Marketin Çırağı

Merhaba , ben hatice 12 yıllık evliyim 36 yaşında bir bayanım size başımdan geçen olayı anlatmak istiyorum. Kocam 2 haftalığına şehir dışına çıkmıştı canım o kadar sıkılıyordu anlatamam.

O ara alt komşum gelmişti çay koyda içelim demişti bende koydum mutfakta oturduk kocasının nasıl yaptığını anlattı içim gitmişti o ara komşumuzun çırağından söz açıldı. Geçen gün birşeyler istemiş getirirken çırak ayaklarıma baktığını dikkatimi çekti dedi. Bende demek ojeli parmakları seviyor dedim gülüşdük :))

Arkadaşım dedi ki gel bunu tahrik edelim git dedim kocalar duyar keser bizi, yok be ne anlar dedi, ne yapacağız dedim. Birşeyler isteyeceğiz dedi akşam saatlerinde marketi kapatmasına yakın sonra eve buyur edelim dedi. O ara sana ben sana oje yaparken kapıyı açarız bize buyur ederiz. Hatice sende altına iç çamaşırlarını bile çıkart görsün sorun olmaz zorla mı? sikecek sanki görecek tahrik olacak ok.dir dedik.

Akşam saat 21:00 gibi arkadaşımla yatak odama geçtik giyecek eteğimi karar veriyorduk, kararımızı vermişdik o ara iç çamaşırlarını çıkardım öyle giydim eteği, süpersin kız hatice dedi arkadaşım. o ara saat 22:00 yaklaşmıştı telefon açtık abla kapatmak üzereyiz ama geçerken size bırakırım dedi olur dedim. Biz ojelerle birlikte salona geçtik beklemeye başladık o ara baş parmağımı ojeledik bekliyorduk kapı çaldı, abla buyur istedikleriniz dedi. Bizde gel içeri otururuz bugün fena yorulmuş gibisin evet abla yaa çok koşturduk bugün dedi.

Siz ne yapıyrsunuz dedi.

Bizde ayten abla ile parmaklarımıza oje sürüyorduk sen geldin dedi. Ben gideyimde devam edin, otur ya çay koyduk beraber içeriz laflarız dedik olur dedi. Ayten abla da, ben Hatice başlim kaldığım yerden, olur ayten abla kaldır ayaklarını çekyat üstüne koy dedi ben eğilmeyim dedi, başladı sürmeye. O ara etek kısa birazda aralıkda ön taraf açık resmen aytende önümde olunca bana göz kırpıyor. ayten abla Kereme seslenerek çayın altına kapatırmısın dedi mutfak masasında oje ve törpü unutmuşum getirmisin dedi.

Alıp gelirken bu olay ok sandalye çekip önümüzde otuturup ojeleri tuturacam bacaklarını hafif daha aç dedi.

Kerem sandalye de getirde yanımıza gel ojeleri tut boş durma dedi, o ara benim bacak aramı görünce gözü kaydı fena olmuştu kılsız a*cığım önünde abla parmakların güzel oluyor dedi. Ayten abla oje sürmekten güzel anlar dedim, o ara pantolon kaparmıştı resmen ojemiz bitti çaya başladık muhabbet falan ayrldı.

Aytenle bak meydanda olunca y*rağını kabartı aslında görmek bile isterdim dedi :))

O gece çocuğu düşünerek yattım.

Sabah kapı çaldı sabahlığımla açtım ki kerem..

– buyur dedim.
– abla siparişlerin.
– ben istemedim ki uyuyordum dedim.
– buyur gidersin ddim.

İçeri geçtik ben bacak bacak üstüne attım ayaklarımda yüksek topuklu teriklerim var oturdum oda karşımda abla parmakların çok hoş bende ayda bir bakım yaptırım dedi. Dün akşam yaparkende dikkatimi çekti bende ne yapmak isterdin ki dedimm kızmasan söylerim dedi tabiki kızacak ne var bunda parmaklar sonuçta deyince onları y*rağıma deydirmek isterdim dedi. Fena kızarmıştım kalktı ayak uçuma geldi sabahlığımı araladı y*rağının üstüne ayaklarına koydu o ara çıkardı fena olmuştum yapma lütfen dedim.

Benim parmakların önemli abla o ara ayağa kalkamak isteyine itti benimde hoşuma gitmişti aslında, Kerem demez mi ben Aytenide s*ktim p*podan…

Başımdan kaynar su döküldü aklıma oyun olduğu gelmişti ki parmaklarıma boşalmıştı..

Abla benden bu kadar bir de p*pondan s*kmek isterdim seni deyince tuttum önüne geçtim domaldım hadii ama hadi fena azdırdın beni gireceksen gir bağırdım, kocaya söylemek yok artık seni ben s*kecem..

Biraz sevişdik kalkınca p*podan taktım ilk kez vermiştim, ama dünyala benim olmuştu. Haftada bir beraberliğimiz var Aytenle de yapmadığımız kalmadı o da süper biri…

Mükemmel Üye 8 Nisan 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle