Kocama Karşılık Verdim

İsmim derya 38 yaşındayım, eşimle çok mutluyduk hemen hemen hergün s*ks yapıyorduk eşimin s*ki tam 21 cm bana her defasında inanılmaz zevk veriyordu. Eşimde s*kinin büyüklüğünden sürekli övünürdü son zamanlarda s*ks yaparken bana başka kadınlarla kurduğu hayali anlatırdı.

Önceleri bana tuhaf gelirdi ama sonraları ben de alıştım, bana sende hayal kurabilirsin dedi bende kim olsun derken eşimin akrabası olan vedat aklıma geldi vedat 40 yaşlarında kültürlü birirsi idi. daha sonra eşimle s*ks yaparken ben bu hayalimi anlattım ve gözümü kapatım vedatı düşünerek inanılmaz zevk almaya başladım buda kocamın hoşuna gidiyordu. artık bu işi ilertettik iyice eşimde vedatın eşini hayal etmeye başladı. aradan 1 ay filan gecti tesadüf eşimin telefonunu karıştırırken vedatın eşinin mesajını okudum ve şok oldum. Meğer araları bayağı iyiymiş bunu eşime söyledim ve önce itiraz etti ama sonra bana çok kızdı kabul etmek zorunda kaldı.

Onunla sürekli s*kişyorlarmış bana ben erkeğim yapabilirim dedi.

Bu durum bana ağır geldi daha sonra bunu takip etmeye başladım hala devam ediyorlar. Olaçak gibi değil artık konuyu vedata acmaya karar verdim tlf açtım vedat ne yaPIYORSUN DEDİKDEN SONRA konuya geldim, yalnız eşim beni başka bir kadınla aldatıyor dedim eşini diyemedim oda duyunca şaşırdı beni teselli etmeye başladı ama bana canım filan diyordu. Yaklaşık yarım saat konuştuk ben ona ne yapıyım şimdi derken bana boş ver sende onu aldat rahatlarsın dedi ben şaşırdım. Nasıl olacak hiç yapmadığım bir şey dedim oda bana eşin işe gidince beni ara dedi. Bende ertesi gün eşim işe gidince aradım, buluştuk beni arabasına bindirdi şehir dışına ıssız bir yere gittik. Ben çok heycanlı idim beni okşamaya başladı sürekli sende onu aldat diyordu ve birden kendimi kollarına biraktım inanılmaz sevişiyordu.

Elini k*lodumun içine soktu yapma diye yalvardım ama nafile zorla eteğimi çıkardı beni domaltı s*kine utancımdan bakamıyordum a*ıma sürtmeye başladı, çok israr etmeme rağmen s*kini soktu ama çok tuhaf oldum dakilarca yaptı sonuda içime öyle bir patladı ki deliler gibi bağırdım. Sonra toparlandık beni eve bıraktı ama tadı damağımda kalmıştı sonra 2 veya 3 defa daha yaptık sonra yapamadım.

Ama eşimden intikamı mı aldım ve rahatladım.

Mükemmel Üye 5 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle