Kocamın Arkadaşı

Tam 2 Yıl Geçti üzerinden Ama Hala Unutamıyorum. Evleneli Uzun Yıllar Olmuştu Eşimle Yaşamadığımız Zevk Kalmamıştı, Eşim Harika Bir s*kicidir Ama Yinede şeytan Işte 🙂 Eşimin çok Yakın Arkadaşıydı Ve Ailecek Görüşüyorduk Hep Beraber Eğlenir Güler Hafta Sonlarını Beraber Geçirirdik Ve Bir Gün Onlarda Kaldık.

Evlerindeki Tadilat Nedeni Ile Hepimiz Aynı Odada Kalmak Zorunda Kaldık, Bendeki Takıntı Duvar Tarafında Asla Yatamam Kenarda Yatarım Ve Onlarda Asla Birlikte Yatamazlarmış Kadın Kanepede Erkekte Yerde Yani Bana Yakın Olan Yerde Yatıyordu Gece Hikayeler Fıkralar Falan Derken Uyumaya Karar Verdik, Eşim Uyudu Onun Karısıda Uyudu Onun Uyumadığını Farkettim Zaten çok Yakışıklı s*ksi Bir Adamdı. Aklıma şeytan Girmişti Ama Ben Direniyordum Olmaz Yapamazsın Diye Sonra Bana Seslendi Uyuyamadın Galiba Dedi Sessizce, Bende Evet Dedim Gözlerini Kapa Ve Sakin Ol Kalp Atışlarını çok Rahat Duyabiliyorum Dedi Kocamın Arkadaşı. Çok Utandım Ve Gözlerimi Kapadım Tam şeytan çıktı Aklımdan Uyuyorum Derken Yorganın Kıpırdadığını Farkettim Ve Bekledim. Yorganın Altından G*güslerimin üzerinde Dolaştırmaya Başladı Ellerini, Sanki Kalbim Duracaktı. Kocam Hemen Yanımda Yatıyordu Ve O Benim G*güslerimi Elliyor Uçlarına Dokunmak Için Geceliğimi çekiştiriyordu çok Korktum Kalbim Duracaktı Ama çokta Zevkliydi.

Adeta Yanıyordum G*güslerime Dokunması Için Uçlarını ısırdığını Hayal Ediyor Kuduruyordum, Ellerini Geceliğimden Içeri Sokup G*güslerimin Uçlarıyla Oynamaya Başlayınca O Anda Sırılsıklam Oldum Sonra Elini çekti Ve Yavaşça Eşofmanımın üzerinden a*ıma Dokunmaya Başlayınca Kendimden Geçtim. Ama çok Tehlikeli Olduğunu Düşünüp Elini Ittim Ama Kararlıydı Kalkmıştı Birkere Onunki s*kmeden Bırakırmı? Korktuğumu Anlayınca Sakinleştirmek Için Yerine Yattı Tekrar Ama Yattığını Görünce Duramıyordum a*ım Onu Istiyor Beni Yalayıp s*kmesi Için Geberiyordum. Elimi Ona Uzattım Ve Gözlerinin Dudaklarının üzerinde Gezdirmeye Başladım, Hemen Parmaklarımı Ağzına Aldı Ve Yalayıp Emmeye Başladı. Bir Parmak Yalanmasından Bu Kadar Zevk Alacağımı Hiç Düşünmemiştim, Yaladıkça a*ım Sulanıyor O Dilini a*ımda Istiyorum Diye Bağırmak Istiyordum Birden Kalktı Yavaşça Saçlarımdan Yakaladı Ve Dudaklarıma Yumuldu Offf öyle Bir öptüki Artık Tek Isteğim s*kine Oturmaktı Tam O Sırada Eşim Hareket Etti. O Anda Bayılacaktım Hemen Ikimizde Uzandık Yerlerimize Ama Eşimin Uyanmadığını Görünce O Bana Hadi Lavaboya Git Bende Gelip Bir Sokayım Dedi, çok Korkmuştum Gidemedim.

Yalvardı Zorla çekiştirdi Gitmedim, O Yatağında Ben Yatağımda Oynaşmaya Devam Ettik. Dışarı Sabah Olmuş Ortalık Aydınlanmış Rahat Hareket Edemiyorduk Ama ışık Olması Nedeni Ile Bana s*kini Gösterdi Ve şok Oldum, ömrümde O Kadar Büyük Ve Kalın Bir s*k Görmemiştim, Off Tıpkı P*rnodaki Zenciler Gibi Lavaboya Gitmediğime çok Pişman Oldum 🙂 sabah Oldu Kahvaltı Falan Yaptık, Eşini Annenlerden Mangal Al gel Diye Gönderdi Ama Benimki Hala Ordaydı Benimkinede Sende Et Tavuk Ne Gerekiyorsa Al Markette Oyalanmayalım Dedi, Hayret Eşim Kabul Etti şimdi Yandık Dedim 🙂 Onlar Gider Gitmez Daha Kapıyı Kapatmadan Evleri Dublexti Merdivenlerde Yakaladı Beni. Dudaklarıma Yapışıp Merdivenlere Yatırdı Beni üzerimdekileri çıkarmayı Beklemeden Yırtarak Ulaştı G*güslerime Ve öyle Yalıyor Emiyor Ve Dişleriyle Deli Ediyorduki Yine Sırılsıklam Oldum. G*güslerime Hasta Olduğunu Ve Hep Merak Ettiğini Söyledi Kulağıma. Bu Arada Ben 178 Boyunda 58 Kilo 95 G*güs Ince Belli Geniş Kasa Kalçalı Sarışın Kalın Dudaklı Bir Hatunum. G*güslerimin Dikliğini Görünce Deli Oldu Hiçmi Oynatmadın G*güslerinle Dedi Ve Parçalıycam Onlar Diye Kemirmeye Başladı Uçlarını. Altında Zevkten Kıvranıyordum G*güslerimden Inip a*ıma Dayandı K*lotumu Yırtıp a*ımı Açtı, a*ımı Görünce çıldırdı.

Ben Orjinal Sarışınım Bilen Erkekler Bilir Sarışınların a*ı Harika Olur, Bembeyaz Kalın Dudaklı çiliksiz a*ımın Dudaklarını Ayırıp Baktı Pembe Pembe Görünce Tam Yalanmalık Dedi Yavaşça Dilini a*ımdan Içeri Soktu Ama çok Yavaş Hareket Ediyordu Ve O Yavaşlığı Beni Sabırsızlandırıyor a*ımın Içinde Sıcacık Dili Dolaştıkça Kudurtuyordu, Beni Kalçalarımdan Başlayıp a*ımın En Derinine Kadar Aynı Anda Dil Atıyordu. Sonra Dayanamadı ısırmaya Başladı Dişlerini Bastırdıkça a*ımdan Sular Boşalıyor Oda Ağzını a*ıma Dayayıp Emiyordu Akan Sularımı, Deli Oldum s*kmesi Için Yalvardım Tamam Deyip y*rrağını Ağzıma Verdi O Kadar Büyüktüki Dudaklarıma Sığmıyordu. Biraz Ağzımı s*ktikten Sonra s*kini Getirip a*ıma Dayadı, y*rrağının Sıcacık Başını Hissedince Kasıla Kasıla Boşaldım. Erkencisin Fıstık Deyip a*ıma öyle Bir Yüklendi ki O Hızla Sokmasına Rağmen Sadece Başını Alabildim çok çok Büyüktü a*ımı Zorluyor Ama Birtürlü Girmiyordu. Kız a*cığı Gibi Bu Ne Dedi Bu Konuşmaları Beni Dahada Delirtiyor Onu a*ıma Almak Için Yanıyordum, Böyle Olmayacak Deyip Beni Köpek s*kişi Pozisyonunda Domalttı s*kini Dayadı a*ıma M*melerimi Aldı Eline Hem Sıkıyor Hem s*kiyordu.

Başı Girikten Sonrası Sanki Ciğerlerime Oturdu öyle Bir s*ktiki Beni Merdivenlerden Yuvarlandık Ama Hala s*kişiyorduk a*ım Bayram Ediyordu Resmen, Böyle Bir s*kici ömründe Görmnemişti. kapının Açıldığını Duyduk Beni Hemen Lavaboya g*türdü Ben Yürüyemiyordum Beni Kucağına Aldı çok Güçlüydü Kucağına Alıp Kaçırırken Bile Hemen s*kini Sokup a*ıma s*kmeye Devam Ediyordu, Eşi Seslendi Oda Lavabodayım Dedi. Bana Seslendi Makinadan çamaşırlarını çıkarıyorum Dedim Tamam Dedi Ve Biz O 2 Dkda Hala s*kişiyorduk a*ımdan çıkarmak Istemediğini a*cığımın çok Sıcak Daracık Olduğunu Söylüyor Beni Deli ediyordu Sonra s*kini a*ımdan çıkarmadan a*ıma Patladı öyle Kaynar öyle Fışkırdıki Her Hareketini Kasılmasını Hissettim.

Demekki Büyük s*k Olunca Erkeğin Boşalması Bile Orgazm Olmak Için Yeterli Hemen Toparlandık Ben Aşağı Indim O Sırada Eşim Geldi Ve Dediki Aşkım Ateşin mi Var Yanakların Al Al Olmuş…… Bu Hikayem Bu Kadar Bunun Daha çoookk Devamı Var Daha Sonra Anlatırım Byeee

Mükemmel Üye 28 Şubat 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları