Kuaför Kız

25 yaşında bir bayanım.sevgilimle sürekli birlikte olduğumuzdan sık sık güzellik salonuna gider ağda yaptırırım. güzellik salonunda 18 yaşlarında bir kız var. ben ne zaman gitsem işini bırakıp benimle ilgilenir bana özel ilgi gösterir.

Becerikli olduğu için ben de genelde işlerimi ona yaptırırım. Ancak ağda hiç yaptırmamıştım. Patronuna yalvardı yakardı ondan memnun olacağımı söyledi ve ağdama ilk defa o girdi. hazırlanırken ben bir yandan da benim ne kadar güzel olduğumu sevgilimin şanslı olduğunu falan söylüyodu tabi ben aldırmıyodum. neyse ağda işi bitti en son bikini bölgemde temizlendi. ben hazırlanmak için doğruldum kız beni omzumdan tutup geri yatırdı koltuğa ve çok güzel oldu dedi. sağol deyip tekrar doğruldum ama bu seferde eliyle bikini bölgeme dokundu ben şaşkındım ama elini çok güzel bi yere koymuştu ona kızamadım. odadan çıkmamam için yalvardı ben de peki dedim ve ayırdım bacaklarımı al ne istiyosan yap dedim çünkü çok heyecanlı bişeydi bu bende heyecan delisiyimdir. gözleri parladı ve hemen kafasını oraya gömdü elleriyle g*ğüslerimi okşadı. sesimi kontrol etmeye çalışıyodum kız tam bi ustaydı sanki. sevgilim bile böylesini yapmamıştı. iyice bastırdı kafasını ben saçlarını çektim hoşuna gittiği belliydi kendimden geçmiş durumdaydım ve deli gibi boşaldım sıra bende dedim ama olmaz çok oyalandık dedi bana numarasını verdi. izni olduğu bigün evime geldi ve bende ona olan borcumu ödedim.salona gittiğimde çok kalabalık değilse yapıyoruz bunu.

Mükemmel Üye 20 Şubat 2019 - Paylaşıldı Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları