Senede Bir Gün

Yıllar sonra sanalda karşılaştık ama olayın buralara gelceğini kim bilebilirdiki. sosyal sitede eskilerden konuşurken konu sevmeye geldi ve ben itiraf ettim ozaman diyemedim ama ben seni çok sevdim dedim ve olay gelişti derken buluşmayı planladık ama nasıl olabilirdi.

Ben sadece onu yıllar sonra görebilme heyacanından başka bişey düşünmüyordum ve başka yerlerdeydik anca senede birgün birbirimizin olabilirdik böyle konuştuk ve o büyük gün buluştuk. Arabasına geçtik ve konuşmaya başladık ama o s…..micezmi dedi ben böyle olsun istemiyodum ama onuda kıramıyodum. Arabayı kuytuya çekti ve arkaya geçtik ama bede oda çıldırıyorduk birbirimizin olmak için ve dudaklarımız birleşti bir anda nasıl oldu anlamadım bile.

Elini pantolonumun belinden içeri soktu ellemeye başladı, ben acaip sulanmıştım dudaklarını bırakamıyodum oda indirdi pantolonunu organı çok hoş ve güzeldi, em dedi bende hayır demedim tabi o ben emdikçe çıldirıyordu bende pantolonumu çıkarıp kucana çıktım ve aleti içimdeydi artık oda zevten öyle olmuştu ki, beni kalçalarımdan tutup zıplatıyordu ve g*güslerimi emiyordu öyle bir zevki hiç almamıştım kocamdan. Sevdigimleydim baya sürdü geç boşalıyordu ama a…..da çok begenmişti hiç çıkmak istemiyodu. Vakit ilerledi ve ayrılmak zorundaydık biraz öylece ellerimiz kilitli kucagımda yattı ama ikimizdede ihanetin pişmanlığı vardı.

Evliydik çünkü ve çocuklarımız vardı.

Beni arabamın yanına bıraktı ve seni seviyorum dedi, ben zaten her fırsatta diyordum ona seni seviyorum diye arabama bindim ama kalbim orada kalmıştı ve evdekilerin yüzüne nasıll bakacaktım ilk defa kocamdan başka bir erkekle beraberdim. allaha dua ediyordum allahım beni eve ***ürmeden öldür diye çok pişmandım ama sevgim agır basıyodu ve eve geldim bonyo yapamıyodum koca diyecekti neden ve oda istedi. Bu güne kadar ona hayır demeyen ben nasıl derdim hayır diye ve büyük bir aci içinde beraber olduk.

Kalbim adeta parçalanıyordu gözlerimi hiç açmıyordum ve onu düşünüyordum. Kim bilir belki tekrar buluşuruz ama çok zor o başka kollarda ben başka. Oda bende çok acı çekiyoruz ama kocamın ilgisizliği itti beni bu duruma ve aramızda 12 yaş var artık benim isteklerimi karşılayamıyo ama hepsinden önemlisi çok seviyorum.

Senede bir gün de olsa güzel ANKARA..

Mükemmel Üye 1 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları