Onu Gerçekten Sevmiştim, Ama Evliydik.

Yeni tasındığımız eve birgün aksam karı koca bırılerı hosgeldınıze geldı. Esım cok samımıydı onlar kım dedım bızım köyluler hemde arkadasım dedi. Aynı mahallede oturuyomusuz. nebiçim adam mavıya gözlu dedım. bı gun onu sevecegımı bılmıyodum ki.

Ara sıra görüşmelere basladık, ben onun bana bakışlarının farkına vardım. Eşime karşı daha yakın davrandım. benden uzaklassın dıye Gelme gıtme derken samımıyetı artırdık. İş manasıyla telefon etmeye basladı. Benim de hosuma gıdıyodu. Bigun deli gıbı yağmur yağıyor ben onu aradım. Sohbet ettik yarın senı almaya gelıyım dedı geldı. Sohbet ettık yemek yedık ve benı öptu. O kadar hosuma gıtmıştı kı biz birbirimize göre yaratılmıstık. O cıldıracak gıbı olmustu benı ıstedını hıc bu kadar kötu olmadını söyledı. Yok mok dedım ama öpmesı oksaması dokunması bıle hosuma gıdıyoodu. İçime gırdıgınde bu hıc olmayacak sanmıştım ben yenıden dunyaya geldım böyle zevk olamaz dedi. Benı çok sevdını bensız yapamadını söyledı. Haftada bi gun mutlaka görüşüyoduk .Eşlerımız arkadaslarımız utanıyoduk ama bızım kı heves degıl sevgıydı. Gözlerımıze bıle bakınca içimiz bi tuhaf oluyodu.

Herseyımı düşünmesi beni benden önce anlaması hoşuma gıdıyodu. Kaç sefer ayrıldık eslerımız haketmıyo bunları dedık ama dayanamadık. O kara gun geldıgınde ona bı telefon gelmiş benım esım kaza yapmış ve vefat etmiş. Dünyası yıkılmış bana nasıl söyleyecek bılememış. Herkezı tembıhlemiş sakın anıden demeyın gül’e dıye.

O gun dunyam karardı.

Hayatıma son vermek ıstedım, benım esım bızı cok sevıyodu bunları hak etmedı. Gençline cocuklarına doyamadan can vermıştı. Tabı yanımda en buyuk destek gene Erendi. Beni hıç yalnız bırakmadı. Her konuda yanımdaydı. Ağladık konustuk sarıldık ve farkettık artık olmazdı. Onu vıcdan azabı mahvettı. Bunalıma gırdı. Bi müddet görüşemedık ama eşi vasıtasıyla hep benı kolladı, Sonra sadece telefonda görüşüyoduk. onun sesını duymadan rahat edemıyodum. Bi gün gel özledım dedım gelırse dayanamıycamızı ıkımızde biliyoduk. Nazlandı ama kabul etti. İşden çıktım ona giderken patronum aradı nerdesın dedı. Bekle senı alacam bısey diyecem dedi, olmaz dedım ama karsıma cıktı. Diyemedım arkadasım benı almaya geldı dıye. O arkadan bakarmıs aradı nerdesın dedı. İşden cıkamadım dedım meger takıp etmiş.

Patron benimle sevgili olmak istedini cok hoslandığını söyledi.

Ertesi gün eren aradı. Bizi gördünü bunu benım bılerek yaptımı her konuda yanımda oldunu ama artık hıc aramıycanı söyledı ve öle yapıyor yüzüme bakmıyor onu kaybettım.

Şimdi patronum sevgılım ama onun yerini kimse alamaz.

Mükemmel Üye 28 Şubat 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları