Teselliyi Abartınca

iyi geceler arkadaşlar eşimi hiç aldatmayı düşünmedim burada okuduklarıma inanmıyordum. 47 yaşında 20 yıllık evli bir bayanım eşimle hiç bir sıkıntım yok çok mutlu değilmiyim bilmiyorum ama sorunumda yok eşim mesleği gereği çok fazla yanımızda kalamadı kızlarımı hep tek başına büyütmek zorunda kaldım bu dönemde eşimin annesi ve babası her zaman yardımcım oldular. Görümcemin küçük oğlu ben gelin olduğum zaman 5 yaşında idi hep çocuğum gibi hissetmişimdir. çocuklarıma her zaman yardımcı olmuştur. aşklarını sevgililerini yengesi olarak ilk önce ben öğrendim zamanı geldi sırdaşı oldum. Ekrem bir kızla çıkmaya başladı daha sonra nişanlandı ancak değişik nedenlerden nişanlısından ayrılmak zorunda kaldı ekremin tekrar hayata dönmesi amacı ile elimden geldiğince teselli ediyordum. o gece ekremi eski nişanlısı ile konuşmak istemiş ancak red cevabı almış hali ile alkol almış görümcemin alkol konusunda hassas olduğu için beni aradı ve gece kalıp kalamayacağımı sordu bende kabul ettim. ekrem geldiğinde gece yarısını çoktan geçmişti. çocuklar uyumuştu.

eve geldi her zamanki gibi mutfakta oturduk kahve yaptım. kahve içtik. ev sıcak olduğu için üzerimde badi ve şort vardı. değiştirme gereği duymadım. kahveden sonra dayısının şortlarından birini verdim. sohbet etmeye başladık. alkolun etkisi ile hem anlatıyor hem ağlıyordu. bir ara kendimi öldürmek istiyorum artık dayanamıyorum dedi bende hayır saçmalama diyerek sıkıca sarıldım.oda bana sarıldı o şekilde omuzumda ağlamaya başladı. ekrem eşime göre oldukça boylu idi verdiğm şort küçük olduğu için bana sarıldıkça hareketlilik olmaya başladı ve şorttan rahatlıkla dikleştiğini görebiliyordum. nutkum tutulmuştu şok olmuştum. benim baktığımı anladı ben hareketsiz kaldıkça bana daha fazla yaklaşıp bacaklarını bacaklarıma değdirmeye başladı. en sonunda bir hamle ile kucağına aldı.ne pacağımı bilemiyordum. kalbim yerinden çıkacak gibiydi.bir an kucağından kalkmak içtedim kalkmamı engellemek için şortumu çekti önünde yarı çıplaktım. alkolun etkisi ile ekrem çok rahat hareket ediyordu ne yapıyorsun saçmalama dedim oda özürdilerim yenge dedi ve mutfaktan çıktım yatak odasına gittim peşimden geldi. yatak odasına girdi. kapıda elimden tuttu başımdan ittirdi ben hiç itiraz etmeden eğildim elime aldım.

eşiminki ile kıyas edilmezdi inanılmaz büyüktü. dilimi gezdirmeye başladım titreyince dayın gibi hemen boşalacaksan zıbar yat dedim oda kulağıma sabaha kadar benimsin dedi. öpüşüp sevişmeye başladık artık kim olduğu umrumda değildi.onun olmak için can atıyordum ama bir türlü olmuyordu. o an aklıma prezervarif geldi sırt üstü yatırdım ve prezervatifi yerleştirdim.üzerine çıktım adım adım hissettim içimde kucağında idim özgürce zıplıyordum. içimden akan ılık suları hissedebiliyordum ama umrumda değildi. bir kez daha boşaldım bir kez daha ekrem halen boşalmamıştır. boşalmasını isterken kendimi altında buldum. bacaklarımı omuzuma aldı ve yatağa ayaklarını bastı bütün gücü ile yükleniyordu be hiç bir şey yapamıyordum titreyerek bir daha boşaldım ama ekrem durmak bilmiyordu.

poziyonda değitirmiyordu. altında beni resmen eziyordu o an bacakları ve vucudum titremeye başladı kendime hakim olamıyordum. o anda boşaldı ben bitti diye rahatlamıştım. sabaha kadar benimsin dedim dedi ve yüz üstü yatağa yatırdı tekrar içimde idi ama bu sefer daha seri ve hızlı hareket ediyordu. kendimden geçmiş şekilde nefes alıyordum. bir süre sonra şelale gibi içimi doldurdu. günden sonra dertleşmek için gelir pişman değilim.

Mükemmel Üye 15 Ağustos 2018 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları