Şarapçının Kocaman Füzesi

Ben sıla evliyim 21 yaşında sarı düz saçlı ince yapılı ama her yaşta erkeği azdıracak bir yapım var. Gerek giydiğim cüretkar kıyafetler gerekse güzelliğim etrafımdakilerin başını döndürürüm.

Ankarada özel bir hastanede çalışıyorum eşimle evleneli 1 yıl oldu. İsmi semih kendi doktor evliliğimizin ilk yılı çok güzel ve şehvetliydi daha sonra semihin değişik türde fantezileri beni korkutuyordu, en son ters ilişki yaşamıştık semihin aleti büyük değildi ama canım yanmıştı. Hastanede bazen nöbetçi olduğumda bazı arkadaşların yaptıkları beni azdırıyordu, ahmet abi sağlık memuruydu gece ben ve o nöbetteydik, arkadaşım serpilde o gece bizleydi. Ahmet abi 40 yaşında olmasına karşın çok çapkındı, yüz verdinmi şansın yoktu ben hep ciddiydim. hastane de bi kaç kişiyi becermişti. Bunlardan biride serpildi serpil 30yaşında aç bir kızdı, evliydi ama yinede gözü dışardaydı. Ahmet abiden bahsederken ağzının suyu akıyordu, ahmet abi bizim yanımıza geldi gece 1 olmuştu serpille şakalaşan ahmet abi kısa kıvırcık saçlı esmerdi, hafif göbeği uzun boyluydu. Serpille odadan çıkıp başka odaya geçtiler yarım saat sonra serpil dağılmış bir vaziyette yanıma geldi, olanları anlattı ahmet abinin iri p*nisiyle kendisini defalarca s*ktiğini, canının çok yandığını söyledi.

O günden sonra ahmet abi serpili sürekli düzdü, bende ertesi gündü eşimle akşam olunca çılgınlar gibi sevişmeye başladık semih boşalınca işin tadı kaçtı. içkilerimizi yudumluyorduk üzerimdeki pembe iç çamaşırıyla onu azdırmak istiyordum ama o kaçıyordu y*rağını ağzıma aldım içime soktu ahh dedim y*rağı setleşmemişti, hepsini sok daha fazla istiyordum dedim semihte elimizdeki bu canım büyükmü istiyorsun dedi, yanıyordum o anda yanımda başkası olsa düşünmeden verirdim semihin y*rağı içimdeydi arkamdan girmişti kulağıma seni s*kecek bir hayvan yeri biliyorum ama bir defalık istiyorum dedi olmaz dedim. Senin s*kişmeni izlemek istiyorum dedi kim dedim sokakta yaşayan bir şarapçı sürekli ona harçlık verirdi iğrenç kıllı bir hayvandı, olmaz istemem dedim. O zaman a*cığını yalamasına izin ver hoşuna gider dedi, iyice alkolun etkisine girmiştim saat 11 olmuştu semih otomobile binip gitti, yarım saate dönerim dedi zil çaldı ikisi birlikteydi adam babam yaşlarında uzun saçları yüzünü kapatmış leş gibi şarap kokuyordu. İçeri girdiler adama sen duş al dedi adam eşimin dedğini yapıyordu.

Adam birazdan döndü masadaki biradan bir şişeyi alıp kafaya dikti semih hadi işine başla dedi. Sakallıydı yanıma sokuldu üzerimde gecelik vardı çok korkuyordum heyecanlıydım adam koluma girip yatak odasına ***ürdü dudaklarımı ısırmaya başladı, en son 2 sene önce s*kişmiti kulağıma seni 2 senelik s*keceğim bebeğim dedi, olmaz dedim ensemden tutup yatağa itekledi altımdaki donumu adeta koparırcasına çıkarttı, arkamdan baskı yapıyordu semihte odaya gelmiş çıplaktı m*stürbasyon yapıyordu adam vücudumun her noktasını öpüp küçük ısırıklar attıkça azıyordum üzerini çıkarttı kapkara kocaman eşek s*ki vardı. Önünde kocaman kılları vardı, y*rağını istemeyerekte olsa ağzıma soktu boğazımı s*kiyordu y*rağı ağzımı zor sığıyordu bacak aramı öpüp çekiştirdikçe inlemelerim arttı. Yatağa oturup kucağına çekti içime zorla itekliyordu.

Çok canım yanıyordu her santiminde bağıdıkça semih daha zevk alıyordu. Boşalma sesi bile a*ımı vıcık vıcık etmişti belim ve dizlerim tutmuyordu, banyodan sonra arkama geçip domaltıp s*kti sonra semihhte katıldı sırayla o gece sabaha kadar s*kildim ilk başlarda istemiyordum ama ilk denemeden bayağı zevk almıştım daha sonra semihle adam beni araya alıp tosta çevirdiler.

Adamın kara yılanının arkadan almam bayağa sorun oldu ama alıştım..

Mükemmel Üye 28 Şubat 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle