Sevgilimi Eski Sevgilimle Aldattım

Merhabalar. bu olay 2 ay önce başımdan geçti. yeni bir ilişkiye başlamıştım birisiyle onu gerçekten sevdiğimi düşünüyordum. fakat çok tanımadığım için bi şeyler yaşamaktan hep çekiniyordum. bu arada üniversite öğrencsiiyim. her neyse onu seviyordum ama yakın ola*ıyordum hep kendi kendimi tatmin ediyordum. ilişkimiz yeniydi. o sıralar bana eski sevgilim mesaj attı ve konuşmaya başladık.

 

Zamanında gerçekten çok güzel bir birliktelik yaşamıştık aynı evi bile paylaşmıştık bi dönem bana çok harika günler yaşatmıştı fakat uzun yol sorunundan dolayı ayrılmıştık onunla evliliği dahil düşünmüştüm yakışıklı zengindi tıp okuyordu kariyeri vardı. mesaj-konuşma falan derken buluşmak istediğini çok özlediğini söyledi. ben en başlarda biraz naz yapmış olsam da çok istiyordum onu görmeyi. bi süre sonra ısrarına dayanamayıp kabul ettim. bir bara gittik bişeyler içtik eğlendik falan. artık gidelim yoruldum başım ağrıyo dedim peki dedi hiç ısrar etmedi. arabaya bindik ve birden dudaklarıma yapıştı şok olmuştum ama harikaydı özlemiştim onun dudaklarını öpüşürken bi yandan çok özlediğini çok s*ksi olduğumu arzuladığını söylüyordu. durmasını istedim daha çok sarıldı belime. nolur bana gidelim dedi yavru kedi gibi bakıyordu kıramadım-kırmak istemedim peki dedim.

 

Çocuk gibi sevindi birden. resmen arabayla uçuyorduk. elleri titriyordu p*nisi pantolonunu delecek gibiydi. arada elini v*jinama atıyordu. eve geldik yukarı çıktık kapıyı açtı içeri soktuğu anda kucağına aldı ve deli gibi öpmeye başladı boynumu g*ğüslerimi yalıyordu. p*nisi pantolonuyla birlikte a*ıma girecek gibiydi şok olmştum bu kadar azgın olmasına. odasına geçtik. ışıkları kapattı 5 6 tane mum yaktı biraz şarap koydu ve yanıma geldi. üzerimdeki elbiseyi nazikçe çıkardı. deminki azgın şey gitmiş yerine melek gelmişti sanki omuzlarımdan öpüyordu yavaş yavaş en ço sevdiğim şeyin o olduğunu unutma*ıştı. yüzüstü yatağa yatırdı beni ve omuzlarımdan aşağıya öperek yalay*rak inmeye başladı. harikaydı. inlemeye başla*ıştım istemsiz olarak. diğer türlü çevirdi ve kafasını a*ıma gömdü dilini sokup çıkardıkça sularım akıyordu dereler gibi. 20 dakika böyle geçti klitorisim şahlanmıştı. ayağa kalktı ve beni kendine çekti önünde eğildim harika p*nisini yalamaya başladım mükemmel bir tadı vardı her zamanki gibi dudaklarım yüzüm zevk suyu tükürük falan olmuştu. o da hayvan gibi inliyordu.

Testislerine ağzıma sokup bastırıyordu nefes ala*ıyordum en çok bu hoşuna giderdi. kucağına alıp yatağa yatırdı beni önce p*nisinin başını soktu ve birden yüklendi. hepsi içimdeydi ikimiz de oohhhh çektik git gel yaptıkça içimde fırtınalar kopuyordu böyle bi zevk yoktu dünyada. ilk postayı ağzıma attırdı. daha sonra banyodan bebe yağı getirdi. çok severdim ben de elinden kaptım ve her yerimi yağlamaya başladım o da avuçluyordu her yerimi bi yandan. doggy pozisyonu aldım. kalçalarıma boşalttı bütün yağı sürüyordu parmağını sokuyordu deliklerime. ben zevkten uçuyordum adeta. tekrar şahlanan p*nisini tek hamlede v*jinama soktu. pompaladıkça sesler geliyordu aynı zamanda inliyorduk. kalçalarıma sertçe vuruyodu o vurdukça evet hayatım becer beni dağıt a*ımı diyordum. hayvanlar gibi sevişiyorduk 2 kez boşalmıştım saçımdan ellerimden tutmuştu hareket edemiyordum derken inliye inliye içime akıttı bütün spermlerini sıcaklığı harikaydı. böyle 2 3 posta daha yaptık sabah uyandığımda o uyuyordu ses çıkarmadan giyindim ve eve gittim. onu çok özlüyorum. hem cinsel birlikteliğimizi hem duygusal birlikteliğimizi…

Mükemmel Üye 26 Şubat 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları