Milano Anılarım

Eşim dış ticaretle uğraşan bir bey. Büyük bir aşk yaşayarak evlendik, cinsel yaşatımız gerçekten harikadır. Zaman zaman yabancı filmler izleriz Fantazilerden inanılmaz zevk alır bazen filmerde gördüklerimizi uygularız. Böyle gecelerden birinde, eşim tam içimdeyken” Biliyor musun, dedim evvelki gece rüyamda bir yabancı beni s*kiyordu.

Duvara dayamış bacağımı beline dolamıştı diye devam ettim, o anda kocamın yüzü değişti, v*jinamın içindeki y*rağı daha da sertleşti, adeta kemikleşti. Devam et dedi al al olan yüzüyle. Yabancının beni nasıl kanırtarak s*ktiğini, rüyamda çığlıklar attığımı söylerken parmaklarını sırtıma geçirerek haykırışlarla boşaldığını gördüm, üzerime yığılmış soluk soluğa çok mu zevk aldın diyordu rüyanda..” Bu olaydan sonra 3 ay geçti. Fantaziler ayrıydı hayatın gerçekleri ayrı. Eşimi bir gece chat yaparken yakaladım, bir kadınla s*ks yapıyordu. Kıskandığımı hissettim, hatta kızgınlık, o duygularımı şimdi bile tahlil edemiyorum. Rüyamı anımsayarak, kocamın o geceki halini düşünerek kendi kendime cazgırlık yapma bu kadarı yeter dedim.

Konu bir iki hafta içinde kapandı yine eskisi gibi olduk.

O günlerde” Sana sürprizim var, dedi. Sonra bir grup arkadaşla İtalyaya gidiyoruz iş gezisi. Eşlerimizi de alacağız “dedi Sevinçle boynuna atıldık, ateşli bir öpücük kondurdum dudaklarına canımsın aşkım dedim, Eşli olarak 5 çift idik. Roma ,Floransa ve Milanoya gittik. Roma da güzeldi ama Floransa bir kültür hazinesiydi bayıldım. Milanoda eşlerimiz 4 gün iş görüşmesi yaptılar. Bazı geceleri de serbestçe yaşadılar. Ne yaptıklarını biliyorduk, aramızda da konuştuk. Bu konuşmalar sırasına arkadaşlarımızdan Aysel(Ankara) bizde özgürce eğlensek ya dedi. Kabul ettik, kaldığımız otelin sauna ve masaj salonuna inelim dedik. Masajda kura çekecektik. Şansına erkek masör çıkan erkeğe, masöz çıkan kadına masaj yaptıracaktı. Herkes kabul etti. Tabii ben de. Bana erkek masör çıkmıştı. Masaj odasına indiğimde dikkatimi perdeler ve duvarlar çekti, sanırım odalar istepe bağlı olarak cinsellikte yaşanıyordu. Duvarlar kaplıydı, altımda t*ngam kalçamın hemen üstünde, popo çizgimin hizasında bir havluyla uzandım.

Perde aralandığında uzun boylu yapılı adalelki ve gülüşü enfes bir melez masör çıktı. Önce sohbet ettik. Baba tarafından Senegalli idi, annesi ise Fransız. Vücudumu yağlamaya başladığı anda içimin ürperdiini hissettim. Elleri omuz başlrımdan aşağılara sırtıma belime doğru gidip geldikçe duyguarı ısınıyordu. Uzun parmakalrı kalçalrımdan dıştan içe doğru hareketlendikçe, popomun ve yanakların üzerinden okşar gibi dolaştıkça kalbimin ritmide değişmeye başladı. Bir ara baş tarafıma geldi. O anda uzun parmakları arkadan p*pomun yarığına girmiş hassas noktalarıma dokunuyor, okşuyor sonra çekiliyordu. Elimde olmadan p*pomu yukarıya kaldırdım,o anda parmak ucları v*jinamın ağzına geldi. Durdu hareketsiz kaldı sanki beni kontrol eder gibiydi. Sessiz kaldım onu bekliyordum içimden de dua ediyordum devam etsin diye.

O anda yattığım yerden gözlerimi aralayarak önüme baktım.

Senegalli masörün şortunun önü dimdikti,erkeklil organının başı neredeyse ağzıma gelecekti. Hikayemi size şu an bile heyecan duyarak yazıyorum. Ayrıntılı anlatacağım. Ama kısa bir süre sonra. 2011’in Ağustos ayında yaşadığım öykümün devamı kısa bir süre sonra olacak. Hepinize bol aşklı sevişmeli mutlu günler diliyorum.

Mükemmel Üye 22 Şubat 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları