Sonunda Başardı

Herşeyden önce kendimi tanıtayım, adım sevim ankarada liseye gidiyorum son sınıftayım annem ve babam beni geç dünyaya getirmişler sürekli tedavi görüp hamile kalan annemin değerli tek çocuğuyum.

Bir dediğim iki olmaz annem ve babam yaşlılar ben kendim onlara layık olmasamda erkek arkadaşım serkanla bir kere birlikte olmuştum kızlığımı evlilik vaadiyle serkana vermiştim ama serkan beni 3 ay kullanıp köşeye atmıştı. Aslında çevremde çok güzel ve s*ksi bulunan biriyim her yaşta erkeği yoldan çıkaracak bir fiziğim var, siyah gözlerime bakan aşık olur üzerine birde kısacık mini elbiselerimi giyince erkeklerin iştahını kabartmayı seviyorum. intikam alıyordum aslında ama yalnız kalıp t*cavüz edilmektende korkuyorum, özellikle apartman merdivenlerinde ve dolmuştan indikten sonra kışın erken kararan hava beni ürkütmüştür hep. Üst katta oturan bir amca vardı ismi alpaslandı beni ne zaman görse derin derin bakardı. Yaşı 35-40 arasıydı evliydi ama onu da kendime hayran etmiştim. Bi kaç kez karşılaştığımda bana sinema ve cafede bişeyler içelim dedi kabul etmedim ama yokta demedim. Onun beni takip etmesi ve teklifleri artmış sürekli peşimden geliyordu. merdivenleri çıkarken kolumu tutup neden gelmediğimi sordu.

Güldüm olmaz bırak kolumu dedim.

Zorla çektim arkama geçti kollarıma sarılmış tek eli g*ğsümdeydi sende beni istiyosun dedi aleti p*pomun üzerindeydi bırakırmısın dedim elini formamın altına attı p*pomu mıncıkladı bağırrım dedim üst kattan biri aşağı iniyordu beni bırakmak zorunda kalınca arkama dönüp güldüm eve çıktım akşam yemeğinden sonra odama geçtim bayağı korkmuştum az kala adam beni s*kecekti birbirini takip eden günlerde alpaslan beni defalarca s*kme çabasında bulundu başaramadı. Bir gün annem rahatsızdı hastanede yatıyordu babam başındaydı, ben evde yalnızdım bilgisayarımda açtığım er*tik filmi izliyordum gece aşağıdan sesler geldi iki adam aşağı sokak lambasını altındaa içmişler yere işiyolardı hemen içerden zoomlu fotoğraf makinesini getirdim y*rağı kocaman simsiyahtı sallıyordu ikisininde gelip beni düzmelerini ne kadar isterdim elim a*cığımın içindeydi adamlar gitti ama ben o y*rrağı istiyordum, üzerime bişey giyip aşağı indim ilerdeki parka doğru ilerliyordum adamlar ayrıldı koca y*rağı olanı takip ettim.

Bizim mahellede bir gecekonduda oturuyordu eve döndüm ertesi gün annemin hastanede 1 hafta kalacağını öğrendim üzülmüştüm ama akşam olunca aynı saatte o tanımadığım adamın yoldan geçişini bekliyordum, o gün yalnızdı ama zor yürüyordu aşağı koştum arkasından gidip ateş istedim sigaramı yaktı üzrime baktı, gel sana kahve pişireyim dedi baraya girdik kahveleri yaptı eşi 2 yıl önce ölmüştü. Yanıma sokuldu elini s*tyenime attı dudaklarım titriyordu istemedim ama o ensemden tutup zorla dudaklarımı çekiyordu ayağa kalkıp pantolonunu indirdi uzun beyaz donu vardı saçımı tutup o koca siyah aleti zorla ağzıma soktu, dirilen y*rağını şimdi beni domaltıp içime sokmaya çalışıyordu ağlıyordum. Elini ağzıma sokup bağırmamı engelliyordu, o kocaman siyah alet beni yırtıyor mideme sancılar giriyordu. O gece 3 gibi eve perişan bir vaziyette geldim, 2 gün sonra annemi ziyaretten sonra eve gelip kapının kilidini açıyordumki alpaslan geçmiş olsun annen hastaymış babnda başındaymış dedi.

Saol dedim kapıyı hızla açıp içeri girecektim ki, ayağını araya soktu içeri girdi kapıyı kapadı ben kaçtım. İçerde yakaladı 1-2 tokat çekti, yerde halını üzerine düştüm. Alpaslan beni soyuyordu eteğimin altından k*lodumu çıkarıp a*ımı ısırıyordu kaç defa s*ktiysede doymak bilmiyordu, g*tümdende beni düzdü o gece bende kalıp sabaha kadar s*kildim.

Sonunda beni s*kmeyi başarmıştı annem ölünce oradan taşındık babam beni nişanladı yakında evleneceğiz.

Mükemmel Üye 28 Şubat 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları