Teyzemin Kocası

Nasıl bir tipim olduğunun ne iş yaptığımın hangi şehirde olduğumun önemi yok.. şehir dışında çalışıyordum iyi bir işim ve iyi bir kariyerim vardı ayda bir kez bazen 15 günde bir ailemin bulunduğu şehire giderdim.

Annemlerin eviyle teyzemin evi karşı karşıya aynı sitede oturuyorlar. ne zaman tatile gelcek olsam sürpriz yapardım. bu arada teyzemin eşi.. yakışıklı değil ama dokunuşları ve bakışları beni çıldırtan bi insan açık giyinmeyi ailece severiz hele eniştemle vakit geçirceksek ogün ben abartırım. mesela çok iyi masaj yapar ve bana masaj yapmak için can attığından hiç şüphem olmadığından sürekli uzanırım önüne masaj yaptırırım. neyse yine sürpriz yaptığım haftalardan biri uçağım sabah saat 6.30daydı annemlerin şehrine indiğimde 8di atladım taksiye eve gittim kimse yok uyumazlar o saatte babam genelde spora çıkmış olur annem de babam gelene kadar kahvaltı hazırlar o yüzden uyanık olmaları gerekirken çaldım kapıyı bi kaç kez kimse yok.

Aradım annemi haftasonu gelceğini bilseydik çıkmazdık falan bi sürü yakınmalar, napalım dedim anneme biz yarın döneriz yazlıktayız teyzende burda ama enişten evde orda kalırsın dedi. tamam dedim kapadım teli bi taraftan korkuyordum bi taraftan canım onun tarafından s*kilmek istiyordu. çaldım kapıyı uykulu uykulu beni görünce sevindi sarıldık kucaklaştık falan geçtim içeri güzel bi kahvaltı hazırladım sohbet ettik falan istersen duş falan al uyu dedi bana. kalktım duşa geçtim 1 saat kalırım ben duşta her defasında duştan çıktığımda uyuyacağım için beyaz geceliğimi giydim banyoda altında t*ngam üzerimde iç çamaşırı yok. eğildiğimde her yerim görünüyor neyse kahve yapcağını söyledi eniştem mutfaktan sesleniyordu sende içer misn derken ben mutfağın kapısında belirdim şok olmuştu. Bi süre baktı sonra geçtik salona mahsus omuzlarım ve sırtım ağrıyor gibi hareketer yaptım tahrik ediyordum onu, masaj yapayım istersen dedi.

İstediğimde buydu zaten uzandım önüne yavaş yavaş masaj yapıyordu, arada eli kalçalarıma kadar iniyordu falan uykumun geldiğini söyledim ve kuzenimin odasına uyumaya geçtim. Aradan 15 dk falan geçti bacaklarımda bişe hissettim eniştem okşuyordu bi taraftan yalamaya başladı bacaklarımı ben hemen kendimi geri çektim, dedim ya bi taraftanda korkuyordum baktı bi süre yatağın ayak tarafından bi hamleyle bacaklarımı tuttu t*ngamın kenarlarından a*ımı yalamaya çalışıyordu napıosun sen bırak beni diye direndim istiyorum seni içine girmicem sadece yalamak istiyorum diye tuttu kollarımdan ben istemiorum teyzemlere söylerim seni çık odadan dedim çıktı. Çıktı ama ben istiyordum zorla yapmasını istiyordum daha çok zevk alcaktım öyle.

Uyumuşum uyandığımda 2,5 saat geçtiğini farkettim içeri geçtim tv izliyordu eniştem ben gelince kalkıp odasına gitti bişe söylemeden 1 saat kadar tv izledim ama duramıyordum. kapısını tıklattım ses vermedi yavaşça girdim içeri yemek yiyelim mi dedim ama hızlı hızlı nefes alıp veriyordum org*zm oluyor gibi belli ki azdı iyice ve dayanamadı kolumdan tuttuğu gibi attı yatağın içine t*ngamı çıkarmadan kenara itti başladı yalamaya, deli gibi yalıyordu salyasını akıtarak emiyordu somuruyordu a*ımı delirmek üzereydim, içime girmesi için yalvarıyordum bıyıkları beni deli ediyordu. Battıkça çıldırıyordum ben boşaldım çığlık çığlığa sonra sabaha kadar 4 kez boşaldık. yavaş yavaş sevişerek içime girerek yalayarak ağzıma boşaltarak müthiş bi gece geçirdik.

Yazarken bile fena oluyorum.

şimdi kendi yurtdışında 4 gözle gelmesini bekliyorum ben annemlerin yanına taşındım sürekli teyzemin bilmediği evinde buluşup sevişiyorduk 4 aydır görmüyorum resmen çıldırıyorum hasretinden 1 ayımız kaldı heralde 1 hafta gözlerden uzak sevişiriz yataktan çıkmadan..

Mükemmel Üye 5 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları