Unutamıyorum

Ben lise yıllarımda okul müdür yardıcına aşık oldum, oda bana oldu. Son sınıftayken msjlaşmaya başladık mesajlar giderek işin boyutunu degiştiyodu.

Telefonda benimle s*x yapmaya başlamıştı, bende onu kendime baglamak için ses cıkarmıyodum. Çünkü o evliydi bende deliler gibi ona aşıktım. Bi zaman sonra buluşmaya başladık bazen buluşmalarımızda deliler gibi sevişiyorduk, onun evinde bile defalarca olmuştu. Onu cok seviyordum 1 yıl sonra ayrıldık 4 ay sonra bana geldi.

Bana asık oldugunu söyledi.

Vazgecemedigini söyledi tekrar birlikteydik ama artık ben onu paylaşmak istemiyordum kavgalar falan oldu. Bana gelmek istiyodu ama nasıl yapıcanı bilmiyordu ve bigün dayanamadım bu acıya baskasını buldum, ayrıldım ve evlendim uzun bisüre aklımdan cıkmadı. Bazen hayatın akışıyla unuttum ama hep icimda vardı.

Yıllar sonra tam 9 yıl sonra onu gördüm bakıştık ve ben aniden o ortamdan kactım onu hala seviyor ve istiyorum ne yapmalıyım…

Mükemmel Üye 12 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları