Özel Hafta Sonu – 2

Her şey o kadar hızlı gelişmişti ki aslında müthiş bir orgazm yaşamıştım. Hiç tanımadığım biri tarafından becerilmiştim. Ve müthiş bir duyguydu. Ama aynı işyerinde birlikte çalıştığımız birinin ve üstelik bende gözü olan birinin önünde olması hiç hoşuma gitmemişti.

İsteseydim onunla zaten birlikte olurdum. Amacım hiç tanınmadığım bir ortamda tanımadığım ya da bir daha karşılaşma ihtimalim olmayan kişilerle içimdeki farklı duyguları yaşamaktı. Ve bu beni rahatsız etmişti. Hemen kalktım ve saunayı terk ettim zaten masaj saatim de gelmişti. Duşumu aldım ve masaj odasına girdim. Masaj yapacak kişi 24-25 yaşlarında esmer oldukça yakışıklı biriydi. Selamlaştık bana uzanmamı söyledi. Üzerime havluyu yerleştirdim ve uzandım. Bir an gülümsedim kendi kendime eğer biraz önce o muhteşem orgazmları yaşamasaydım bu gence mutlaka verirdim. Ama şimdi hiç niyetim yoktu çünkü vücudum adeta doymuştu.

Maharetli parmakları vücudumda dolaştıkça içim ürpermiyor da değildi hani zaman zaman parmakları yaramazlık yapıyordu. Ama aklımı başıma bir türlü toplayıp sağlıklı düşünemiyordum. Muratın önünde bir başkası sahip olmuştu bana. Muratı istemiyordum reddersem benim için tehli olurdu. Ne yapacağıma karar veremiyordum ki. İr yandan vücudumda dolaşan yakışıklının parmakları bir yandan daha yarım saat önce içimde yılan gibi oynayan şeytanın ürpertisi bir yandan da murat… offf ne yapacaktım ben… nerden söylemiştim ona özel bir tatil yapacağımı. Biraz sonra masörüm masajımın bittiğini söyledi. Toparlandım.

Gülümsedi bana esmer yakışıklı vücuduz sanki biraz önce müthiş bir rahatlama geçirmiş ama ruhunuz oldukça gergindi. Size daha sakin bir anınızda çok özel bir masaj yapmak isterim dedi gülümsedim neden olmasın dedim ve oradan çıktım. Odama gidip biraz uzandım yine kafamda karışık düşünceler uyuya kalmışım. Uyandığımda saat bire geliyordu. Oysa ben bu gece için farklı şeyler düşünmüştüm. Kalktım giyinip bara gitmeyi düşündüm bir an çırılçıplak aynada vücudumu inceledim dimdik gögüslerim çıkık kalçalarım hala oldukça güzeldi. Bir anda giyinmekten vaz geçtim. Muratın telefonunu çaldırdım. Açtı. Nerde olduğunu sordum barda takılıyorum sen iyimisin dedi. Kendimi iyi hissetmiyorum dedim. Noldu bir şeyinmi var falan dedi. Yok dedim. Geliyorum dedi.

Ve telefonu kapattı. 3 dakika sonra kapıyı tıklattı. Çırılçıplak kapıyı açtım bir anda şaşırdı. Gözlerine inana*ıyordu. Boynuma sarıldı. Dudaklarımı dudaklarına hapsetti elleri çılgın gibi memelerimi sıkıyordu. Ve beni kolumdan tuttuğu gibi geniş yatağa fırlattı bir hamlede çırıl çıplak soyundu ve üzerime uzandı. Ama n tanrım çıldırmış gibiydi. Kendi kendine konuşuyordu. Ben seni bunca yıldır arzu ederken geceleri rüyalarımı süslerken benim önümde sana başkası sahip oldu ben olamadım kahrettin beni intikamım acı olacak diyordu.

Ve bir anda kökledi içime… soluk soluğaydı.

Bende uçmuştum demek bunca yıldır bu harika organı ve bana yaşatacaklarını reddetmiştim… müthişti… uçuyordummm… ve bir anda ikimizde uçurumdan aşağı yuvarlanır gibi orgazmın derinliklerine düşüyorduk. İçime fışkırttığı her damla beni bitiriyordu… off harikaydı…

Sabaha kadar.. neler yaptık neler… gün doğarken yorgunluktan ikimizde bitmiştik içimden menileri akarken uyumuşuz ikimizde…

Mükemmel Üye 7 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle