Rüya Gibiydi

Evliliğim boyunca eşine sadık çocuklarını seven bir kadın profilim vardı. ama meğerse bastırılmış duygularım ortaya çıkınca hiçte öyle olmadığını farkettim. 35 yaşıma yeni girdiğim günlerdi mail kutuma bakarken bir partner sitesinin mailini gördüm ve ne olduysa o an oldu.

Üye oldum gelen mesajlara falan bakarken benden 10 yaş küçük olan enesin mesajı dikkatimi çekmişti diğerleri gibi kibar ve saygılı değildi direk sevişmek istediğini belirtmişti. belli bir süre konuştuktan sonra iyice beni etkilemişti ve evine gitmeyi kabul etmiştim. eşimin maç izleyeceği bi gündü eve geç gelecekti bende iş yerimden doktora gidicem diye erken çıkmıştım ve arabamla onun evinin önüne gittiğimde dışarıda beni bekliyordu aman allahım hayatımda ilk kez bir erkek bu kadar çekici ve etkileyici gelmişti bana. ilk kelimesi çok s*ksisin olmuştu resmen büyülenmiş gibi bakıyordu bana eve girdiğimizde vodka enerji ikram etti ama sanırım azdırıcı vardı içinde profosyönel bir çapkınla başbaşaydım içkimi yudumlarken hiç düşünmeden birden bire onu öpmeye başladım ve sonrası geldi. beni soymaya başlamıştı g*ğüslerimi emerken boşaldım sıranın bana geldiğini düşünerek gömleğini çıkardım ve pantolonunu indirdim elleri küçüktü haliyle kafamda küçük bir p*nise sahip olduğunu düşünürken aşırı büyük bir p*nis görünce şaşırmıştım.

Omuzlarımdan tuttu ve fütursuzca kocanınki kadar olmasada benimkide büyüktür idare edicez artık diyerek dalga geçiyordu resmen. kafamdan tutarak p*nisinin üstüne bastırıyordu büyüdükçe büyüyordu gerçekten korkmaya başlamıştım kocamın p*nisi o güne kadar gördüğüm tek p*nisti ve bana göre büyük ve tatmin ediciydi ama enesinki abartmıyorum kocamınkinin en az 3 katıydı feci kalındı ben birden aptallaşmıştım nerdeyim ben bu kim bana napıyo soruları kafamı meşgul ederken o bunu farketti ve beni bu moddan çıkarırcasına fırlattı yatağa dur yavaş biraz demeye kalmadan komidindeki kreme elini daldırıp o kocaman p*nisini sıvazlamaya başladı iri yarı güçlü biri olduğu için tek eliyle beni rahatlıkla yatakta tutabiliyordu kurtulamadım anlıyacağınız ve o an gelmişti yavaşça başını sokmaya çalışıyordu başı girdikten sonra bir abandı nasıl çığlık attıysam yastıkla başıma bastırıyordu ses çıkmasın diye hızlıca üzerimde gidip geliyordu. ıslanmıştım artık çığlıklarım zevk çığlığına dönüşmüştü sürekli bana soru soruyordu ve s*ks yaparken konuşması beni iyice tahrik ediyordu. Tamamını alamamıştım içime pozisyon değiştirdik yüzüstü yatırdı beni ellerimi tutarak a*ıma geçirmeye başladı.

Çok şiddetli bir boşalma yaşadım çığlık çığlığa enes devam ediyordu. Geç boşaldığından bahsediyordu yazışırkende birden durdu bak şimdi ne olucak seyret dedi p*nisini öyle bir hareket ettiriyordu ki ben dayanamıyordum tamam buldum g noktanı dedi ve o nokta üzerinde hafif hareketlerle gelip gitmeye başladı ben direk boşaldım bu 3 olmuştu gerçekten şaşkınlık içerisindeydim devam ettikçe ben boşalıyordum, sayısını bilmiyorum ben ağzımı açamıyacak kadar yorgundum artık hipnoz edilmiş ve uyuşturulmuş gibiydim o hala boşalmamıştı meğerse amacı beni bu hale getirip bakir olan g*tümü becermekmiş bezgince yatarken tekrar kremlediği p*nisini yavaşça dokundurdu ben farkettim ama ses çıkarmayım dedim ilk kez yaşıyacaktım sonuçta birden bişey girdi içime yine bi çığlık attım gelgitler falan yapıyordu. Sonra çıktı k*çımdan meğerse kremlediği parmağıymış o içime giren anal bölgemi yumaşatıp genişletmek için sokmuş parmağını ben bilmediğim için s*ks doktoru gibi açıklıyordu resmen ve kocaman p*nisiyle k*çımı zorluyordu. Girmek için kafası girse gerisi kolay diyordu bana uzun çabalar sonucunda sokmayı başardı ve ben gözlerimden yaşlar geldiğini farkettim.

Çocuk doğururken bile böyle acı hissetmemiştim.

Çok canım yanıyordu yalvarıyordum ama enes durmak bilmiyordu deliler gibi s*kiyordu beni. 10dk falan k*çımı s*ktikten sonra çıktı içimden ve koca p*nisini yüzüme dayadı ve aç ağzını dedi işte geliyo diyerek sp*rmlerini akıttı bana çok etkilenmiştim rüya gibiydi ama k*çımın acısı bir hafta geçmemişdi. Eşimin ne o belinmi ağrıyo demesine evet canım her yerim tutulmuş diyerek arsızca gülümsüyordum. sonrasında enesle bidaha hiç görüşmedik beyefendi bir kadınla bir kere birlikte olanlardanmış kendimi çok aşşalanmış hissettim. içimdeki hırsla birsürü erkekle birlikte oldum aynı siteden ama hiçbirisi enes gibi değildi.

Çünkü ben ona aşık olmuştum ve şuan çok pişmanım kocam bunu hiç haketmemişti ama enes hala hergün aklımda duşta onu düşünerek orgazm oluyorum.

Mükemmel Üye 28 Şubat 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
 • 1 Cevap(lar)

  alışmışlık kudurmuşluktan beterdir derler :):)

  Çalışkan Üye 28 Şubat 2019 Cevap Yazıldı.
  Yorum Ekle

  Cevabınız

  Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları