Kutuphanede

Merhaba ben lale üniversite dönemimde çok seksi kıyafetler giyen çoğu erkeğin peşinde koştuğu bir kızdım . 

Bir sevgilim vardı ama amacı farklıydı, onunla sevişmemiştim sonraki zamanlarda onu evinde başka bir kızla görmüştüm ama onu sevmedğim için pek umrumda olmamıştı . Sınıfımda berkay die bir çocuk vardı her mini giydiğimde bana bakar bacaklarımı süzer kalçamı izlerdi. 

Bir gurup ödevi vardı ve onla ödev yapıcaktık, okul boşalmıştı saat geçti ve kütüphanede ikimizdik ilk ödev günümüzde mini bir etek gymiştim pek düzgün oturamazdım, onun karşısına oturunca heryerimin göründüğünden emindim ama o kadar yakışıklı ve sevimliydiki onun olmak istedim. 

Gözlerini a*ımdan ayırmıyordu resmen, en sonunda dudaklarını izledim ve ona s*ksice bakarak dudaklarımı ıslattım kucağına oturdum ve bacaklarımı beline dolayıp a*ımı s*kine sürtmeye başladım sertliği hissediyordum, dudaklarımızı emiyoduk kene gibi yapışmıştık derken içeri sevgilim girdi. Önce bağırdı çağırdı ama amacını bildiğim için onuda ellemeye başlayınca sustu ikisinide soymuştum. 

Sevgilim g*tten s*kmeyi sevdiğini söyledi bende kızlığımı berkaya vermek istiodum, zaten önce anal s*ksle berkay beni yumuşattı sonra yavaş yavaş içime işledi, onu daha çok içimde istiyodum daha çok daha çok ve o sırada sevgilim oral istedi berkay beni becerirken bende oral yapıyodum. 

Hepimiz zevkten dört köşe olmuştuk en sonunda berkay beni becerirken sevgilimde arkama geçti ve o koca s*kini g*tüme sokmaya çalıştı. Çok acıdı ama başarmıştık ikiside aynı ahenkle hoplatıyodu beni, çok güzeldi arada tost gibi olmuştum. 

O günden beri her boş kaldığımda ikisini evime çağırıyorum s*kilmenin tadını doruklarda yaşıyorum..

Mükemmel Üye 21 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları