Oglum beni cok istiyordu

 

Merhabalar ben İpek. kocamla normal bir ilişkimiz var biraz sert adam. Yaşım 39 olmasına rağmen evde kaldığım sürece spor yapar yürür sahilde yani kendime bakan güzel olmak için her şeyi yapan biriyimdir. 

Bacaklarımı g*ğüslerimi kendim bile beğenir ayna karşısında müthiş güzelliğimi izler bacak arama yastık sokarak harika bir şekilde orgazm olurdum.

Kocam 41 yaşında güzel bir işi var ve gelirimiz de iyi. 

Oğlum 18 yaşında 180 cm ve onu çok beğeniyorum. Onunla yapmayı pek hayal etmemiştim. Kendisine iyi bakan yakışıklı, sevgilileri olan ve aralarının çok iyi olduğunu çok kişinin onu istediğini biliyorum. Haftasonu oğlum evdeydi. Kocam işteydi. Bende temizlik bulaşıktı bitirmiş kahvaltı zaten bitmişti. Evde 2 laptop var. Birinde ben birinde oğlum vardı. Ben kendi odama çekilmiş p*rno izliyordum. 

Müthiş ıslanmıştım. 

Anne-oğul pornoları izlemeye karar verdim. Harikaydı çocuklar annesinin çoraplarını okşayıp annesi ise gizlice izliyor ve suçüstü yapıp birleşiyolardı. Çok hoşuma gitmişti. Yastık bacak aramda deli gibi sevişiyorduk. Üstümde sıcak tutan kısa kollu elbise vardı pembe boydan dizimin az üstündeydi. Altımda beyaz pembe sütyen ve kilotla Çok güzeldim bugün.. Bende acaba oğlumla yapar mıyım. Yada çok kötü terslerse neyse oğlumla iyi konuşur beni çok sever hiç terslemesi olmazdı diye düşünerek oğlumun yanına gittim. Oğlum çok yakışıklısın sevdiğini görmeye mi gidicen ? Hayır annecim sevdiğim yanıma geldi zaten diyince hani ben niye görmedim dedim. yanımda şu anda diyince aslan oğlum dedim ve yanağına bir öpücük kondurdum. 

Oğlum kızlar o kadar seviyor seni nasıl ilişkileriniz deyince hiçbiri senin kadar sevmiyor anne dedi. 

Ben bu sözlerle kocamla gerdek gecesini hatırladım ve yine ıslanmaya başladım. Oğlum da bekliyormuşcasına elinimi boynuna atıp dudaklarına yapıştım. O da çok sakin bir şekilde karşılık veriyor deliler gibi o beni ben onu yutarcasına öpüşüyor çılgınlar gibiydik. Oğlum hemen pantolonunu gömleğini çıkartıp o vücudunu gösterdi. Ben oğlumun boynunu oğlum beni öpüyor yalıyordu. Harika gidiyorduk. Sonra oğlumun g*ğüslerini karnını yaladım öptüm. Boxerini çıkarmasına yardım ettm ve attım bir köşeye. 

Dikleşmiş çevresinde kıl göremedim. 

Çok temiz ve beyazdı. Direk öpüp başını yalamaya koyuldum. İlk tecrübem değildi ama ilk defa böyle temizini görmüştüm. Oğlum beni okşuyor ben oğlumunkini yalıyordum. sonra bırakıp beni soymasını istedim o soydu ve bende çıplak kalınca o beni yaladı ve öpüşüp o benimkini yaladı 🙂 sonra şeyini soktu benimkine ve harika bir deneyimdi sonra boşalmaya yakın ağzıma aldım ve bu m*nisini kaçırmak istemiyodum. Ağzıma boşalmasını söyledim ağzıma aldım ve devam ettim yalamaya. 

Ağzımda sıcak şeyler gelince anladım geldiğini ve gösterdim oğluma oğlumda ağzımdan aldı birazını ve ikimizde yuttuk onun d*lünü. 

Artık kocamın olduğu zamanlar bile ilişkimiz devam ediyor tabi uyurken 🙂 

Oğlunu mutlu edin derim..

Mükemmel Üye 23 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları