Kocamı Akrabasıyla Aldattım!

Merhaba ben 22 yasındayım kocamla severek evlenmiştk, onu cok seviyordum gözüm ondan baskasını görmezdı ama son zamanlarda kocamdan sogumustum. Artık onunla beraber olmak istemiyor sürekli bahaneler buluyordum.

Kocamın bi akrabası geldi onu hiç görmemiştim. ilk defa ozaamn gördüm ondan o kadar çok etkilenmiştimki aklım sürekli ondaydı ve bizim yan tarafa tasınacaklarınca cok mutlu oldum. Tasınacakları gün gelmişti ben sabah erkenden kalktım üstüme en rahat seyleri giymiştim, amacım iboyu bastan cıkarmaktı esyalar tasındıktan sonra eve yemege davet eettim. Beraber hepimiz yemek yedik ibonun numarasını resim bakma bahanesıyle almıştım.

Ertesi gün esim gittikten sonra iboya mesaj attım vee sonra sürekli mesajlasmaya basladık. Ondan cok etkilesmiştm onu cok istiyordum, hergün onun hayalini kuruyordum. Bi gün ailcek piknige gitmeye karar verdik ibo bana millet anlamasın diye yenge diyordu. Pikknikte yemegi yedikten sonra hadi biraz yürüyüş yapalım dedim esime, oda siz ibo ile yapın ben yatacagım dedi elime fırsat gecmişti ibo ile iyice ormanın derinliklerine gitmiştk orada ibo ile sohbet ederken birden onu dudaklarından öpmeye basladım.

Bir süre öptükten sonra g*güslerimi yalamaya basladı.

Çok hoşuma gitmişti iyice alt tarafım sulanmıştı içime girmesini çok istiyorum. Beni biraz daha yaladıktan sonra arkamı cecirip agaca dayadı, sonra yavas içime girdi. O kadar güzeldi ki hem cok büyüktü hemde cok zevk almıştım bosalacagını söyledi bende içime olmaz dedim.

Oda sırtıma dogru boşaldı cok süperdi maalsaf biride kalmıştık cünkü şüpe cekmesinler diye gitmek zorunda kalmıştık ama ilşkimiz sürekli devam etti ve hala devam ediyo.

Esimden ayrıldım ama hala ibo ile görüşmeye devam ediyorum onu cok seviyorummm, biliyorum oda beni seviyor insallah hep böyle sürer bundan sonra benim kocam iboooooo…

Mükemmel Üye 6 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları