Sevgilimle Basıldım

Slm ben me ilk önce sunu söylemem gerekiyor bu hikaye 100 gercektir. Neyse hikayeye gecelim ben eskiden 15 yaşındayken 17 yaşında bi sevgilim vardı ve ikimizinde evi müsait olmadıgından apartman arkasında filan öpüşürdük.

Bigün gezerken baya eski bi apartmanın arkasında eski püskü dışı olan ama içi tertemiz bi eski otobüs bulduk, cenk baya eski oldugunu havası bosalmıs oldugunu ve kapısının açılabilecegini söledi. Gittik denedik ama ipe içerden baglamıslar cok az açılıodu, cenk in yanında bıçak vardı, benim bilegim daha ince oldugu için elimi sokup kesmeye calıstım ve kestim. İçine girdik kapıyı kapattık ve perdeleri vardı camda perdeleri kapattık.

Fakat en arka koltugun orda perde yoktu ve öbür koltuklarda 2 kişilik oldugundan uzanamıordum. En arkaya gecti ve uzandı ve bende eğildim öpüşüyoduk, üzerşme yat dedi cıktım ve yattım tam seyi bacak arama denk geliyordu ve hafif hafif kalkmaya basladı cok azmıştım, oda cok azmıstı cok belli oluyodu. Sonunda aleti taş gibi oldu ve ben istersen bırakalım degilse fermuar patlıcak dedim, oda hayır devam edelim dedi.

Ben onu hallederim dedi.

Ben tekrar yapıstım dudagına oda benim altımdan fermuarını açtı, benim üzerimde bol yakalı kısa kollu bi tüşört var ve kot kısa şort var içimdede sadece iç çamasırları var. Şeyini tamamen dısarı cıkartmıs boxerınıda acmıs fln sonra şeyini tişörtümü n içine soktu sıcacıktı. Neyse öpüşmeye devam ettik g*ğüslerimi oksuyodu ve tişörtün yakasından elini soktu ve g*ğüsüm  dısarı cıkarttı yalamaya basladı cok azmıstım ve farkında olmadan elime aldım seyini oksadım. Benim kide ıslanmıştı oda fark etti ve sortumu indirdi, tişörtümü cıkarttı sadece iç çamasırlarım vardı.

Sütyenimide çıkartı ve sadece k*lodumla kaldık. Kilodumun üzerinden a*ıma seyini bastırıyodu canım yanıodu ama bisey diyemiodum böle biraz devam ettik sonra biri otobüsün camına taş attı ve cam kırılldı ama cam yere dökülmedi sadece buz gibi çatladı.

Giyindik ve kaçtık 2. sini sonra anlatıcam beni takip edin

Mükemmel Üye 19 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları