Son Pişmanlık Fayda Etmez!

Çok çocuklu fakir bir ailede yetiştim, annem babam bana namus, şeref kavramlarını geçim derdinden olsa öğretemedi. Hayatımı kurtarmak için kısa yoldan meslek sahibi ,hemşire oldum. Malum hemşirelere toplumda iyi gözle bakmazlar.

Mesleğimin ikinci yılında, bir tanıdığımın beni yönlendirmesiyle gidip eşimle, alışveriş bahanesiyle tanıştım. O ülkenin önde gelen şirketlerinin birinde geleceğin genç müdür adayı, uzun boylu, yakışıklı kariyer sahibi, babadan varlıklı biriydi. Oda benden hoşlandı ve ateşli bir beraberliğimiz başladı, evlenmeden önce herşeyimi severek eşime verdim. Benim kolayca onunla beraber olmam eşimi rahatsız etmişti, bana hafif bir kadın olduğumu arkadaşlığımız süresince söyledi durdu. Evlenmeden hamile kaldım, eşim benim ve ailemin birazda karısı olacağım için kendisinin durumunu düşünerek önceden ilişkiye girdiğimiz belli olmasın diye kürtaj yaptırdı ve çocuğumuzu aldırdı. Ben yinede onu sevdim kayıtsız şartsız ona taptım. Benim bu bağlılığım eşimin vicdanı ve ailesinden gördüğü terbiye neticesinde beni yalnız bırakmadı ve benimle evlendi. Evlendikten sonra zayıf bir kadın olduğum gerçeğini her oturuşumda, kalkışımda, gülüşümde yüzüme vurdu. evliliğimizin ikinci yılıydı hemşire olan kızkardeşim abim evinden kovduğu için bize geldi, eşim benden hbersiz nasıl çağırırsın diye çok kızdı.

Derken kardeşim çalışmaya başladı, fakat eve geç geliyordu eşim bu duruma çok kızdı, kiminle düşüp kalktığı belli değildi. Kardeşime enişte olduğu için bir şey söylemedi, fakat onun yanlışlarının tüm acısını benden çıkarttı, engel olmamı, veya onu gönderip aile şerefimizi rezil etmamasini söyledi, Eşimle kardeşim arasında kalmıştım, her gece eşim bana kardeşimden dolayı hakaretler yağdırıyor, bazen halen sorun devam ettiği, kardeşim kötü yola gittiği için çıldırıyor beni tekme tokat evden, yataktan kovuyordu. Bana o*ospuya destek çıkan, çanak tutan da o*ospudur, seninde fikrin ve zikrin bu diyordu. O zaman çok bunalmıştım derken çalıştığım iş yerinden bir çocuk gelip bana direk evlenme teklif etti. Çok şaşırdım benden 5 yaş küçük çalışan 19 yaşında bir garsondu. Hoşuma gitti eşimin bana olan hakaretlerinden sonra bu olay gururmu okşamıştı, kendisine evli olduğumu söyledim, oda bilmediğini, kendini alamadığını söyledi. Eşime bir müddet sonra benden 5 yaş küçük birinden evlenme teklifi aldığımı söyledim, oda çocuk olduğunu mesafe koymam gerektiğini, dedikoduya sebeb olacak davranışlardan uzak durmamı söyledi.

Eşim bana yaptığı nasihatleri anladığımı sanıyordu belliki.

Fakat kardeşimden kaynaklı hakaretler ,evden kovmalar devam ediyordu. Bana evlenme teklif eden çocuk işyerinde halen beni kesiyor, gözlerini benden alamıyordu. Bende ondan hoşlanmıştım, kocamın bana nasihatlerini hiçe sayıp onunla görüşmeye başladım. Beni deliler gibi seviyordu, üstelik kocamla aramda sorun olan bizim evimizde kalan hemşire kardeşimde olayı biliyor ve kocamden boşanıp bu çocukla evlenmem gerektiğini söylüyordu. Kardeşim evimizden ayrıldı başka evde bir kızla kalmaya başladı, cocukla onun evinde buluştuk yemek yedik, derken beni evlerine ***ürdü, annesiyle tanıştırdı. seni herşeyinle kabul ediyorum seninle evleneceğim diyordu. Bu arada kocamla cinsel hayatımız devam ediyordu, benimle hergün beraber oluyordu, istemesemde zorla yapıyordu. hem hakaret ediyor hemde benimle yatıyordu, aslında sorun ben değil kardeşimin yanlış yapmasıydı, ama ben sebep olduğum için acısını benden çıkartıyordu. yaşadığım tüm sıkıntıları telafonda bu çocuğa anlatıyor derdimi onunla paylaşıyordum, oda çok üzüldüğünü, kendisinin bana asla böyle bir şey yapmayacağını beni deliler gibi sevdiğini sylüyordu.

Bir gün evlerine çağırdı artık bende ona güveniyor ve onu seviyordum, dayanamadım gittim, evde anne ve babası yoktu, ne olduğunu anlayamadan kendimi kollarında buldum ve birlikte oldum. bir hafta sonra yine eve gittim ve beraber oldum. Eşim telefon faturası yüksek gelince aranan numaradan ev telefonlarını tespit etmiş. İsmini daha önceden söylediğim için, aramızda bir şey olduğunu anladı. beni çok kötü dövdü, ben her şeyin üzerine yalnızca görüştüğümü, birde kardeşimin evinde buluştuğumuzu ama elinin elime değmediğini ,benim kardeşim yaşında olduğunu söyledim. Çok korkmuştum silahı kafama dayadı bana her tür yemini ettirdi, ben yalan yere yemin ettim. Yüzümdeki vucudumdaki morluklar geçince beni abimin yanına gönderdi. Biliyordum beni boşayacaktı, yanlış yaptığımın eşimin beni aslında nasıl sevdiğini, benim ve ailemin üzerine titrediğnin farkına varmıştım ama iş işten geçmişti. İzmirden abimin yanından beraber olduğum çocuğu aradım, her şeyin bittiğini kocamın herşeyi bildiğini, onunla beraber olmayacağımı ve kocamdanda boşanacağımı, beni aramamasını söyledim, fazla itiraz etmedi.

Oda kocamdan korktuğu için ısrarcı olmadı.

Fakat kocam 15 gün sonra İzmire beni görmeye geldi, yazık bana inanmıştı, onu gördüğümde bir kez daha onu nasıl sevdiğimin farkına vardım, geri dönmemi istedi ve bir şey olmamış gibi geri döndüm. Kocamın yüzüne bakamıyordum, kendimi ona affettirmem için herşeyi yapmaya razıydım ve ömrümün en büyük hatasını,o zaman yaptım. kocamın 3 yıldır benim gerçek yüzümü görmeden karar veremediği çocuk yapma konusunda kocamı zorladım. Kocamda kardeşimin günahını benden çıkarttığını, bu olaylara aslında kardeşimin sebep olduğunu (haksızda sayılmaz) düşünerek çocuk sahibi olmaya karar verdi. Planladığımız gibi önce bir oğlumuz sonrada bir kızımız oldu, ama ben halen kocamın yanında aşağılık ucuz bir artıktım, bu beni yiyip bitiriyordu. kocamın bir dediğini iki etmiyordum, Aradan tam 18 yıl geçti, kocam bir yerde otururken bir tanıdığı karısı olduğumu bilmeden, benim yıllar önceki ilişkimden bahsetmiş. Adam sandığım o çocuk meğerse mahallede 2 defa benimle yattığını arkadaşlarına anlatmış. Kocama beni öldürmesini, zaten bu pislikle yaşamadığımı söyledim. Ben elimi senin pis kanına bulamam dedi silahı verdi, düşünmeden kalbime dayadım ateşledim ama ateş almadı. Allah belliki benim çekmemi istiyordu. öylede oldu kocam her zaman kadınlardan ilgi görürdü bu durum beni deli ederdi ve onu çok kıskanırdım.

Oda bilerek beni canevimden vurdu, hemen bir kadının evinde kalmaya başladı.

O zaman aldatılmanın ne olduğunu hele çok sevip herşeyini verdiğin biri tarafından aldatılmanın acısını yaşadım. En acısı bana çolcuklardanda nefret ettiğini, hiç bir erkeğin bilerek bir o*ospudan bir artıktan çocuk sahibi olmayacağını, en büyük hatasının benden çocuk sahibi olmak olduğunu söyledi. Haklıydı ben ona çocuk verecek bir kadın değildim, onu kandırarak o masumlarında günahına girmiştim. Beni affetmesi için herşeyi yaptım, üzerimdeki malları ona devrettim, ayrıca noterden mal ayrılığı sözleşmesi yaptım ki benim onun malını mülkünü değil yalnızca kendini sevdiğimi onun için canımı vereceğimi anlasın diye, Lakin o da beni sevmesine rağmen benden boşandı, çocuklar bende onlarla yaşam mücadelesi vermeye çalışıyorum, onu çok seviyor ve çok özlüyorum. Allah beni kahretseydide kocama yanlış yapmasaydım, onu basit biriyle, kim olursa olsun hiç kimseyle aldatmasaydım. Kocam gibi bir erkek bana Allahın bir lütfuymuş ben onu kolayca harcadım. Şimdi geriye dönüp bakıyorumda kocamın tırnağı olamayacak biriyle nasıl beraber oldum, kocam beni cinsel yönden her gün doyuma ulaştırırken nasıl duygularıma o an için mağlup oldum diyorum.

Kocamın peşinden bir çok kadının koştuğunu, ona msn den gönderdikleri mesajlardan gördükçe gördükçe kahroluyorum. Tüm kadınlara sesleniyorum, sakın bir anlık zaaf gösterip yanlış yola sapmayın, bir şey yapacaksanız boşanın öyle yapın hem eski kocanızın gözünde saygınlığınızı yitirmezsiniz hemde beraber olduğunuz yeni erkek arkadaşınızında saygısını kazanırsınız, sizin her önüne gelenle kolayca yatan biri değil özel bir kadın olduğunuzu bilir.

Beraberliğiniz sağlam temellere dayanır..

Mükemmel Üye 1 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları