Randevu Evi Hikayem – 1

Merhaba ben istanbuldan derya. 14 Yaşmda sevgilim tarafımdan s*kildikten sonra s*kse başladım. 17 yaşında randevu evinde çalışmaya başladım.

Size ordaki ilk günümü anlatayım: İşe girdim, 2 tane yabancı turist sahibimize birşeyler anlattı ve beni çağırdılar. bende gittim yanlarına sahibim bunlar ilk müşterilerin hadi bakalım dedi ve sırıtttı. yukarıya geçtik. bir odaya girdik ikisi beni kucağa alıp yatağa attı. ve soyundular üzerlerinde sadece bokserleri kalmıştı biri yanıma gelip üstümü diğeri de altımı çıkarttı. Benim de sadece k*lotum kalmıştı.

Biraz utanıyordum ama belli etmemeye çalıştım, biri üstüme geçti ve y*rrağını a*ıma sokmaya çalıştı. diğeri dudaklarımı somuruyordu alt taraftan acı hissediyodum ama ses çıkarmıyordum 10 dakika gel git yaptılar diğeri de m*melerimi ısıryordu sonra beni arka tarafıma döndürdüler şimdi ise biri a*ımdan biri g*tümden sokuyordu inliyrdum. 10-15 dakika böyle geçtikten sonra beni biri üstüne aldı, g*tüme sokarken diğeri sp*rmini ağzıma verdi.

Ben yalıyordum oda benimkini yaladı. iyice sulanmıştı. görev değiştiler ve g*tüme boşaldı birisi 1 saat böyle geçti paralarını ödeyip çıktılar.

BU HİKAYE GERÇEKTİR…

Mükemmel Üye 7 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları