Okul Arkadaşımla

Adım İrem. 23 yaşındayım. Üniversitede okuyorum. Aynı sınıfta olduğum bir çocuk beni taciz ediyordu.Ben zevk alıyordum.

G*tümü elliyor,iyice sıkıyordu. Derslerde deliriyordum, bunu istiyordum.Okul çıkışında ona bizim eve gelir misin dedim.Herşey de öyle başladı.. Bizim eve geldi.Biraz yemek yedik.Masa dar ve uzundu.Ben üstümü değiştireyim dedim.İlk önce masayı boşalttım sonra jartiyer giymek için yatak odasına gittim. Geldiğimde hala masada oturuyordu.

Bende masanın üstüne çıkarak ona doğru yürümeye başladım. Kocaman g*ğüslerime ve kalçama bakıyordu. Zevk almıştım ve o da zevk alıyordu. Masanın sonunda onun kucağına oturdum bacaklarım açık bir şekilde. a*ımı okşuyordu ve benim suyum geliyordu. Sessizce aaahh diyordum. Sonra birden üstümdeki jartiyeri sökercesine şiddetle çıkardı ve beni yere attı.Bu beni azdırıyordu.Sonra aç bacaklarını diye bağırdı.Bende bacaklarımı yavaşça açtım.

Süperdi ve o beni çok güzel okşuyordu.

Sonra o da soyundu ve onun büyük y*rrağını görünce korktum. Beni kaldırdı ve saçlarımı çekmeye başladı. Sokuyordu ve kafamı ileri geri ***ürüyordu. Delirecektim, suyum geliyordu. Delicesine öpüştük ve y*rrağını iki m*memin arasına sokup ileri geri ***ürüyordu. M*melerimin uçlarını emiyordu, deliriyordum,çıldırıyordum. Sonra ilk önden, sonra da arkadan sokmaya başladı. İnliyordum zevk alıyordum.Sonra kapı çaldı, arkadaşım gelmişti. Bende çıplak bir şekilde kapıyı açtım sürükledim, koltuğa oturttum.

Şaşkın şaşkın bize bakıyordu o da delirmişti. Sonra a*ımı sıkmaya başladı. Napıyorsun delirdin mi diyordum, inliyordum.Zevk alıyordum. Parçalayacakmış gibi sıkıyordu sonra suyum geldi ve suyumu içti.

Çok zevkliydi…

Mükemmel Üye 19 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları