Sınıf Arkadaşım

MERHABA BEN CEMRE. 27 YAŞINDA 172 BOYUNDA İNCE BİR BAYANIM. EŞİM EMRE İLE NEREDEYSE HER AKŞAM S*VİŞİYORUZ. O DA ÇOK İSTEKLİ BEN DE.

Bir gün eşim emre ile iş çıkışı kafede buluşmaya karar verdik. İki kahve ısmarladık. Eşim bana bir iş arkadaşının geleceğini onunla görüşmek istediği birşeylerin olduğunu söyledi. Ben de tabii ki olur dedim. Arkadaşı 15 dk sonra geldi. onu dikkatlice 5 dakika süzdüm. 180 boyunda çok yakışıklı kaslı bir adamdı. Bana çok tanıdık geldi siması. Sonra adını soyadını sordum. Davut E**man diyince içim ürperdi birden sapsarı kesildim.

Eşim bana iyimsin diye sordu.

Ben de kahve dokundu heralde dedim. Davut benim lise yıllarımdan çok hoşlandığım bir çocuktu. Hatta o da beni sevdiğini farkındaydım. Ne kadar da olgunlaşmıştı. Davut yüzüme baktı ve sanki o da beni biyerden çıkarmış gibi baktı. Birden yoksa sen Cemre sen misin? dedi. Birbirimizin eliini sıktı merhabalaştık. İkimizde bu tesadüfe inanamıyordum. Kocam*ın yanından ayrılıp onun yanına geçmek istiyordum. Üzerimde mor mini g*ğüslerimin uçlarını belli eden bir elbise vardı. Davutun gözleri ara sıra g*ğüslerimde dolaşıyor, kalçalarıma iniyordu. Gözleriyle beni s*kiyordu. Kahvenin sıcak olduğunu bile bile üzerime döktüm.

Kocam telaşlandı ve hemen soğuk suyla mendil getirdi. karşı sandalyede oturan davut yanıma geldi ve iyi misin dedi. O kadar özlemişim ki onu onun olmak istiyordum. Ahh çok canım acıyor dedim ve eteğimi bacaklarımın üstünden kaldırdım. a*ıma kadar açmıştım görmesini istiyordum. Bu sefer daha bağırarak kahve çok sıcaktı dedim o da mendille bacaklarımdaki kahveyi silmeye çalıştı. Kahve a*ıma kadar inmişti. Kocam geldiğinde silmeyi bıraktı ve yerine geçti. kocam soğuk suyu bacaklarıma döktü ve eteğimi kaldırdı. Bir yandan a*ımı elliyor bir yandan siliyordu.

Tamam birşey yok ddedim ve bırakmasını söyledim. O da bıraktı. biraz sinirlenmişti iş arkadaşının yanında bacağını açtığı için ama belli etmemeye çalıştı. Kocam eve gidelim bi buz tutalım bari dedi. bende olur dedim. Emre davutunda gelmesini istedi. İş konusunda görüşecekti. Beraber eve gittik. Kocam beni koltuğa oturttu. Davutta o yeni üst ve buz getirinceye kadar yanıma oturdu. Bana güldü ve çok acıyor mu dedi. Ben de bacağımı sanki hissetmiyorum dedim . Davutta bacağıma baktı dokundu yavaşça okşadı serçe parmağı bazen a*ıma değiyor sonra çekiyordu. Bacağımı sıktı azmış gibi görünüyordu. s*kine baktım sertleşmiş ve havaya kalkmıştı.

Bacağımı onun bacağına değdirdim.

Eliyle artık a*ımı okşuyordu ben de izin veriyordum. Çok yakışıklıydı. Eli g*ğüslerime çıktı ve elbisemi çıkardı. Emrenin varlığını unutmuştuk. Dudağını yakaladım ve doyasıya emdim. Davut hep bu anı bekledim dedi. Elimle s*kini okşadım ve pantolonunu çıkardım davut a*ımı yalamaya başladı. Sonra s*ki a*ıma girdi önden s*kiş yapıyordu sonra g*tten başladı. Çok acı vericiydi ama çok zevkliydi kocam hiç arkadan s*kmemişti. Dölleri ağzıma boşaldı. G*ğüslerimi okşuyor bazen s*kini ağzıma verip tahrik oluyordu. O kadar azmıştık ki..

Onun olmak istiyordum artık Emreyi unutmuştum bile.. Emrenin s*ki Davutun s*kinin yanında hiçti. s*kini sulunan a*ımda gezdirdi. Sonra acele giyindik. Koltuğu temizledik. 5 dakikalık bir sevişmeydi bu ama kocamla hiç bu kadar zevk alma*ıştım. Kocam gelince bacağıma buz koydu. Ve hiçbir şey anlamadı. Ve biz davutla ara sıra bunu yapmaya başladık…

Mükemmel Üye 12 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle