakmış ve bana çok samimi çok narin davranıyor seviyorum galiba onu galiba değil seviyorum eşimle her beraber olduğumda sanki eşimle değil gökhanla birlikte oluyorum.

Yakında gelecek ank birlikte güzel bir gün geçiricez içimden bir his hemen gelsin diyor başka bir his ise hiç gelmesin diyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Allahm bana yardım et hakkımda hayırlı neyse onu karşıma çıkar. bir kadın iki erkeği sevmez diye düşünüyordum ama seviyormuş..

Mükemmel Üye 28 Şubat 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları