Mutluyum

Yaklaşık 2 yıl önce bir sevgilim vardı onu cok seviyordum oda beni cok seviyordu. Neyse bırakalım romantizmi, sevgilimin askerliği gelmişti tabi haliyle bende cok üzüldüm.

Gitmeden önce buluşalım dedim tamam dedi, her zamanki buluştuğumuz bir yerde beklemeye başladım, 10 dakika kadar bekledikten sonra yanımda bir araba durdu içindeki sevgilimdi bana atla dedi, gitmeden güzel bir gün yaşayalım dedi. bende atladım bindik yol almaya başladık yolda giderken gözlerime bakmaya calışıyordu, radyoyu actı gülücükler içinde yol aldık sonra arabayı durdurdu.

Seni cok istiyorum dedi.

Bende tabiki olumlu cevap verdim cünkü ona cok güveniyordum, sonra yaklaştı yanıma sarıldı ve öpüşmeye başladık yavaş yavaş öpüşürken birden hızlanmaya başladık o kadar delice sevişiyorduk ki arabanın önünden arkasına geldiğimizi farketmemişiz vücuduma dokunmaya başladı artık ikimizde hiçbirşeyin farkında değildik deli gibi sevişiyorduk soyunmaya başladık ben s*dyenle kalmıştım. Onun üstü yoktu. sonra vücuduma kısık kısık nefesler vermeye başladı cok hoşuma gitmişti boğazımdan başlayıp göbeğime kadar yaladı.

Tam birleşmek üzereyken birilerinin geldiğini gördük o hemen üstünü toparlayıp direksiyona geçti bende toparlanıp arkada durdum içimde değişik birşeyler vardı korku pişmanlık ve hazz cok güzeldi.

O anlarımız sonra o askere gitti. Biz bir daha görüşmedik cünkü beni aldattı bir başka kadın için ilk defa böyle birşey yaşamama rağmen kendimi cok şanslı hissediyorum ve sonuna kadar gitmememize cok seviniyorum, şimdi mi yalnızım mutluyum…

Mükemmel Üye 8 Nisan 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları