Sonunda

ADIM SEVDA 25 YAŞINDAYIM 2 YIL ÖNCE BAŞIMDAN GEÇEN BİR OLAYI SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM… YAPI OLARAK s*xE FAZLA DÜŞKÜN BİR İNSANIM.. HER ANIM s*xLE GEÇMESİNİ İSTERDİM.

OZAMANLAR 23YAŞINDAYDIM. BİR ERKEK ARKADASIM VARDI BEN ANKARADA O İSTANBULDAYDI BİR GÜN ONUNLA BULUŞMAYA İSTANBULA GİTTİM İLK KEZ GİDİYORDUM YANINA BEN NE KADAR DÜŞKÜNSEM s*xE ODA O KADAR DEĞİLDİ… SADECE 1 GECE 2 GÜN KALACAKTIM CUMARTESİ SABAHTAN OTOBÜSE BİNDİM ÖĞLE VAKİTLERİNDE ORADAYDIM GEZDİK EĞLENDİK SONRA ONUN OFİSİNE GİTTİK TV İZLEDİK K.YEMİŞ FALAN DERKEN ADAMDA TIK YOK HADİ BE SENDE ERKEKMİSİN DİYORDUM İÇİMDEN. BEN ONA YAKLAŞIYORUM DUDAĞINDAN ÖPMEK İÇİN O KAÇIYORDU YANAĞIMDAN ÖPÜYORDU ARTIK OKADAR YAKLAŞMIŞTIMKİ SONUNDA ÖPTÜ….

KOLTUĞA UZANDIK BEN ALTTAYDIM ACIĞIM VICIK VICIK SU OLMUŞTU ONU İSTİYORDUM BACAKLARIMI AÇTIM HALA KIYAFETLER ÜZERİMİZDE Bİ DAYADI ALETİNİ ACIĞIMA OFF DEDİM YA BU KADAR OLDUĞUNU BİLMİYORDUM MEĞERSE KEDİ GİBİ GÖRÜNEN ŞAHSIN İÇİNDE KOSKACA Bİ ASLAN VARMIŞTA HABERİM YOKMUŞ… BİRDEN HIZLA ÜZERİMDEKİLERİ ÇIKARDI g*ğüs UÇLARIMI EMMEYE BAŞLADI DAHA ÖNCE KİMSEYLE YAŞAMADIĞIM İÇİN g*ğüsLERİM SEMSERTTİR. UÇLARINI EMİYORDU ISIRIYORDU.SONRA BEN ONUN PANTOLONUNU İNDİRDİM İLK DEFA ALET GÖRDÜĞÜM İÇİN GÜZEL BÜYÜK KALIN GİBİSİNDEN BİR İFADE KULLANaniCam AMA İSTEDİĞİM GİBİ BİŞEYDİ..

SONRA ACIĞIMI EMMEYE BAŞLADI BEN TİTİRİYORDUM KENDİMİK APTIRMAK İSTEMESEMDE ÇOK ZEVK ALIYORDUM CANIM BİRAZ YANIYORDU AMA O DİLİYLE YAVAŞ YAVAŞ DOKUNUNCA HAVALARDAYDIM SANKİ (ORADAKİ TİTRİME OLAYINI ANLa*iYORUM ACIĞIN ÜST TARAFINDA SERT BİŞE VAR BENİM ORAYA FAZLA DOKUNUNCA TİTRİYORDUM O AN BOŞALIYOMU OLUYORUM BUNU BİLMİYORUM YORUMLARINIZDA YAZARSANIZ SEVİNİİRM.) SONRA BANA DA DEDİ SENDE SIRA BEN ALDIM TABİ ACEMİLİK:) SADECE DİLİMİN UCUNDAN ONUNKİNİN BAŞ KISMINI YALAMAYA BAŞLADIM ARTIK OKADAR HOŞUMA GİTMİŞTİKİ BİRDEN HEPSİNİ AĞZIMDA BULDUM SONRA DÖN DEDİ ANAL s*x YAPTIK TABİ KREM TAKVİYESİ İLE BİRAZINI BENİM DELİĞİME SÜRDÜ SONRA BİRAZINI KENDİ ALETİNE İYİCE YAVAŞ YAVAŞ GİRERKEN CANIM ÇOK YANIYORDU AMA 2-3 KEZ GİDİP GELİNCE ALIŞMIŞTIM..

YAN YATIŞ POZİSYONUYLA YİNE ARKADAN YAPTI.. HER NE KADAR YALVARDIYSAMDA ACIĞIMADA SOK DİYE YAPMADI AMA ARKADAN DA GÜZELDİ SONRA BANYOYA GEÇTİ BANYODAN SONRA KUCAĞINA ALDI VE TEKRAR KOLTUĞA GEÇİP İKİNCİ KEZ YAPTIK.. SONRA BOŞALDI ÇOK GÜZEL Bİ GECEYDİ… TEK İLİŞKİM O OLDU VE ÇOK GÜZELDİ… BUNU YAZARKEN BİLE SULANMALAR BAŞLADI s*x MANYĞIMIYIM NE?? NASIL BOŞANILIR ONU BİLE BİLMEZKEN …SADECE İÇİMDE İSTEK OLUYOR…

Mükemmel Üye 21 Şubat 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları