Sevgilimi Aldatmaya Devam

Selam ben Esra, Antalya’da Yaşıyorum. Benim aldatmak hobim olmuştu, hikayeme hemen başlamak istiyorum.

İlk erkek arkadaşım Kenan’la orta okulda tanıştım ve sevgili olduk. Hep p*rno öpüşen sevgilileri zevkle izliyor ve hayal ediyordum. Bir gün hafta içi okulda anlaştık derse girmedik. Erkekler tuvaletinde gördüğüm sevgilime öpüşmeyi uygulamaya başladım ve Kenan’ı baştan çıkarttım.

Pantolonunun fermuarını indirdim o dikilen s*kini elimle okşamaya başladım. Dokunur dokunmaz üzerime boşaldı. Israrla beni s*k dedim ama s*kmedi ve bi üst sınıftan hasan gördü bizi o anda Kenan’ı kovdu.

Hasan gömleğimi çıkartıp m*melerimi emmeye başladı, çok güzeldi. Herkes ders yapar biz s*x yapıyorduk. Akşam okul çıkışında Hasan gile gittik. Beni hemen yatağa attı gömleğimi çıkarıp sıcak sıcak yakıyor. A*ımı okşuyordu o an boşaldım ve yavaş yavaş içine girmeye başladı. İlk çok acıdı ama sonrası gayet güzeldi ve s*kini ağzıma vermeye başladı ve ağzıma boşaldı.

Harika idi Kenan’ı o an defalarca aldattım ve en son çıktığım çocuk s*x yapmasında tecrübeli değil ama arkadaşı çok güzel s*kiyo, en çok domalma pozisyonunda s*kişmeyi seviyorum.

Pişman değilim gene aldatırım.

Mükemmel Üye 26 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle