Sevgilim En Yakın Arkadaşıma !

Ben mehtap 26 yaşında bekarım, bir şirkette sekreter olarak çalışıyorum. Sevgilim volkanla iki yıl önce tanıştık çalıştığım şirketle iş bağlantıları vardı. Çok geçmeden sevişmeye başladık güzel gidiyordu herşey sonra volkanı en yakın arkadaşım denizle tanıştırdım.

Deniz zayıf uzun boylu esmer çok s*xy ve çok açık giyinir sokakta laf yemediğimiz gün olmaz e denizle bir araya geldiğimizde konuşmalarımız hep argo ve edepsizdir o bana *** der benon ona f*hişe o*ospu falan bir gün üçümüz bir yerde oturduk deniz volkanın yanında ne kadar benimle kibar konuşmaya çalışsada alışmışız bi kere sürtük falan derken sohpet iyice uçuklaştı kahkahalar el kol hareketleri derken deniz birden volkan nasıl s*kiyosun bu o*ospuyu dedi.

Tabi sonra ay pardon özür falan dedi ama iş işten geçti.

Volkan sadece gülümseyerek tepki verdi, o gün öyle bitti. Denizi evine bıraktık volkan bana dedi seviştiğimizi denize anlattınmı dedi bende evet dedim, oda bana anlatır dedim. volkan çok şaşırdı ama hoşuna gitti, heyecanlanır gibi oldu zamanla üçlü muhabbetlemiz giitikçe koyulaştı artık deniz volkandan hiç çekinmiyor şakalaşıyor istediği gibi konuşuyordu. Gece ş*kiştinizmi yoksa vermedimi bu o*ospu gibi laflar havada uçuyordu o*ospu a*ına koyim g*tüne sok gibi laflar artık çok sıradandı Ve bir gece volkanla ateşli bir şekilde sevişiyorduk ben tam doyuma ulaşacakken volkan kulağıma fısıldayarak deniz o*ospusuda bize katılsın üçlü s*kişelim dedi, ben o anın hazzıyla tamam aşkım dedim ama sonradan olmaz o benim arkadaşım nasıl düşünüyosun böyle şey dedim ve ayrılmak istedim.

Oda saçmalama sadece zevk alacağız ben seni denizle sevişirken görmek istiyorum dedi. Denize söyleyemem dedim, oda deniz seninide istediğini anlarsa kabul eder dedi,  aksam iş çıkışı volkanın evinde toplanacaktık ikimiz erken gittik bana çok s*xy giyin dedi hala isteyip istemediğimi bilmiyordum dar bir gömlek buldum altına mini etek jartiyer ve fileli çorap giydim saçlarıımı dağıtıp yüksek topuklu kırmızı ayakkabı giydim volkan beni görünce elini direk s*kine attı okşamaya başladı. bende artık heyecanlanmaya başladım ve deniz geldi kapıyı volkan açtı deniz külotlu çorap ve kısa tunik giymişti içeri girip beni gördüğünde adeta şok geçirdi bu ne lan o*ospu dedi erkek olsam seni hemen domaltırdım dedi ve devam etti ş*kiş partisinemi geldik yoksa dedi volkanda biz s*kişeceğiz sende seyret dedi, deniz hazır cevap biz s*kişmi görmedik olum dedi birer kadeh bişeyler içtik.

Biraz daha cesaretlendik heralde volkanın s*kini pantolonun üzerinden okşamaya başladım deniz kıp kırmızı oldu görmezden gelmeye çalışıyordu, ama volkan kemerini açı s*kini dışardı bile deniz ohaaa diyebildi ben kalktım denizin elinden tutup çektip ve saçlarından tutup volkanın y*rağına doğru g*türdüm başıını deniz o*ospu diyerek yalamaya başladı, volkan denizi kaldırıp k*lotlu çorabını indirdi küçüçük t*ngasının önü sırılsıklam olmuştu. Onu da çıkardı ve yalamaya başladı deniz koptu artık uçuyordu kanepeye yatırdı volkan a*cığına geçirdi y*rağını, bende kendimden geçtim. Üzerimdekileri çıkarıp kendimi mıncıklıyordum sonra kanepede uzanan denizin ağzına doğru ***ürdüm a*cığımı deniz daha yaklaşırken dilini uzatmaya başladı ben denizin diliyle org*zm oldum.

Volkan ikimizin vucuduna nerdeyse bir çeşme gibi b*şaldı, gece uzun sürdü sonra ları ş*kişe oyuncaklar s*xy kıyafetler çılgın fantaziler eklendi pişmanmıyım değilmiyim ?????????

Mükemmel Üye 26 Şubat 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları