Lavaboda

Aslında hiç güzel bir kız değilim. ama çıtı pıtı ufak tefek derler ya o türden bişeyim. özel bir frmada muhasebe bölümünde çalışıorum. sektör gereği çalışanların 70 i erkek.

Herkesle aram iyi ama biri var ki şirkette o çok başka. ona hiç başka gözle bakmamıştım. beni güldüren sevilmi biri oda. neyse bir akşam mesaiye kaldık. çıkışta kızlar şirket arbalarıyla bırakılcak diye konuşuldu. bende tam istediğim gibi malum sevimli şahsa kaldım. çünkü istikametimiz aynıydı. o akşam iş bitti herkes çıkmaya başladı. ben lavaboya gittim kızlarınki bozuk olduğu için erkeklerinkini kullanıoduk genelde. tam lavabodan çıkarken koridorda karşılaştık hadi çıkmıyormuyuz dedi bende ben tamamım hadi dedm ama o da lavaboya girmek istedi ben çekildim o girdi yüzüğümü unutmuşum.

Oda seslenip onu söyledi. aaaa dedm almak için döndüm. içeri girmeden elimi uzattım. (buarada lavabo ve tuvalet ayrı yerler) 2 sn snra beni kolumdan tutup kendine çevirdi duvara yasladı ve deli gibi öpmeye başladı. ittim ve kızdım ona. anlasana şapşal kıız aşığım sana dedi. sonra tekrar öpmeye başladı ama yicek gibiydi resmen. bende dayanamayıp karşılık verdim. sonra beni lavabonun üzerine oturttu. sweat shirt vardı sıyırdı yukarı g*ğüslerimi sıkmaya öpmeye başladı. ısırıyor yalıyordu sürekli. sonra kotun üstünden a*ımı sıkıp duruyordu. oda çoktan vıcık vıcık olmuştu zaten. sonra düğmeyi açıp önce fermuarı sonra beni kendine çekip pantoloni dizime kadar indirdi.

A*ımı çamaşırımın kenarından ellemeye parmaklamaya başladı. sonra iyice kenara çekip dil darbeleriyle s*kmeye başladı ama ben coştum resmen. bir ara kafasını kaldırdı a*ımın suları akıyordu ağzının kenarından. bana bakiresin dimi dedi evet dedim. belli zaten hiç dokunulmamış çok tatlı dedi ve tekrar gömüldü. uzun bir süre öle devam ettikten sonra beni ayağa kaldırdı ve sadece fermuarını açarak çıkardığı s*kini ağzıma dayadı. ilkten istemedm bir iki öptüm elime aldım sonra onun iniltilerini duyunca bir dayandım ve ben ağzımda döndürdükçe iyice kalktı s*ki. resmen ağzımı s*kiyordu. sonra tamam bırak hazırmısın dedi neye dedim sus dedi dudağımı öptü ve ellerimi lavaboya dayadı arkama geçti.

ilkten a*ıma sürttü arkamdan, ben dur dedm tamam biliorum rahat ol dedi. a*ımın suyuyla s*kini iyice ıslattıktan sonra g*tüme tek hamlede soktu. Çok canım yandı ama sonra çok zevk aldım. gidip geldikçe içimde kudurdum resmen. sonra g*tüme boşaldı.

O akşamın en saf yanı da boşaldıktan sonra beni kendine çevirip dudağıma anlıma küçük öpücükler kondurmuş olmasıydı. Şimdi sevgiliyiz ve her fırsatta kaçıyoruz lavaboya.

Vazgeçilmezimiz oldu. seviyorum seni s*kişini G…. 🙂

Mükemmel Üye 6 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları