Yan Komşularımız Yaşlıydılar

Merhaba. Benim adım eylem, 2 yıldır evliyim,kocam mustafa 24 ben 20 yaşındayım. Minyon tipliyim,1,55 boyum var, g*ğüslerim normal büyüklükte, ama kalçalarım biraz büyük ve dışarı çıkık durumda.

Neyse hikayemize gelelim, kocamla yeni taşınmıştlk bu binaya kimseyi tanımıyorduk, bir gün kapım çaldı açtım baktım 50 yaşlarında bakımlı bir kadın elinde kekle bana hoş geldine gelmişti, oturduk sohbet edip birbirimizi tanımaya başladık,kendisi ve kocası emekli olmuş çocuklarını evlendirip burada yaşamaya başlamışlar, kocası hikmet amca ise 60 yaşındaymış, neyse 2 saat sohbet ettikten sonra kaltı, ısrarla kocamla beni oturmaya beklediğini söyleyip gitti.

Akşam olunca kocam geldi oturup yemek yedik, yemek yerken, kocama bugün gelen yan komşumuz nalan hanımdan bahsettim, ısrarla bizi oturmaya beklediğini söyledim, kocam ev gezmelerini pek sevmezdi,çok kıskanç olmasına rağmen benim gidip gelebileceğimi söyledi, bende ayıp olur bir sefer beraber gidelim de sonra ben gider gelirim dedim tamam dedi yarın gideriz. Gece olunca yatağa geçtik kocama cilve yapıp s*x yapmak istedim ama yorgunum deyip yattı, bende içimde yangınlar koparak yatmaya çalıştlm, kocam s*xe düşkünlüğü fazla yoktu ben ise çok seviyordum, kocamın p*nisi çok küçüktü 6-7 santimdi ve inceydi ama ben onu çok seviyordum ve aldatmayı düşünmüyordum, her zaman şunu derdi beni aldatırsan senide onuda öldürürüm.

Neyse ertesi gün oldu ben markete gittim, alışverş yapıp eve dönüyordum bir amca gelip yanıma kızım yardım edeyim dedi, baktım 1,90 boyunda göbekli çirkin 60 yaşlarında bir amca sağolun dedim, ama çok ısrar edince verdim poşetleri dinç birisiydi, evin önüne gelince poşetleri aldım teşekkür ettim, yolda gelene kadar gözlerini kalçalarımda alamamıştı, şimdi ise arkamdan baktığını hissediyordum ve içim gıcıklanıyordu, ama eve girince kendimi toparladım. öğleden sonra nalan ablaya gidip akşam kocamla oturmaya geleceğimizi söylemeye gittim, kapıyı çaldım, kapıyı açan bugün bana yardım eden amcaydı çok şardım ve adamı gayri ihtiyari yukardan aşağı süzmeye başladım, adamn dar bir aşorfmen giymişti ve s*kini gelince takılıp kalmıştım, önünde müthiş bir kabarıklık vardı, kendimi toparladım.

Şey diyebildim utanarak, oda farketmişti p*nisine baktığımı,gülüyordu. Buyrun dedi,bende kafam önümde nalan abla evdemi diyebildim kekeleyerek, o sırada nalan abla geldi, ooo hoş geldin eylem dedi, bende yüzümü kaldırarak, abla eşimle akşam oturmaya gelicez dedim, oda bekleriz dedi,buyur gel dedi, yok dedim görüşürüz akşam dedim, tamam dedi,ben dönerken yine adamın s*kine baktım istem dışı,koşarak eve girdim.

Ben ne yapıyorum diye kendime kızdım,akşam oldu kocam geldi yemek yedik ben hazırlandım üzerime tüm bir elbise giydim biraz dekolteli kalçalarımı ortaya çıkaran kocam görünce şaşırdı bu ne hal dedi, bende ne oldu olmamışmı dedim,oda düşündü gideceğimiz insanlar yaşlı olunca sesini çıkarmadı, gittik kapılarını çaldık açtılar karı koca beraber, bizi çok sıcak karşıladılar hikmet amca mustafaya sarılıp öptü ama gözü benim üstümdeydi, banada sende hoş geldin dedi zorlanarak hoşbulduk diyebildim, içeri geçip oturduk,sehpanın üstü pasta börek doluydu,bende nalan abla bu kadar zahmete ne gerek vardı dedim,o sırada kocamla hikmet amca koyu bir sohbete dalmışlardı. Benim gözüm ise hikmet amcanın s*kindeydi,ne kadar kabarık duruyordu,bir baktım hikmet amca bana bakıyor utanarak yüzümü çevirdim, elbisem kısa olduğu için bir tarafı açılmış baldırlarlmdan kalçama kadar gözüküyordu kocam göremiyordu ama hikmet amca rahat görüyordu.

Bi ara nalan ablayla kocam ağır bir muhabbete girmişlerdi feminizm, ben çayları doldurayım diye kalktım arkamdan hikmet amcada bende sana yardım edeyim diye kalktı, arkamdan geldi, ben kendimde olmayarak kalçamı sağa sola kıvırtarak yürüyordum, mutfağa girdik beraber, ben çyları doldururken kulağıma gelip ne kadar güzel olmuşsun dedi arkamdan bende çaydanlıklar elimde döndüm birden dudak dudak dudağa geldik tabi ben irkildim iirkilmemle çaydanlıktan biraz su döküldü bağırmadan yandın anam diyebildi, bende korktum iyimisin hikmet amca dedim ,p*nisime döküldü dedi,banyoyada gidemezdi onların önünden geçmesi lazımdı, bende çıkaraın dedim ıslak bez sürelim, oda hazırmış lap diye indirdi eşortmanını, aman allahım o neydi öyle, kolum kadar kalındı inikti ama çok büyüktü. Kalktıktan sonraki halini düşünemiyorum,ben ağzım açık elimde lslak bez o muhteşem şeye bakıyordum,kendimi toparlayıp bezi vernek istedim ama almadı çok acıyo dedi ben dokunamıyorum dedi,bende ama nasıl olur dedim.

Oda nolursun bana yardım et dedi,bende mecbur suçlu olduğum için,dizlerimin üstüne çöküp başladım ıslak bezi s*kine sürmeye, ama olmuyordu alt kısmına süremiyordum, mecbur bir elimle s*kini tutmaya başladım,oda bir oh çekti,safça dedim canı çok yanıyor galiba dedim. başladım bir aşağı bir yukarı silmeye, s*ki gittikçe kalkıyor büyüyordu, kolum kadar olmuştu, kendi kendime ne yapıyorum diyordum, ama bir yandan adamın s*kini sıvazlamaya yukarı aşağı yapıp adama 31 çekiyordum kendimde olmadan, müthiş zevk alıyordum bunu yapmaktan, adam hırıltılar çıkarmaya başladı baktım adamda zevkin doruklarında vucuduma dokunuyor, bir patladı yüzüme boşaldı ama ne boşalma ağzımda açlk olduğu için bir kısmı ağzıma girdi yuttum gayri ihtiyari, birden toparlandım ayağa kalktım,kusura bakma diyordu hikmet amca arkama dayamış daha inmemiş s*kini tam g*t deliğime bende lavobada yüzümü yıkayıp onun sp*rmlerini temizliyordum,o ise özür dileme bahanesiyle arkama daymış zevkini yaşıyordu.

Bende önemli değil hikmet amca içeri geçelim artık dedim. Şüpelenmesinler dedim,oda hınzırca gülüp niye bir şeymi olduki şüphelensinler dedi, ben utanarak elimde çaylar içeri geçtim, baktım koca hala hararetli bir şekilde tartışıyor nalan ablayla, farketemiş bile benim 10 dakikadır yokluğumu.

Tabi nede olsa yaşlı insanlar diyor, bunlardan zarar gelmez. Bilmiyor bir canavarın evindeyiz……..

Mükemmel Üye 19 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları