Kocamı İlk Defa Aldattım

Merhaba ben nurcan ben ince belli güzel fizikli ve 2 yıllık evli bir kadınım, eşimin yakın arkadaşı olan murat bizimle aynı binada yan dairemizde oturuyor, murat benden 3 yaş küçük ve bekar bir erkek.

Murat eşimle birlikte bazen bize gelir balkonda tavla oynar eşimle. murata karşı herhangi bir ilgim yoktu ilk başlarda.. bir gün bizim evde eşimle otururken lavaboya girdi,bizim evde lavabo banyo bir kullanıldığından banyoya iç çamaşırlarımı kurutmak için saıyorum. murat lavaboya girdiğinde çamaşırlarımı toplamadığım için ondan mahçup olduğumu düşündüm,murat banyodan çıktığında ben banyoya girip çamaşırlarımı toplamaya kakar verdim, ama dantelli ve tül bir k*lodumu murat almış çünkü yoktu orada,bu olay beni tahrik etti kışkıttı ve murata ilgi duymaya başladım, eşimle murat odada otururken bende odaya girdim,muratın beni süzdüğünü hissettim bi ara göz göze geldiğimizde çok heyecanlandım.. o günden beri hep muratı düşünüyordum, eşimle sevişirken onu hayal ediyordum.

8 gün sonra muratın evinde tek başına olduğu bir gün evden dışarı çıktım ve muratın ziline bastım, murat kapıyı açtığında heyecan doluydum ona evin anahtarını içerde kaldığını söyledim oda buyur gel eşin gelir 2 satte kadar dedi içeri girdiğimde kalbim yerinden çıkacak kadar heyecanlıydım,murat yan odada üzerini değiştirmeye gitti ve kapı hafif aralıydı,o aralıktan murata baktığımda elinde y*rr….ğını okşadını gördüm beni hayal ettiğinde emindim, çok tatlı ve koskocaman bir yar..rağı vardı…. ben tekrar salona gittim ve birkaç dk sonra murat salona geldi ve bana rujlarımın çok güzel olduğunu söyledi,ben ona evden çaldığı kilodumu hatırlattımda murat çok azmıştı gel gösteriyim dedi ve beni yatak oodasına g*türdü,şu an üzerindeki kiloduna si..kimi sürmek istyorum dedi, elini eteğimden içeri soktu ben çok zevk alıyordum sevkten inliyordum,murat beni tamamen soy*rak her yerimi yalamaya başladı.

Bu harika bir şeydi, ve si..ki,ni çıkarıp ağzıma soktu o y*rra..ğı yalamak ömrümdeki en tatlı şeydi biraz sonra beni yatağa atıp üstüme çıktığında kendimden geçmiştim o y*rağı içime sokarken zevkten uçuyordum adetaa, kocamın geleceğini unutmuş olmalıyımki kocam bizim evin ziline basıyordu ama o an o kadar zevkliydiki kocam kapıda beklerken ben murata vurduruyordum, harika bir duyguydu bu, çok kalın bir p*nisi vardı beni rahatlattı ikimizde boşaldık ve kocama telefon açıp evde diğilim komşu nazandayım yarım ssate gelirim dedim, anlayacak diye ödüm koptu, yarım saat sonra eve girdiğimde kocam hiç birşeyden habersiz benimle sevişmek istedi ama ben doymuştum bile.

o günden sonra her fırsatta muratla sevişip saatlerce uçuyoruz zevkten,çok mutluyum bana geceleikler hediyeler alıyo çok güzel vuruyo bana.

Mükemmel Üye 1 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle