Özel Bir Hafta Sonu

Çalıştığım şirket görevli 5 kişiyi Antalya da 15 günlük bir uluslar arası seminere göndermişti. Biz 2 bayan 3 erkek çalışan olarak katılmıştık seminere. Ama patron o kadar cimriydi ki ucuz bir otelde konaklayacak ve seminere katılacaktık. Sıkıcı geçiyordu.

Kendi aramızda şakalaşıp eğleniyorduk akşamları da turlayıp erkenden yatıyorduk. Ben eşimden başka erkek tanımamış belki lise yıllarından kalma masum bir iki öpücükten başka bir şeyler yaşamayan birisiyim vücut hatlarım oldukça güzel erkeklerin dönüp yeniden baktığı birisiyim. Nedense yalnız gecelerimde sanki bir şeyler yaşamam için bu son fırsatmış gibi duygular yaşıyordum içim kıpır kıpır mutlaka bir şeyler yaşamalıyım diye düşünüyordum. Birlikte gittiğimiz erkek arkadaşlardan biri orta yaşlı hoş karizmatik birisiydi. Ve bana ilgisini hissediyordum ama ciddi davranışım onun bana yaklaşımını engelliyordu. Hafta sonu yaklaşmıştı. Ben gidip çok lüx bir tatil köyünden hafta sonu için kendime yer ayırttım.

Arkadaşlarıma da hafta sonu yakınlardaki akrabalarımı ziyaret edeceğimi söyledim böylece onlardan kurtulup Cuma öğleden sonradan pazartesi sabaha kadar kendime yapayalnız ve özgür bir ortam yaratmıştım. Cuma günü sabah çanta*ı hazırladım içinde oldukça dekolte birkaç kıyafet ve giydiğimde iç gıcıklayan bikinilerim vardı. O gün oldukça heyecanlıydım yemekten sonra özgür hayatım başlayacaktı. Öğle yemeğinde benimle ilgilenen muratın suratı asıktı. Neyin var falan dedim. Ne vardı şimdi gidecek hafta sonu bir yerlere takılırdık falan dedi. Gülümsedim sır tutabilirsen sana bir sır vericem dedim. Hafta sonu için kendime yer ayırtım ve güzel bir hafta sonu geçireceğimi söyledim. Anlamıştı. Yalvarırcasına gözlerime baktı. Keşke bende gelebilsem dedi. Ama ben iş yerinden biriyle ne bir ilişki nede yapacaklarımın başkası tarafından bilinmesini istemiyordum. Hayır dedim yüzü yine asılmıştı. Yemekten sonra kalktım. Otelin önünden taksiye binip uzaklaştım. Ve otelime yerleştim. Harika bir hava güneş deniz ve her türlü lüx beni bekliyordu. mayomu giyip havuza indim aman tanrım hiç türk yok hepsi yabancı nerdeyse üstlü güneşlenen yok her taraf yakışıklı erkekler müthiş kadınlarla doluydu.

Akşama kadar güeşlendim ama etrafta hep ilgimi çekecek birini aradım ilk bakışta yüreğimi hoplatacak biri yoktu. Kısmet dedim belki akşama… güneş batarken bende havuzdan çıktım önce bir dolaştım. Sonra aklıma fitnes merkezine uğramak beklide yakışıklı bir masöre masaj yaptırmak geldi. O tarafa gittim. Masaj için sıra aldım ama oldukça kalabalıktı. Yaklaşık 2 saat sonraya sıra verebildiler. Bende o süreyi sauna hamam falan yaparım diye düşündüm. Kabinde mayomu çıkardım havluya sarılarak saunaya girdim. İçerde kimse yoktu. Sıcaktan terlemeye başlarken vücudum farklı bir kıpırdanışa geçti. Biraz sonra kapı açıldı seminerdeki arkadaşım murat girdi içeri. Bir anda şok olmuştum bütün planlarım bozulmuştu. Beni takip ettiğini ve hafta sonunu birlikte geçirmek istediğini söyledi ama tüm havam kaçmış canım sıkılmıştı. Onunla bir ilişki istemiyordum. Biraz sonra saunanın kapısı açıldı içeriye bir çift girdiler erkek çok iri yarı kaslı sarışın kız ise minyon ama harika bir kızdı sanırım rustular. Kız üzerindeki havluyu açtı ve çırılçıplak uzandı.

Erkekte yanına doğru uzandı biraz sonra kız elini erkeğinkine attı mayonun dışına çıkardı aman tanrım ben böyle bişi görmemiştim bileğim kadar kalın 20 cm den fazlaydı okşamaya başladı. Erkek kendini kızın ellerine bırakmış keyfini çıkarıyordu. İçin karıncalanmış sularım akmaya başlamıştı. Kız oral s*kse başlamıştı adamınkinin yarısı ancak ağzına sığabiliyordu yumruk gibi başı ağzına girip çıktıkça adam kıvranıyordu. Mahvolmuştum. Nasıl oldu bilmiyorum bir anda kendimi muratınkini okşarken buldum bu arada kız adamın üzerine oturmuş o koca şey içine yağ gibi girip çıkıyordu inleme sesleri yankılanıyordu. Gözlerimle onları izlerken muratınkini okşuyor sıvazlıyordum. Muratta şaşırmış elimde olabileceği en büyük haline gelmişti. Sularım akıyordu. Birden adam kızı üzerinden kaldırdı. Sanki içinden çıkarken şlop diye bir ses çıkmıştı. Bize doğru döndüler ayağa kalkıp yanımıza geldiler adam oturdu beni kaldırıp kucağına çekti. Kız da muratın kucağına oturdu ikimizin de içine aynı anda girmişti. İkimizde zıplıyorduk içimi her dövdüğünde uçuyordum hayatımda böyle bir zevk almamıştım seyredilmek hiç tanımadığın bir adamın kucağında uçmakkk bir anda içim boşaldı kasıldımmmmm geliyordummm bitmiyordu sularım süzülüyordu nefes nefeseydim.

Ama bırakmaya niyeti yoktu.

Yeniden yeniden geliyordum harikaydı gözüm murata kaydı kızı sırt üstü yatırmış baçaklarını omzuna almış inletiyordu kızı. Yeniden geliyordum kasılıyordu her tarafım offf harikaydı bir anda sanki içime bir nehir akmaya başladı. Bitmiyordu fışkırdıkça kasılıyor yeniden geliyordummm… aynı anda dördümüzde geliyordu müthiş bir şeydi buuu.. ve dördümüzde serilip kaldık… devamı var…

Mükemmel Üye 12 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları