Randevu Evinde Çalışıyorum

Merhaba ben derya 24 yaşındayım. s*ks yapmayı çok sevdiğim için bir gün randevu evine başvurdum, sahibi erkek olduğu için ilk beni denemek istedi gittiğimde beni bir odaya aldı. ve soydu kendi de soyundu beni yatağa yatırıp g*ğüslerimi emmeye uçlarını ısırmaya başladı.

Gittikçe aşağılara iniyordu ve en sonunda a*ıma geldi dilini sokup çıkarıyor bu benim çok hoşuma gidiyordu. hemen geliyorum diye seslendi ve içerden kelepçe getirdi.

NE KADAR DAYANACAĞIMI ÖLÇME İSTİYORDU.

Beni yatağa kelepçeledi ve anahtarı da masanın üzerine bıraktı. tekrar üstüme yatarak p*nisini benim a*ıma yavaş yavaş sokuyordu. bende çok az inliyodum. biraz fazla uzun p*nisini içeri tam sokunca ağrım zevke dönüştü. sokarken dudaklarıma baskı yaparak bağırmamı engelliyordu. 15 dakika böyle geçtikten sonra kelepçelerimi çıkardı ve beni domalttı. Bu sefer de arka tarafımdan yavaş yavaş girdiriyordu.

Bu acıyordu, çok acıyordu.

Ama dayanmam gerekti. 5 dakikadan sonra alıştım artık o gidip gelmeye başlıyor ben onu g*ttünden tutup kendime çekiyordum . 20 dakika kadar böyle yaptık ve içime boşaldı. 1 saat kadar s*kiştik sanırım, sonra kabul edildim şimdi ise nerdeyse hergün doluyum.

Mükemmel Üye 12 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
 • 1 Cevap(lar)

  Tanışalım

  Acemi Üye 15 Mart 2019 Cevap Yazıldı.
  Yorum Ekle

  Cevabınız

  Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları