Komşumun Oğluyla

28 yaşında, bakımlı, hafif balık etli, sarışın bir bayanım.

Kocamla görücü usulü evlenmiştik. İlk yıllar s*ks hayatımız çok güzeldi. Kocam her akşam zevkin doruklarına çıkarırdı beni. Çocuğumuz olmuyordu. Yıllar geçtikçe sevişme sayısı gitgide azaldı. Son yıllarda artık ayda bire bile düştü. Oysa ben s*ks istiyorum.

Ama kocam bana sırtını dönüp uyuyordu. Derdime bir çare bulmalıydım. Çarem komşumun oyluymuş. Kocam yeni bir iş için şehir dışına çıkmıştı ve uzun bir zamanda dönmeyecekti. Birgün evdeki prizlerden biri arızalanmıştı. Komşum Ayşe’le konuşuyorduk. Durumu anlattım. O da oğlunun yapabileceğini söyledi. Akşam gelince sana yollarım demişti. O anda planı yapmıştım.

Komşumun yakışıklı oğlunu baştan çıkartacaktım.

Akşam o gelmeden duş aldım. En s*ksi iç çamaşırımı giydim. Kısa bir elbise giydim ve beklemeye başladım. Biraz sonra kapı çaldı. Gelen oydu. Beni öyle görünce şaşırmıştı. O Canan abla çok şıksın diye kompliman yapmıştı. Prizi yapması beş dakika sürmedi bile. Tamam ben gidiyorum demişti. Fakat ben bir şeyler ikram etmeden bırakmayacağımı söyledim. Kanapeye oturdu. Bende tam karşına oturup frikik vermeye başladım. Bakışlarıyla beni adeta yiyordu.

Mutfağa geçtim. İki bira açtım. Yanına çerez hazırladım. Yardım etmek için yanıma gelmişti. Ben biraları aldım. Ona çerezleri almasını söyledim. Tam önünden geçerken kalçamı önüne sürttüm. Ufaklığı ayaklanmıştı. O an çıldıracak gibi oldum. Salona geçince yan yana oturduk. Hem içiyor hem de konuşuyorduk. Birden dudaklarıma yapıştı.

Artık dayanacak gücü kalmamıştı. Çılgınca öpüşüyorduk. Elleri vücudumda geziniyordu. Elbiseyi çıkarması birkaç saniye sürmemişti. Şöyle bir beni süzdü ve harikasın dedi. Sonra k*lodumu sıyırdı ve bacaklarımın arasına kafasını gömdü. Biraz sonra da o kocaman s*kini a*ıma doğru iteledi.

Çılgınlar gibi sevişiyorduk. O alta geçti ben Üzerinde zıplamaya başladım. Sonra g*tümden s*kti. Beni sabaha kadar defalarca s*kti. Yinede doymadım. Akşam yine gelecek çok mutluyum.

Mükemmel Üye 26 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları