Önce Karısı Sonra Kocası

Karşı komşum Hatice de benim gibi güzel büyük g*ğüslü ve kalçalı bir bayandı. Birbirimize or*spu der azdırırız, ben lisedeyken l*zbiyen olduğmu anlamış ve en yakın kız arkadaşımla s*ks yaparken kızlığımı bozmuştum.

Konu birden ordan açıldı ve s*ks hakkında İçli dışlı konuşmaya başladık. Ona l*z olduğumu itiraf edince güldü. Odasına gidip rahat bişeyler giyineceğini söyledi. Geldiğinde daracık bir t-shirt ve bir tayt giymişti. Bana yaklaştı. ben tepki vermedim ve elini bacağıma attı hızlıca a*ımı okşamaya başladı. Bende onla öpüştüm.

Sonra durup. “Sen evlisin nasıl olacak ?” dedim. Oda boşver diyerek geçiştirdi.

Beni tamamen soydu bende onu soydum. Birbirimizi parmaklayarak yatak odasına gittik deliler gibi sevişiyorduk. Yarım saat sonra boşaldım, oda boşaldı. aynaya baktım m*me uçlarım mosmordu. Ben gideyim dedim, ama o kal aşkım dedi bende kaldım ve beraber yattık ve uyuduk. Birden kalçamda bir el hissettim. Gözümü açtım, Hatice ile kocası karşımda duruyor ve beni elliyorlardı. Güldüm ve haticenin kocasının y*rrağını ağzıma aldım haticede a*ımı yalıyordu.

Sonra y*rrağı g*tüme soktum ve çok acımasına rağmen bişey demedim. Yarım saat sonra g*tümün içi tamamen sp*rmdi. Sonra hatice ile kocasının s*ksini izledim ve eve gittim.

Yakşalık 1 haftadır böyle s*ks yapıyoruz.

Mükemmel Üye 6 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
 • 1 Cevap(lar)

  Yazık ediyorsun kendine

  Sadık Üye 21 Mayıs 2019 Cevap Yazıldı.
  Yorum Ekle

  Cevabınız

  Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları