Tecavüze Uğradım

Merhabalar ben Sultan. 18 yaşındayım ve sizlere Yakın zamanda yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum. Aslında kimseye anlatamam bu yaşadıklarımı ama dertlerin sadece paylaşarak biteceğini düşünürüm.

Neyse kısa kesip kendimi tanıtayım ben 165 boyunda 60 kilo kumral mavi gözlü sürekli arkadaşlık teklifleri alan ve üniversite sınavına hazırlanan bir kızım daha doğrusu kızdım. Benim 15 yaşında haylaz bir kardeşim var ve ben ona çok düşkünümdür. Annem ve babam ayrı olduğundan annemle kalıyoruz ve annem işi dolayısıyla saat 15 e kadar evde duruyor ve akşama kadar işiyle ilgileniyor yani annemle pek bağlantımız yok. Okuldan eve geldiğimde kardeşimin ağzı yüzü kan içinde gözlerinde şişlikler ve kaşında açık gördüm gözüm döndü ve ne olduğunu sordum oda kavga ettiğini benim karışmamamı söyledi. Keşke dinleseydim diyorum şimdi ama dayanamadım ve kimin yaptığını bağıra çağıra öğrendim. Öğrendikten hemen sonra çantamı çıkarttım ve evden dışarıya fırladım çünkü bunu yapanlar ondan yaşça büyük ve ilk yapışları değildi.

Bir bilgisayar dükkanında çalışan ve 19 yaşında olan Emre dövmüş kardeşimi ve bende dükkanına gittim hesap sormak için bağırdım çağırdım ama sonu kötü oldu. Emre sakince beni dinledi ve bana sus ve buradan git yoksa kötü olur dedi ama ben gitmeyip onu polise şikayet edeceğimi söyledim. Sadece güldü ve git polislere yalvar anca öyle gelirler kaşar dedi ve teknik servis bölümüne girdi. Bende o oraya girene kadar bağırdım çağırdım gözüm dönmüştü artık ve peşinden gidip ona vurmaya başladım ama içeride yalnız değildi. Bir arkadaşı daha varmış ve Emre dönüp ellerimi tuttu çelme takıp yere düşürdü beni ve üstüme çıktı. Diğer arkadaşı Gökhana gidip kapıyı kitlemesini söyledi ve bana odaklandı. Dizleri kollarıma bastırıyor , bir eli ağzımda diğer eli ile eteğime ulaşmaya çalışıyordu. Çok geçmeden Gökhan içeriye girdi , beni ayağa kaldırıp plastik kelepçe ile bir demire bağladılar ve Emre ilk ben dedi Gökhan arkaya dokunma sakın dedi ve Emre onayladı.

Ne kadar bağırsam , yalvarsa* da dinletemedim Emre bir makasla ilkten hırkamı kesti ardından gömleğimin düğmelerini tek tek açtı önünde sütyenimle kalmıştım. Gökhan da o sıra bağırmama* için koli bandıyla ağzımı bantladı. Gözlerimden yaşlar akıyordu sadece izleyebiliyordum. Emre eteğimi indirdi ve kilotlu çorabımın üzerinden a*ımla oynamaya başladı. Okşuyordu ve bende inliyordum benim kulağıma yaklaşıp bana kardeşini neden dövdüğümü merak ediyormusun dedi ben kafa*ı salladım ve oda ne kadar güzel bir vücudun olduğunu söylediğini kardeşinin bunu duyup saldırdığını söyledi. O an başımdan aşağıya kaynar sular döküldü. Gökhana baktığımda elinde bir kamera bizi çekiyordu ağlamaktan başka çarem yoktu sadece ağlıyordum. Emre beni komple soyduktan sonra aletini çıkartıp sıvazlamaya başladı ve bacaklarımı tutup kaldırdı. Bel hizasına çıkarttı ve birden içime girdi. Çok canım acıyordu ve fena şekilde inliyordum. İçimde bir müddet kaldıktan sonra beni yere yatırıp tekrardan ellerimi bağladı ve tekrar çıktı üstüme kaçamadım gene sokmadan önce ucunun kanlı olduğunu gördüm. ardından tekrardan içime girdi bu sefer ağzım açıktı ona küfürler ediyor acıdan çığlık atıyor zevkten inliyordum.

g*ğüs uçlarımı yalamaya başladığında bitmiştim. s*kini birden çıkarttı ve suratıma boşaldı ve bana ağzımla s*kini temizletti ve Gökhanla yer değiştirdi. Gökhanın elinde bir kutu vardı ve beni domaltmaya çalıştı. g*ğüsümün altına bir bilgisayar kasası koydu ve benim arkama yerleşti. g*tüme kayganlaştırıcı jel gibi bir şey sürdü ,ardından yavaş yavaş yüklenmeye başladı. Canım acıyordu yapma diye yalvarıyordum ama dinlemedi ve birden içime kaydı. Gözlerim kararmıştı birden ve sadece ahh ahh diye bağırıyordum. Gökhan hayvanı içimde 2 dk kalmadan Emre önüme geçti ve ta* bağırırken ağzıma s*kini tıktı. Boğazıma kadar girdiği için aleti kusucaktım bir ara. İlk gökhan sonra emre boşalıp içimden çıktılar ve görüntüyü bana izletmeye başladılar. Evin anahtarını cebimden aldılar ve beni geri yolladılar.

Eve gittiğimde kardeşim ne olduğunu sordu cevap vermeden banyoda kendimi temizledim ve bişey olma*ış gibi hayatıma deva* ettim çünkü şantaj yapıyorlardı. En son 2 hafta önce evde tekken Emre girdi içeriye ve odama girdi elinde bıçak vardı bana dolabımdan en mini elbiselerimi giydirerek elini tutma*ı istedi ve bütün semte çıktığımızı söyledi. artık her istediğinde beni s*kiyor emirler yağdırıyor kız arkadaşlarımın yanında benim yanıma gelip dudağımdan öpüp g*tüme tokat atıyor ve bişey olmamış gibi yoluna deva* ediyor…

Mükemmel Üye 18 Aralık 2018 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
 • 3 Cevap(lar)

  Emin misin olayın böyle olduğuna

  Acemi Üye 10 Şubat 2019 Cevap Yazıldı.
  Yorum Ekle

  Emin sanırım 🙂

  Daimi Üye 10 Şubat 2019 Cevap Yazıldı.
  Yorum Ekle

  Bu nasıl bir hikayedir ya 😂

  Acemi Üye 19 Mayıs 2019 Cevap Yazıldı.
  Yorum Ekle

  Cevabınız

  Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları