Vazgeçemiyorum

Daha öncede buraya birkez yaşadığım bir olayı anlatmıştım. Yaşadıklarım ne kadar şanssız bir insan olduğumu gösterdi bana daha önce evli bir adama aşık olmuştum 1.5 sene onunla görüşmüştüm. Ama bu duruma dayanamayıp onun yanından uzaklaşmıştım.

Yeni bi iş yeni bi hayat seçmiştim kendime. Çalıştığım iş yerinde ilgimi tek bi kişi çekmişti duruşu tavırları olgunluğu.. Her neyse ben kendi halimde hiç bu konunun benim hayatımı değiştireceğini düşünmemiştim. Bahsettiğim kişyle zaman içinde konuşmaya başladık sürekli iş bahanesiyle şirket telefonundan konuşuyoruz ve muhabbeti olabildiğince uzatmaya çalışıyorduk. Zaman içerisinde numarama ulaşmış ve bana mesaj atmıştı benden de olumlu cevap almıştı tabi heyecandan ölcek gibiydim aşık olmuştum ve karşılıklıydı o akşam hemen buluştuk birbirimizle uzun süre muhabbet ettikten sonra daha ciddi konulara girdik ben ona ben bişey duymuştum senin nişanlı olduğunu söylemişlerdi dedim.

Yüzüğün olmayınca da anlamadm aslında ney doğru dedim oda anlattı neden nişanlandığını olayların nasıl olduğunu üzülmüştüm tabi yinemi dedim yinemi aşık olduğum insanı paylaşmak zorundaydım ben senden ayrılmıca* söz veriyorum onu sevmiyorum dedi ve sarıldı bana güven vermişti, güvenmek istemiştim sadece. Bazen ailem memlekete gidince o bize gelirdi neler yaşamadıkki birlikte. Herşey çok masum ve çok heyecanlıydı. sabahlara kadar yapmadığımız şey kalmazdı tek kelimeyle bana hayrandı. onu deli gibi öperdim her erkeğin hayalindeki kadındım onun için ve benim gibi biriyle olmak onun için ayrı bir hazdı. Birlikte banyoya girip tenlerimizi hissetmek hepsi unutulmazdı. Çok istedik ama ilişkiye girmedik özellikle o çok istiyodu ama ben evlenmeden olmaz derdim Benim ol diye yalvarırdı ama kıyamazdı da.

Bu şekilde 1 yılı bitirmiştik ama bu arada onun cephesinde bi ilerleme katedememiştik ailesine beni anlatmıştı fakat onlar nişanı atmasına izin vermemişti büyük kavgalar yaşandı en sonunda bana kaçalım dedim başka türlüsü olmucak dedi yapamam dedim gelemem beni ikna etmek için aylarca uğraştı ama aileme bunu yapama* değmez aşkımdan ölsem bile değmez diyebildim düğün günü artık iyice yaklaşmıştı 3 gün kala buluştuk bana bişey söyle sana inanayım beni unutmayacağını bileyim dedim herşeyin ilkini seninle yaşadım seni unutmam imkansız dedi beni çok sevdiğini söyledi gidelim dersen gidelim dedi ama yapamadm yine sarıldık sonra bi öpüştük bırakamıyoruz birbirmizi resmen sevdiğim adamı alıp bi başkasına veriyordum. Evlendiği gün dışarı çıkmıtık sokakta dolaşırken onun gittiği erkek kuaförünün önünde denk geldi bi baktım o.

Ölmekten beterdi onu damatlıkla görmek elim ayağım titreye titreye geçtim gittim yanından. Bi markete uğrayalım dedik tanıdık bi yerdi bi baktım marketin yan tarafındaki fotoğrafçıya gelmişler kızı bi görseniz beni buna mı tercih ettin diyebildim sadece yanımdaki herkez senin tırnağın olamaz sakın üzülme desede fayda yoktu artık sürekli dışarı çıkıp bana bakıyordu sonra gelin arabasına bindiler gözümün içine baka bak gittiler ama ne elinden tuttu ne kornaya bastı nede yüzünde güleç bi ifade vardı eniştesi geldi yanıma üzülme eve git hadi dedi benide ***ür desemde ***ürmedi eve geçtik arkadaşlarla. sigara yaktım birden kriz geçirdim apar topar kız arkadaşlarım hastaneye ***ürdüler zor sakinleştirdiler ama içimin yangını hiç bi zaman sönmedi şimdi o evleneli 5 ay oldu birbirmizden ne kadar uzak durmaya çalışsakta olmuyor. Sürekli birbirimizle uğraşıp laf sokuyoruz sonrada gelip beni çok özlediğini söylüyor. Ve artık bende dayana*ıyorum onu çok özledim.Evlendikten sonra sadece bi kere beni kendine çekti ve öyle öptüki eskisi gibi .

Bzi daha çok denedik bi araya gelmeye çalıştık ama başaramadık şimdi 2 hafta sonra evde yanlız olcağımı söyledim yaptığım yanlış ama onu o kadar çok özledimki gözüm kör oldu artık saçmaladığımı idrak edemiyorum. Onunla yine eski yaşadıklarımı yaşamak istiyorum ben şimdi bunları yazarken yine yanıma geldi.

Seni çok seviyorum dedi ben ne yapabilirm ki..

Mükemmel Üye 7 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları