Patronumla Gezim

Ben bir firmada genel müdür yardımcısının asistanıyken başımdan geçen bir olayı anlatacam. eşim başka bir firmada mdür bende farklı alanda hizmet veren bir firmada çalışıyordum. birgün iş gezisi için antalyaya gitmemiz gerekti. 3 gezisi 3 günlüktü ama bana 1 haftalık dediler. meğer mdür yardımcımız 4 günlük tatilde ayarlamış ama iş gezisi olarak herkese söylemiş.

 

mdr yardımcımız selçuk bey aban çok ilgiliydi. asistanıydım. iş yerinde hemen hemen hep beraber çalışıyorduk. gezi için bu sefer otelde kalınmayacak mdürümüzün yazlığında kalınacak. yazlık ama 8 yıldız konförlü bir yer. pazr günü antalyada olduk ama bizim iş görüşmemiz salı günü. yazlıkta daima 2 kişi vardı biri nöbetçi biri de hizmetçi. biraz yazlıktan bahsedeyim. üst katta 5 oda var. her odanın içinde kendi baynosu var. üst katan aşağı iki merdiven var biri normal herkesin kullandığı diğeri ise mini bir havuzun, saunanın ve duşlukların olduğu yere iniyor. bu kısma hizmetçi giremiyor. odama yerleştim ondan sonra ben bikiniyi giydim bahçedeki havuza girmek için ama selçuk bey beni bu bahsettiğim kısma g*türdü. görünce şaşırdım. havuz 1 metre derinliğinde 3-4 metre uzunluğundaydı. havuzda soğuk su yoktu sıcak su vardı ama kullanılan özel bir maddeden dolayı kaplıca suyu gibiydi.

Havuza girdik uzndık sıcak suya kendimizi bıraktık. sonra çıkıp duşluklara gittik soğuk suyla yıkandık. tekrar çıktık odalarımıza. giyinip çıkıp antalyayı gezmeye. selçuk bey sık sık geldiğinden çok iyi biliyordu. gece olmuştu bir bara girdik. bar tıklım tıklımdı. selçuk beyin önünde yürüyordum oda önce sırtımdan tutnup geliyordu sonra kalçalarıma tutunup geldi. sahneden geçip oturalacak yere oturduk.viski içtik müziklerle dans ediyorduk. selçuk beyin önünde dans ediyordum oda bana eşil ediyordu. gece 1 gibi eve geçtik. hafiften sarhoştum selçuk bey araba kullanacağından o pek içmedi. bikinimi giyip özel bölmeye geçtim. selçuk beyde elinde viski alıp geldi. barda içemedim ama burda içerim dedi. oda içti bende ikimiz iyice kendimizden geçtik hem içkinin etkisi hemde sıcak suyun. birbirimize dayanarak soğuk suyun altına geçtik ve sonra yukarı çıktık.gece 3 gibi olmuştu. birer bardak daha içtik ve uyuya kalmışız. uyandığımda üstüm örtünmüştü. ince bir örtüyle. selçuk bey aşağı salonda oturmuştu. beni görünce uyandın demek. hizmetçiye seslendi kahvaltıyı hazırla dedi.

 

Bende yanına indim hala üstümde bikiniler var. oda şörtlü ve tşörtlüydü. ikimizde uyuya kalmışız ben kalkınca üstüne örttüm dedi. dedim hiç bu kadar sarhoş olduğumu hatırlamıyorum dedim. oda olur böyle şeyler rahat ol. bugün programda ne var yarın toplantı var hazırlık yapmayalım mı dedim. gerek yok sen bana bırak dedi. kahvaltıyı yapıp havuzda yüzmeye başladık. havuzda şakalışıyorduk. sürekli beni kucağına alıp havuza atıyordu.2 saat yüzdük oynaştık. bir an selçuk beyi kocam yerine koydum. kocamla ilk tatilimzde böyle havuzda şakalaşıyorduk. birazda güneşlendik. bir ara kalçama vurup hadi yeter kalk şimdi güneş çarpacak dedi. kendime geldim uyuya kalmışım. kalktım ama başımı tuttum. baktı iyi değilim kucağına alıp beni odamdaki duşa koydu ve soğuk suyu açtı kendine gelirsin dedi.10 dk sonra hadi kalk yatakta uzan dedi. ben o sırada selçuk beyin erkeklğini düşünüyordum. duştan çıktım yine başımı tuttum bornozu giydim ama sarhoşmuş gibi. neyse o beni kuruladı ve yatağa uzandırdı. bi isteğin var mı dedi bende gitme başım fena ağrıyor dedim. yanıma uzan dedim. uzandındı. ona sarıldım. uyuya kaldık öyle. uyandığımda selçuk bey daha uyuyordu.ona bir numara yapayım dedim. sütyenimi çıkarıp attım kenara ve uyumuş numarası yaptım. o uyandı bnde uyanmış numarası yaptım şok halinde g*ğüslerimi tutmuş gibi yaptım.

 

Oda şaşırdı. pardon yanlışlık olmuş olmalı bende öyle oldu herhalde dedim. kalktım sorun değil çok yardımcı oldun teşekkür ederim dedim selçuk. bey kelimesini kullanmadım. üstüme gömlek giyip odasına gittim. attım mayo üstü gömleğim vardı. selçuk akşa* yemeğini evde mi yiyelim dışarıda mı dedim. sen bilirsin dedi. bende evde havuz kenarında yiyelim. havuz kenarına masada yemeği yedik. buket gel senle bir çılgınlık yapalım. kıyafetlerimizle havuza atlayalım dedi. olur dedim. arımızdaki siz biz gitmiş senli benli konuşuyorduk. ama sen beni havuza at dedim. kucağına aldı ve birlikte attı bizi. yarım saat yüzdük ve o şekil odaya çıktık kıyafetlerimizi çıkarıp bornozlarla üst katın salonuna geçtik. üst katta rahattık çünkü hizmetçi temizlik dışında gelmezdi bu kata. kanepeye uzandım. eline yine viskiyi alıp geldi al buket rahatlarsın dedi. doğruldum ama bacaklarımı bornuzun dışına taşırdım tahrik olsun diye. içkiyi içtik. ben özel bölüme gidiyorum sende gel dedim . olur havuzun kenarına gelince bornozları attık.

 

Çırılçıplak girdik havuza. ara sıra ayağa kalkıp kalçalarımı g*ğüslerimi ona gösteriyorum. selçuk yine ayağa kalktığım bir sırada kalkıp arkadan sarıldı. elleriyle g*ğüslerimi avuçladı p*nisi de sırtımda ok gibi saplandı. birkaç dakika böyle durduk. duşluğa geçtik ve soğuk su altında seviştik. yan tarafda küçük bir oda vardı ne olduğunu o zaman öğrendim. müdürle selçuk beyin kaçamaklarında kullandıkları yatak odası ve sadece yatak vardı ama resmen 4 kişilikti. beni oraya ***ürdü ve girdik odaya. bana dedi bu odada kamera var istersen kayıt altına alabiliriz istersen almayabiliriz dedi. bende fark etmez dedim. kayıt altına aldık. 3 saat boyunca seviştik s*ks yaptık. p*nisi beni becermekten öldü resmen. neyse gece 12 olmuştu. o odada uyuduk. sabah 10 gibi çıktık. toplantıya gittik öğleden sonra 3 gibi bitti. tekrar geldik eve bu sefer fotoğraf çekecektik. hizmetçiye kamerayı verdik. 200ün üzerinde fotoğraf çektirdik. mdürüle selçuk beyin video ve fotoğraf koleksiyonu varmış. birinin becerdiği kızı diğeri becermiyormuş. ama ben ilk oldum. çünkü mdrümüz imza için geldiğinde selçuk beyi istanbula gönderdi. mdürümüz erkan beyle de birlikte oldum. ama hizmetçide bize katıldı. 3 gün boyunca özel bölümle mutfak arasında gidip geldik. erkan beyle 1 ay sonra tekrar iş bahanesiyle geldik antalyaya. bu göstermelik işti. bir partiye katıldık. s*ks partisiydi. katılanlar hepsi metresiyle katılıyor ya da yanında çalışan biriyle. kumarda oynanıyordu. kumarın bir özelliği para mal üzerine değil yanındaki kadın üzerineydi ayrıca.

 

Masanın birincisi hem paraları alıyor hemde 2 saatliğine masadakilerin tüm kızlarını. 1 hafta boyunca böyle sürdü ve erkan bey sadece 4 kes kaybetti. 1 haftalık bu tatilden sonra erkan bey bana bir ev hediye etti. selçuk beyin asistanlığından alıp erkan beyin asistanlığına verdiler beni. erkan beyle sürekli beraber oluyorduk. koca* gibiydi. asistanlar müdürleriyle içli dışlı oldğundan kimse bişey sezmedi. erkan beyden ha*ile kaldım ama koca* kendi çocuğu sanıyor. doğumdan sonra erkan bey bana 1 yazlık oğluna da 1 yazlık hediye etti. erkan bey birgün beni yanına çağırdı kocandan boşan işi bırak metresim ol diye. ben dedim zaten hep birlikteyiz gerek yok dedim. erkan beyle daha çok beraber olabilmek için kocama da arkadaşımı ayarladım. arkadaşım kocamı ayarttı kocam haberim yok sanıyordu. birgün ikisni yatakta bastım. kocama dedim seni seviyorum arkadaşım sibeli de. istediğin aman sibelle birlikte ol sorun değil dedim. ama bende seni aldartırsam kızmak yok dedim. önce şaşırdı

 

Sonra dedi tamam ben seni yatağımızda aldattım sende beni yatağımızda aldatabilirsin. 1 hafta sana süre ben sibelde kalaca* istediğini çağır aldat beni dedi. bende erkan beyi arayıp çağırdım. kocamla tanıştırdım sibel vardı. tabi erkan beyle ilk ilişkimiz sanıyordu kocam. koca*ın yanında erkan beye dedim hani benimle birlikte olmak istiyorum dedin ya işte şimdi zamanı. koca* arkadşaımın evine gidecek 1 hafta ev bizim. erkana sonra olayı anlattım ve senden korkulur dedi. artık koca* evdeyken bile erkan bey bize gelip gidiyor. koca* işi bıraktı erkan bey ona maaş bağladı. oda sibel ve diğer kızlarla gönül eğlendiriyor. şuanda erkan beyden 2. defa ha*ileyim. erkan bende 5 çocuk istiyor. karısı 1 çocuktan başka yapmıyormuş. kocama 2. çocuğun kendsiinden değil erkan beyde olduğunu söyledim. koca* sevgilileri ve erkan beyle süper bir hayatım var..

Mükemmel Üye 26 Şubat 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları