Perihandan hayat hikaleri 1

Bekaretin gittiği gece

Annem biz küçükken dul kalmış sonra başka bir adamla evlenmiş. Babalığım kötü bir adam değildi ama çok içerdi. Ne abime ne bana kötü davranmadı. Ben biraz erken geliştim fizik olarak. O zamanlar 14 yaşımda olmama rağmen g*ğüslerim kalçam dolgunlaşmış, kadınsı bir görüntüm vardı. 

Biraz egenliğin getirdiği cinsel arzular epeyde çocuksu bir yanım vardı. Esmer kıvırcık saçlı yüzü çok da güzel olmayan bir kadınım. Hani çirkin değilde öyle bebek gibi de değil işte. Ama vücudum o yaşlardan itibaren hep erkekleri çekti. İlk zamanlar büyüyen g*ğüslerimi, dikkat çeken kalçalarımı saklamak istedim kızlar bilir ergenlik dönemlerini, ama sonra hoşuma gider oldu erkeklerin ilgisi. Çokca asılırdı okulda mahallede çocuklar. Öyle derin bir aşk duyan varmıydı içlerinde bilmiyorum ama kadınlığımın peşinde koşan çoktu. 

Bense abimin arkadaşlarından birine aşıktım. 

O akşam okuldan geldiğimde babalığım köyden gelen arkadaşları ile bahçede sofrayı kurmuş içiyorlardı. Masalarına biraz hizmet ettikten sonra odama çekildim. biraz müzik dinledim kitap falan okudum. Bahçede alkol gırla gitmiş babalığım iyice zil zurna olmuştu. Bekir amca dediğim 60 yaşlarında bir adam, arkadaşlarından biri gece tuvalete diye eve girdikten sonra benim odanın kapısını açıp içeri girdi. toparlandım korkmuştum. Birşey söylüyeceğim diye yaklaşırken beni sıkıca yakalayıp bir eliyle ağzımı kapattı, yatağa doğru itip üzerime abandı başımı kaçırsamda boynumu oramı buramı öpüyor her tarafımı acıtarak mıncıklıyor ben koca adammn altında debeleniyordum. 

Tişörtümü sıyırıp g*ğüslerimi sıktırmaya başladı sonra eteğimin altından elini sokup kilodumu çekiştirip a*ıma parmak atmaya başladı. Canım acıyor alkolle karışık herifin pis kokusundan midem bulanarak debeleniyordum çaresizce. Önünü açıp s*kini sokmaya çalıştıysa da başarılı olamadı. bir eli hep ağzımın üstündeydi. Kalkıp üstümden kolumdan çekip ayağa kaldırdı. s*ki ilk baştaki sertliğini kaybetmişti. Sus yoksa gebertirim seni. seni s*kmeden bırakmayacağım sessiz olursan canın yanmaz rezalet çıkmaz dedi. Elini ağzımdan çekerken defol diye bağırıyordum ki sert bir tokat atıp tekrar kapadı ağzımı. Sonra saçımdan tutup diz çöktürdü elini açıp s*kini ağzıma tıktı. 

Kurtulmaya çalışıyordum ama başımı iyice bastırıyor ağzımı s*kiyordu.Bir süre uğraştıktan sonra tekrar yatağa atıp üstüme abandı. s*kini zorlay*rak a*ıma soktu. Bir an acı duydum. sonra biran evvel bitmesini istediğim birkaç dakika içinde üstümde gitgel yapıp sonra boşalırken çıktı, üstüm başım yapış yapış olmuştu ama ne kadar boşalmıştı bilmiyorum. Beni tehdit etti ve odadan çıktı gitti. 

Sonradan birkaç kez uzaktan gördüm bu pis herifi. 

İlk zamanlar bu heriften nefret ettiğim oldu ama zamanla nefretimde öfkemde kalmadı. O sahneyi açmıştı, ondan sonra nice erkek geçti o sahneden birçoğu onun gibi, hatta bazıları ondan beterdi. Aklıma gelenleri anlatacağım size buradan. Beyler sizi çok iyi tanıyorum, boşuna ucuz numaralarla gelmeyin bana. Sizin ne istediğiniz önemli değil. 

Artık ben istediğim zaman istediğimle yatıyorum. Hanımlar, yazılarımı takip edin öğrenecek çok şeyiniz olacak erkekler ve onların bacak arası hakkında. Şimdilik hoşçakalın.

Mükemmel Üye 21 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları