Olmasaydi

 

21 yaşındayım. O zamanlar çalıştığım iş yerinde benden 5 yaş büyük bir bey vardı, birbirimizle oldukça iyi anlaşıyorduk. 

Daha sonra evli olduğunu öğrenince hayal kırıklığına uğrasamda araya mesafe koymaya başladım. Aradan bir kaç ay geçtikten sonra beni evine davet etmişti samimiyetine güvendiğim için davetini kabul ettim, bir yerde buluşup evine gittik. 
Normal oturup konuşurken birbirimize yakınlaşmaya başladık ve beni öpmeye başladı dakikalarca öpüştük o andan sonra onun evli olduğunu unuttum, sanki sadece bana aitti.

Birlikte olamadık kız olduğumu biliyordu, bunu çok istesede birbirimizi o konuda durdurabilmiştik sadece deliler gibi seviştik.

Bu böyle 2 yıl devam etti, biz tanıştığımızda 3 aylık evliydi ama o beni tanıdıktan sonra defalarca eşine yalan söyleyip birlikte uyuduk. İlişkiye girmesekte sabahlara kadar seviştik birlikte banyo yaptık. Onunla olmaya başladıktan sonra çok ağladım onu çok seviyordum, eşinden ayrılmasınada izin vermiyordum. Ailem boşanmış biriyle evlenmeme razı olmazdı. 

Bende onu terkedip başka bi şehre gittim. 

Peşimden defalarca geldi hala yalvarıyor seni unutamıyorum diyor beni çok sevdiğini söylüyor beni kıskanıyor ben ise kararsızım söylediği gibi gerçekten çok mu seviyor yoksa kandırıyormu anlayamıyorum. 

Tek isteğim onu unutabilmek ben kimseyi aldatmadım ama birinin eşini 2 yıl aldatmasına sebep oldum işte tek yanlışımda buydu.

Mükemmel Üye 21 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları