Kız Yurdunda

Ben şehvet.. 19 yaşında çekici güzel vücutlu bi bayanım. herhangi bir erkek birdenbire beni çılgınca delirtebiliyor. mesela yurdumuzdaki güvenlik görevlisi selahattin amca bile beni her sefrinde kışkırtabiliyor.

Benden yaşça büyük olması bana güven veriyordu ve iyice arzulamama neden oluyodu. pembe çarşaflı yatağımda her gece selahattin amcayı düşünerek kendimi okşuyor sanki o varmışcasına kendimden geçiyordum. onunla oral s*ks yapmayı çok istiyordum. bir gün mini eteğimi ve dekolte bluzumu giyip selahattin amcanın yanına gittim çamaşır makinasının bozulduğunu bana yardım etmesini söyledim ama o gün onun nöbetçi olduğunu biliyordum ve sansıma oda arkadaşım memleketine gitmişti.

Benle yukarı odaya geldi.

Bilerek önünde domalark makinanın güya bozuk yerini gösterdim ama amacım mini eteğimin altındaki tangamı göstermekti ve dikkatini çekmiştim bi beden küçük olan s*tyenimi düzeltme bahanesiyle onun tüm dikkatini 95 beden g*ğüslerime çektim. çaktırmadan onun pantolonuna baktım ve onunda beni arzuladığını anladım. ıslanan tanga*ın çıkarılması gerekliydi.. bi anda selahattin amca kalçalarımı sıkıp beni kendine çekip dudaklarıma yapıştı. deli gibi boynunu yaladım. oda benim boynumdan başlayarak g*ğüş uçlarıma indi.. G*ğüs uçlarımı morartana kadar emdi ve göbeğimden aşağı indfi. deli gibi yalıyordu. bende aynı zevki yaşattım dilbine kadar ağzıma aldım.

O diliyle içime işledi resmen ve ikimizde orgazm olduk.. Daha sonra bikaç kez daha farklı pozisyonlarda yaptık.. onlarıda diğer sefere anlatcam.

Amaaaaa daha gençlerlede yaşamak istiyorummm… ilgilenenleri beklerim.

Mükemmel Üye 12 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
 • 2 Cevap(lar)

  Görüşmek isterim ismim sinan çağrı yap lütfen 05445453833

  Acemi Üye 25 Mart 2019 Cevap Yazıldı.
  Yorum Ekle

  Zevkle yardımcı olurum 😉

  Sadık Üye 23 Mayıs 2019 Cevap Yazıldı.
  Yorum Ekle

  Cevabınız

  Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları